Aicina uz bezmaksas aknu ultrasonogrāfijas pārbaudēm

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. janvāris 2015 00:00
1486

Mudinot Latvijas iedzīvotājus savlaicīgi rūpēties par savu veselību, „BENU Aptieka” ik mēnesi saviem apmeklētājiem piedāvā īpašus bezmaksas ekspresdiagnostikas izmeklējumus. Līdz pat 2.februārim BENU Aptiekas deviņās Latvijas pilsētās sniegs iespēju bez maksas veikt aknu ultrasonogrāfijas izmeklējumus.

Bezmaksas aknu ultrasonogrāfijas pārbaudes tiks veiktas BENU aptiekās gan Rīgā, gan reģionos. Tās būs pieejamas Ventspilī, Liepājā, Kuldīgā, Salaspilī, Daugavpilī, Valmierā, Aizkrauklē un Ādažos.

Rūpes par aknu veselību ir īpaši būtiskas, jo tas ir viens no visdaudzfunkcionālākajiem cilvēka orgāniem. No aknām ir atkarīga organisma spēja pretoties slimībām un infekcijām, tās filtrē un padara nekaitīgas dažādas asinīs cirkulējošas kaitīgās vielas un nodrošina visu cilvēka orgānu normālu darbību. Diemžēl 80% cilvēku jau 40 gadu vecumā puse no aknu šūnām ir „piepildītas” ar kaitīgām vielām un vairs nespēj pilnvērtīgi darboties. Turklāt aknu slimību pazīmes cilvēks neizjūt slimības sākumstadijā, tāpēc ir būtiski veikt to savlaicīgu pārbaudi. Ar priekšlaicīgu aknu ultrasonogrāfijas palīdzību iespējams noteikt tādas saslimšanas kā aknu aptaukošanos jeb taukaino hepatozi, aknu cistas, hemangiomas, portālo hipertensiju, dziļo vēnu trombozi, cirozi un citas slimības.

Ultrasonogrāfijas pārbaudes tiks veiktas pēc iepriekšēja pieraksta, tāpēc, lai izmantotu iespēju saņemt bezmaksas aknu pārbaudi, interesenti aicināti par šo iespēju vaicāt grafikā norādītajās aptiekās. Plašāka informācija pieejama BENU mājas lapā.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies