Ance Krauze: „Manā dzīvē nav stresa“

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 11. marts 2011 00:01
746

Kā par savu veselību rūpējas dziedātāja Ance Krauze? Ko viņa dara, lai varētu mums visām Sieviešu Klubā atklāti teikt: „Jā, manā dzīvē nav stresa“, lasi tālāk…

 

 

 

„Īpaša programma, kuru pildu savai veselībai, man nemaz nav. Maksimāli daudz laika mēģinu veltīt aktivitātēm svaigā gaisā.

 

Lai tagad pavasarī papildinātu sava organisma vitamīnu rezerves, sāku to stiprināt ar dabīgajiem vitamīniem. Šobrīd veikalā jau ir nopērkami mūsu lociņi, kuri, pagatavoti kopā ar krējumu, garšo ļoti labi.

 

Jūtos tiešām ļoti labi, tāpēc droši vien man nemaz nav nekādu veselības problēmu. Manā dzīvē nav stresa. Ikdiena ir diezgan mierīga un harmoniska.

 

Bet ginekologs un zobārsts gan ir divi ārsti, kurus apmeklēju apmēram reizi pus gadā. Tā kā veicu regulāras veselības pārbaudes, man nav iemesla satraukties.

 

Esmu savai ginekoloģei jautājusi arī par dzemdes kakla vēža vakcīnu. Cik saprotu, tad es esmu īsto brīdi nokavējusi, jo visefektīvākais laiks, kad vakcinēties, ir tieši pirms dzimumdzīves uzsākšanas. Ja arī kādreiz nolemšu vakcinēties, tad noteikti šo lēmumu pieņemšu kopā tikai ar savu ginekoloģi.“

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Uzzini vairāk, kā parūpēties par savu sievietes veselību Visamsievietem.lv

 

{smallpic:2}

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu rūpējies par savu veselību? Un galvenais, ko dari, lai tavā ikdienā nebūtu pārmērīga stresa?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 11. marts 2011 09:03

Zinu savas ģimenes stresa iemeslu-hroniska naudas nepietiekamība.Mūžīgi jākalkulē ko un kā un cik.No tā pamatīgi nogurst...