Ar mežrozītēm pret locītavu sāpēm

nosiguldas
nosiguldas 9. oktobris 2014 12:11
3360

Nu ko jāatzīst, ka jaunākas mēs noteikti nepaliekam, paliekam tikai skaistākas. Mana lielākā problēma ir locītavu problēmas, kas iestājoties rudenim un pavasarim ir īpaši aktuālas. Gatavojot savus zaļos kokteiļus esmu izlasījusi lērumu informācijas par to, ko gan no dabīgām lietām varētu jaukt klāt, lai mazinātu šo problēmu. Atradu, ka viens ļoti labs līdzeklis ir ķirbis un lai cik dīvaini tas neskanētu, nevis lielais mums pierastais, bet gan dekoratīvais ķirbītis.

Lasot uzgāju informāciju, ka palīdzēt var arī mežrozītes , bet lai tās izmantotu tieši locītavu problēmu risināšanai ir nepieciešams speciāls veids kā tās žāvēt. 

Nedaudz no vēstures, kuru atradu internetā.

"Pagājušā gadsimta 80. gadu sākumā fermeris Ēriks Hansens Dānijas piekrastē salasīja mežrozīšu paaugļus, pārnesa mājās un nolēma tos izžāvēt un saberzt pulverī. Viņš bija pārliecināts, ka tas noteikti spēs kaut kā palīdzēt cilvēku veselībai, lai gan konkrētu datu viņa rīcībā nebija. Fermeris uzsāka mežrozīšu pulvera ražošanu, pamazām apstādot ar mežrozītēm arvien lielākas platības. 90. gados no mežrozītēm ražotais produkts bija iemantojis popularitāti un fermera ģimene saņēma vairāk nekā 5000 vēstuļu no cilvēkiem, kuri rakstīja, ka pulveris viņiem palīdzējis uzlabot veselību. Fermeris sazinājās ar ārstu un zinātņu doktoru Kaju Vinteru, kurš savā kardiologa darbā bieži sastapa pacientus ne vien ar sirds slimībām, bet arī ar osteoartrītu. Kajs Vinters ieinteresējās par alternatīviem medikamentiem, kuriem nebūtu blakusparādību, kas raksturīgas, ārstējot pacientus ar nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem. Sākās pētījumi, kuros izvērtēja mežrozīšu pulvera pretsāpju iedarbību, spēju ietekmēt locītavu kustīgumu, mazināt iekaisumu utt. Vēlāk tika atklāta mežrozīšu pulvera darbīgā viela, ko reģistrēja ar nosaukumu GOPO. "

http://nra.lv/zinas/20730-taizeme-gajis-boja-latvijas-turists.htm

Tā ar šī jaukā vīra palīdzību mēs esam tikuši pie uztura bagātinātāja LITOZĪNA, kas sastāv no mežrozīšu pulvera.

Nu ko atliek tikai doties uz aptieku, bet....

Nevaru saprast, kapēc pie mums pat zāles ir veids kā attīstīt biznesu. Paskatījos uz cenu un daudzumu, kas ir pudelītē un sapratu, ka nē, to nevaru sev atļauties, jo lai preperāts darbotos, tas jādzer 1-2 mēnešus pa 2-3 kapsulām divas reizes dienā.  

Tā kā vīrs brauca uz poliju, ieminējos, lai viņš paskatās Polijā šo preperātu. Vakar tiku pie sava mežrozīšu pulvera. Vienā komplektā 180 kapsulas, kā reiz tik cik tas ir nepieciešams un cena tāda pati kā pie mums Latvijā tikai par orģinālu, kurā ir trīs reizes mazāk kapsulu. 

Par to, kā jūtos un vai man tas ir palīdzējis, noteikti padalīšos.  Blogo Sieviešu klubā un laimē jaunos Timotei šampūnus


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 9. oktobris 2014 13:56 nosiguldas

Nu jā, es arī vairāk imunitātei.Varbūt kādu analogu var atrast iherbs.com

nosiguldas 9. oktobris 2014 13:27

tā ir laba tieši imunitātei, bet locītavām izlasīju, ka nepieciešams tieši šis pulveris, īpašās apstrādes dēļ.

mazaa raganina 9. oktobris 2014 13:10

Es vakar sāku dzert mežrozīšu eļļu no rītiem.