APETĪTE RODAS ĒDOT

Autors: Ciao, 2017. gada 6. februāris, 10:56:25
APETĪTE RODAS ĒDOT

Mūsdienās vairums ēd par daudz un par maz kustās. Porciju apmēri dubultojušies un kunģis arī, tam parādās vairāk vieta uzņemt ēdienu. Aizdomājos un pie reizes atgādinu arī sev ēšanas paradumus un porcijas lielumu.

Iedomājieties! Tiek piedāvātas ķirurģiskas procedūras, kuras samazina  kunģi? Man tas liekas prātam neaptverams, jo kunģis saraujas pēc 3 -5 dienu badošanās. Tomēr ir cilvēki, kuri vēlas tūlītēju rezultātu bez piepūles.. ar operācijas palīdzību. Tas nav tikai kunģis, tas ir viss.. plastiskās operācijas piedzīvo ultra popularitāti, jo neviens vairs negrib būt pats, vairums cilvēku grib līdzināties kādam.. bet tā jau ir cita tēma.

Mūsdienu lielākais ienaidnieks ir cukurs! Šāda atziņa nav mans izdomājums, bet gan pētījumu rezultāts ar ko cilvēki slimo un kas ir slimības izraisītāji.

Veselam un aktīvam cilvēkam porcijai būtu jāsastāv : puse no šķīvja ar zaļumiem un dārzeņiem , 2/3 proteīnam un 1/3 ogļhidrātiem. Kāda izskatās Tava porcija?

 

Ieradumi, kuri ieviesti manā ģimenē, kas disciplinē ēšanas paradumus!

Svarīgi ēst lēnām un sakožļāt ēdienu, vai zini kāpēc? Tāpēc, ka smadzenēm signāls par sāta sajūtu pienāk vēlāk. Tie kuri ēd lēnām, jūtas paēduši no mazāka daudzuma ēdiena, kā tie kuri ēd ātri.

 

VIT@

https://vitakoci.org/

Brīvo tēmu blogu konkurss!

20170130092923-47674.jpg