Apņemšanās 2.nedēļa. Lietas sakārtojas.

VesmaSk
VesmaSk 21. novembris 2019 13:37
137

Jūs jau zināt, kā ir ar tām brīvdienām, kurām galā ir vēl arī svētku dienas. Nu ja, tāpēc mana otrās nedēļas atskaite netīšām un pavisam negribēti “iesprūda” starp svētkiem un darba nedēļu. Bet viss ir labojams!

Tātad, atskaitos – joprojām apzinīgi dzeru ūdeni darba dienās, kad esmu darbā, jo tad pa rokai visu laiku ir glāze, kas tā vien prasās, lai to izdzer. Mājās esot vai apkārt braukājot, kas garajās brīvdienās ir jau ierasts, ar dzeršanu iet grūtāk, jo ne visur līdzi paņemsi ūdens pudeli. Tomēr organisms pamazām pierod pie regulāras ūdens dzeršanas, tāpēc viena no pēcizklaides naktīm pārvērtās par visai samocītu. Atbraukusi tā pavēlāk mājās no Rīgas svētku izpriecām,  jutu, ka ļoti gribas dzert. Ar vienu glāzi ūdens nepietika, pēc brīža izdzēru vēl vienu. Mans ķermenis to droši vien uzskatīja par zemo startu rītam un nieres pieslēdzās savam darbam. Nakts pagāja, ik pa laikam tumsā taustoties uz tualeti un lienot atpakaļ gultā. Tagad tomēr cenšos lielāko šķidruma daudzumu izdzert rīta pusē un pa dienu.

Vingrošanu un staipīšanos esmu saorganizējusi iespējami optimāli – nestaipos vien tajos vakaros, kad vingroju baseinā. Muguras sāpes pamazām ir atkāpušās, bet pie noteiktām kustībām vēl nojaušamas.

Vakaros ēdu maz. Tagad darbā taisu zaļos salātus ar dārzeņiem un apēdu tos  pirms došanās mājās, tāpēc, nokļūstot tur, vairs neesmu badā.

Kā redzat, lietas pamazām sakārtojas un viss nostājas savās vietās. 

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sauljuks 23. novembris 2019 10:24

Ūdens dzeršana katram ir individuāla. Es nespēju izdzert tos slavenos 2 litrus dienā - tad man ir sajūta, ka es pampstu! Tapēc neiespringstu. Dzeru tik, cik gribās! :)

Prieks, ka kādam šis konkurss ir devis tik pozitīvus rezultātus!! :))

Linduchy 22. novembris 2019 09:31 pece

O jā, man arī... |-)

pece 21. novembris 2019 15:35

Tas, kas mani reizēm tracina saistībā ar ūdens dzeršanu, mūžīgā problēma, kur atrast tualeti esot ārpus mājas un darba telpām.