Apņemšanās 1.nedēļa. Stīvēšanās ar sevi.

VesmaSk
VesmaSk 10. novembris 2019 09:53
568

Nu tad tā. Pirmā izaicinājuma un apņemšanās nedēļa ir pagājusi. Tātad, biju apņēmusies dzert daudz ūdeni, vingrot un staipīties katru vakaru, bet vakariņas neēst vēlāk kā 18.00, bet ja sanāk vēlāk, tad ēst tās iespējami mazāk un vieglākas.

Visgrūtāk laikam iet ar ūdeni. Darbā viss kārtībā, jo pa rokai ir nolikta glāze un pa ķērienam ir ūdenspudele. Galvenais knifs – tikko glāze izdzerta, tā uzreiz jāpiepilda no jauna. Tālāk jau pēc brīža roka pati stiepjas pēc ūdens. Brīvdienās iet grūtāk, jo tad uz vietas nesēžu, reizēm arī izbraucu kaut kur un tad ne vienmēr ir iespēja paķert ūdens pudeli līdzi, tomēr, esot mājās, cenšos dzert iespējami biežāk.

Vingrošana un stiepšanās. Šo izlaidu tikai vienu vakaru, kad mājās pārrados ļoti vēlu, nebija spēka vairs vingrot, bet uz paklājiņa aizmigt negribējās. Staipoties sajutu, ka, nevingrojot pāris mēnešus, esmu atkal savilkusi savu jau atstaipīto pusi, tāpēc visa uzmanība un pūles šobrīd tiek likta uz to, lai atkal atvilktu un atstieptu muguru un sānus, katru reizi izpildu kādu papildu vingrinājumu, ko ierādījusi fizioterapeite, pakāpeniski palielinu katra vingrojuma ilgumu. Vēl nedēļa vai divas un ar muguru atkal būs labi. Un dievinu savu Airex paklājiņu. Mazliet žēl, ka nevarēju atļauties pašu lielāko, bet arī ar šo, kāds ir man, ir labi un ērti.

Vakariņas. Tās joprojām ir sāpīgs temats. Brīvdienās ir labi – pēc 18iem praktiski neēdu, vien iedzeru tēju vai kafiju. Darba dienās joprojām ir grūtāk, jo mājās pārrodos tikai ap 19iem, bet iepriekš ēdusi esmu tikai pusdienslaikā. Tomēr cenšos piedomāt, ko lieku mutē. Izteicu mīļu rājienu vīram, jo bija man nopircis kūciņu. Mīļu, jo jānovērtē taču cilvēka pūles mani iepriecināt, bet rājienu tāpēc, ka man tomēr tās kūciņas nedrīkst. Nu vismaz vakaros nē.

Tagad eju pēc ūdensglāzes un turpinu iesākto!

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 11. novembris 2019 10:14

Ūdens glāze pa rokai tiešām veicina ūdens dzeršanu. Man uz galda stāv ūdens krūze litrīga.

Neēšana pa vakariem labi īstenojama, ja vakari sākas laicīgi, vēlie vakari un vēlās pārrašanās mājās to galīgi neveicina, tāpēc man labāk der vieglas vakariņas, bet katram savs.

Linduchy 10. novembris 2019 16:48

(Y)(F) Tā tik turpināt! :)