Aptieka 1 uzsāk sirsnīgu labdarības kampaņu Latvijas bērniem Ļauj dzīvot

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. decembris 2018 16:31
766

Aptieka 1 sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu uzsāk plašu labdarības kampaņu Latvijas bērniem, valsts neapmaksātu medikamentu iegādei. Kampaņas ietvaros iecerēts ne tikai vākt ziedojumus, bet arī vērst sabiedrības uzmanību uz atbalsta un līdzekļu nepieciešamību.

Valsts neapmaksātu medikamentu iegāde vienam bērnam gada laikā  var izmaksāt pat 1000 eiro un vairāk atkarībā no nepieciešamā medikamentu daudzuma. Minēto medikamentu iegāde pārsvarā nepieciešama bērniem ar uzvedības vai garīgās veselības traucējumiem, taču skar arī onkoloģijas pacientus, smagu alerģiju pacientus un citus bērnus ar īpašām vajadzībām. 

“Bērnu slimnīcas fonds ir patiesi gandarīts par iespēju kopā ar aptieka 1 vākt ziedojumus valsts neapmaksāto medikamentu iegādei bērniem, kam tas ir patiesi nepieciešams. Ņemot vērā aptieka 1 plašās aptieku savienības iespējas sasniegt Latvijas ziedotājus, mēs esam pārliecināti par izdevušos kampaņu, kas palīdzēs daudziem jo daudziem bērniem ārstēšanās procesā un sniegs iespēju atvieglot viņu ikdienas dzīvi,” norāda Bērnu slimnīcas fonda izpilddirektore Ieva Lejniece.

Medikamentu pieejamība daudziem Latvijas bērniem var dot iespēju pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā, kā arī nodrošināt iespēju ārstēties mājās, turklāt šo medikamentu pieejamība ļautu bērniem daudz efektīvāk veikt nepieciešamo ārstēšanu.

“Kopā ar Bērnu slimnīcas fondu rīkotā labdarības kampaņa Latvijas bērniem Ļauj dzīvot ir aptieka 1 iespēja ne tikai savienības aptiekās savākt maksimāli daudz ziedojumu, bet arī piesaistīt maksimāli plašu sabiedrības uzmanību jautājumam par to, cik šie līdzekļi nepieciešami un vajadzīgi bērnu atbalstam,” norāda SIA Tamro Latvija pārdošanas nodaļas vadītājs Aleksejs Boroduļins. 

Kampaņas ietvaros aptieka 1 aptiekās izvietotās ziedojumu kastītēstiks vākti skaidras naudas ziedojumi bērniemar veselības traucējumiem (uzvedības vai garīgās veselības traucējumi, onkoloģiskās saslimšanas, smagu alerģiju gadījumi u.c.), kuriem nepieciešami valsts neapmaksāti medikamenti, lai bērni nebūtu spiesti apmeklēt speciālās mācību iestādes vai uzturēties slimnīcā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies