Antioksidanti. Kas tie tādi?

zancene
zancene 25. marts 2010 00:00
948

Mēs visas vēlamies būt skaistas un veselas. Taču ir ļoti daudz faktoru, kuri var stāties ceļā mūsu vēlmēm. Bet tanī pašā brīdī - šos kaitīgos faktorus var arī novērst. Kā? Viens no veidiem - lietot antioksidantus saturošus pārtikas produktus un kosmētiku.

{smallpic:1}

Antioksidanti ir dabiskas augu sastāvdaļas - vitamīni, minerālvielas un fermenti, un tām ir milzīga loma organisma šūnu dabiskajā aizsardzībā. Tie palīdz aizsargāt organismu no brīvo radikāļu (aktīvi atomi vai atomu grupas, kas spēj izraisīt šūnu bojājumu, vājinot imūnsistēmu un veicinot infekciju un dažādu deģeneratīvu slimību attīstīšanos) veidošanās.

 

Antioksidantus satur pārtikas produkti, kurus mēs lietojam ikdienā.

 

Un tātad, galvenie antioksidanti: alfa-liposkābe, koenzīms Q10, cisteīns, melatonīns, selēns, A,C,E vitamīni, cinks. No augiem spēcīgas antioksidantu īpašības piemīt mellenēm, divdaivu ginkam (ginko biloba), dažādām zāļu tējām.

 

Antioksidantus var lietot dažādās kombinācijās, bet jāatceras, ka, lietojot tos par daudz, organisman arī var nodarīt kaitējumu. Dabiskā veidā antioksidantus mēs ikdienā varam uzņem ar pārtiku, taču varam lietot arī aptiekās nopērkamos antioksidantu preparātus.

 

Antioksidantus satur arī dažādi kosmētiskie līdzekļi. Līdz šim pastāvēja uzskats, ka antioksidanti šo līdzekļu sastāvā aizkavē ādas novecošanos, taču britu zinātnieki izpētījuši, kas tas tā nav. Secinājums - uzņemsim antioksidantus ar veselīgu pārtiku ikdienā un būsim veselas, līdz ar to laimīgas un skaistas.

Avoti:

http://www.zalesinfo.lv/?urls=modules/news_result?next=205

http://www.vesels.lv/index.php?option=com_content&task=view&id=170&Itemid=17

 

***

Pievieno rakstu un laimē kādu no 5 Sieviešu Kluba dāvanu kartēm sievišķīgiem pirkumiem 20 Ls vērtībā. Uzzini vairāk www.sieviesuklubs.lv
***
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nikola69 14. aprīlis 2010 12:10

Brīnumsula.

RioVida® - tas ir plūstošs enerģijas avots, kura sastāvā ir 4Life Transfer Factor® Tri-FactorTM Formula,akai ogas – Brazīlijas tropisko mežu violetās ogas, dzīvības spēks. Tās satur sevī tik daudz vērtīgu vielu, ka bieži tiek sauktas par dabas enerģētiskajiem augļiem. Granāts, mellenes, plūškoka ogas un vīnogas pievieno savu spēku sulai,padarot RioVida® bagātu gan ar antioksidantiem, ganar aromātiem. No portugāļu valodas „dzīvības upe”, unikāla kombinācija noTransfer Factor E-XFTM un reģenerējošiem augļu antioksidantiem, RioVida®nodrošina brīnišķīgu sajūtu visai jūsu dienai:

Koordinē imūnsistēmu teicamas veselības uzturēšanai visas dzīves garumā.

Nodrošina ar Transfer FactorE-XFTM imūno spēku garšīga, viegli iedzerama dzēriena veidā, kas pagatavots no dabīgām sulām.

Nodrošina antioksidantu darbību artādiem „superproduktiem” kā akai ogas, granāts, upenes, mellenes, violetāsvīnogas.

Nodrošina veselīgu sirds-asinsvadu, gremošanas, uroģenitālās un imūnsistēmas darbību.

Nodrošina veselīgu enerģijas līmeni.
Kas padara šo produktu unikāls?
Transfēr faktori – sīkas molekulas, kas nodod organisma šūnām informāciju par imunitāti, tāpat kā, barojot ar krūti, mātes imūnsistēma apmācaviņas mazuļa imūnsistēmu. Neatkarīgie laboratoriskie pētījumi parāda, ka Transfer Factor E-XFTM paaugstina imūnsistēmas darbības efektivitāti, paaugstinot dabīgo šūnu-killeru funkcijaspar 283%.

Dabīgās šūnas-killeri atrodas jūsu imūnsistēmas priekšgalā.

Šis dzēriens no sulām ir gigantisks izrāviens Transfer Factor E-XFTMtehnoloģijās kā pirmais produkts, kur Transfer Factor E-XFTM ir stabilizēts šķidrumā.

RioVida® -vienīgais dzēriens no sulām, kas apvieno Transfer Factor E-XFTM arantioksidantiem bagātiem augļiem un ogām.

Akai ogas, kas satur antioksidantus (30 reizes stiprāki par vīnogās esošajiem), sabalansētu neaizvietojamo taukskābju kompleksu (no Omega-6, Omega-9 grupām), aminoskābes,mikroelementus, fitosterīnus (pazīstamus kā holesterola līmeņa normalizētājus).

Granāti satur vairāk antioksidantus kā zaļā tēja un sarkanais vīns.

Mellenes satur ne tikai daudz antioksidantu, bet arī uzlabo gremošanas sistēmas darbību, nodrošinot tāsnormālu funkcionēšanu.

Plūškokaogas neitralizē brīvos radikāļus, uzlabo sirds-asinsvadu sistēmas darbību un regulē stresa līmeni.

Laktoferīns nodrošina imūnsistēmai olbaltumvielas tās uzturēšanai.
Ieskaties mājas lapā www.transferfaktors.lv,vai raksti man uz e-pastu tesandra@inbox.lv

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā