Aktrise Elita Kļaviņa: miegs un sekss labākā veselības profilakse

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 2. marts 2011 00:00
1480

Jautāta, kā Elita Kļaviņa rūpējas par savu sievišķīgo veselību, viņa atbild visnotaļ lakoniski: "Manas veselības labākā profilakse ir labs miegs un sekss." Bet nevar noliegt arī regulāras veselības pārbaudes pie ginekologa ir nepieciešamas.

 

 

"Esmu trīs bērnu māmiņa un viņu gaidīšana man ir nodrošinājusi to, ka regulāri dodos pārbaudīt savu sievišķīgo veselību. Jā, regulāras vizītes pie ginekologa man ir svarīgas, līdzīgi kā tas ir ikvienai citai sievietei. 

 

Man pašai ir sava ginekoloģe, pie kuras eju regulāri un kuras viedoklim uzticos. 

 

Esmu visus trīs bērnus barojusi ar krūti un tas šķiet dod kaut kādu imunitāti pret krūts vēzi. Bet godīgi jāatzīstas, par dzemdes kakla vēža vakcīnu man trūkst informācijas. Droši vien tik nopietnam lēmumam ir kārtīgi jānobriest, pagaidām uz to skatos diezgan skeptiski. Pieļauju, ja būtu vairāk informācijas, savu viedokli varētu mainīt. 

 

Tikmēr par savu sievišķīgo veselību rūpējos, uzturot sevī optimismu un smaidu. Ja pozitīvi domā un dzīvo, ar veselību viss ir kārtībā," savā pieredzē dalās aktrise Elita Kļaviņa. 

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu rūpējies par savu sievišķīgo veselību? 

Uzzini vairāk: Visamsievietem.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies