7 soļu programma tavai veselībai un labsajūtai

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. jūlijs 2017 12:59
1562

Cilvēku organisms nav radīts tam, lai dienas lielāko daļu pavadītu sēdus/pusguļus pozīcijā. Cilvēku organisms nav radīts tam, lai to piepildītu ar trekniem un cukurotiem ēdieniem un dzērieniem neierobežotā daudzumā. Mežonīgais kapitālisms un tā radītās sekas uz mūsu planētas tiešā mērā ietekmē cilvēku emocionālo un fizisko stāvokli. Vēzis ir kļuvis par mūsdienu cilvēces sērgu. Savukārt pasaulē valdošā sistēma ar maldinošām metodēm piespiež cilvēkus veselības problēmas ārstēt ar kaitīgām metodēm.

"Vieglāk ir turpināt cilvēkus mānīt, nekā atzīties tiem, ka viņi ir bijuši mānīti" /Marks Tvens/

1. solis - Lai uzturs tevi ārstē

Jau Senajā Grieķijā ārsts un filozofs Hipokrats atklāja saikni starp uzņemto ēdienu un tā ietekmi uz cilvēka organismu. Pārtika ir mūsu veselības pamats, tā ir barība organisma šūnām. Ja cilvēks ikdienā uzņem toksisku, nedzīvu pārtiku, tiek apdraudēta organisma veselīga darbība.

Cilvēki nedzīvo, lai ēstu. Tie ēd, lai dzīvotu! Veselības saglabāšanai vai atjaunošanai ir ļoti būtiski ierobežot uzņemto kaloriju daudzumu, pielāgojot to fiziskās aktivitātes līmenim. Uzturā ir jālieto vairāk svaigu produktu - zaļumu, dārzeņu, ogu un augļu. Ikdienas ēdienkartē noteikti ir jāiekļauj rieksti un sēklas, graudaugi un pākšaugi. Ļoti būtiski - no ikdienas ēdienkartes ir jāizslēdz cukurs, jo tas kalpo kā barības viela audzēju šūnām.

2. solis - Organisma attīrīšana no toksīniem un smagajiem metāliem

Mūsdienās ir ļoti grūti izvairīties no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes, īpaši lielpilsētās dzīvojošiem cilvēkiem. Dažādi toksīni un smagie metāli tiek uzņemti gan caur gaisu, gan caur ūdeni un pārtiku, gan caur apģērbiem un sadzīves priekšmetiem, gan caur kosmētikas līdzekļiem utt.

Centies pēc iespējas biežāk uzturēties dabā. Garas pastaigas mežā, pie jūras, pļavās, kurās netiek izmantoti pesticīdi u.c. Papildini savu mājokli ar zaļajiem augiem, kuri palīdz attīrīt gaisu no toksīniem. Izvairies no sadzīves ķīmijas lietošanas. Rūpīgi izpēti kosmētikas sastāvu, kuru lielos daudzumos smērē uz sava ķermeņa lielākā orgāna - ādas. Investē naudu dabīgākos materiālos, izvēloties apģērbu no organiska lina un kokvilnas, zīda, vilnas vai kaņepju šķiedrām. Palīdzi savam organismam izvadīt toksīnus caur svīšanu - sporto un apmeklē pirti. Uzņem pietiekamu daudzumu šķidruma - tīra ūdens vai zāļu tēju, kā arī iekļauj ēdienkartē produktus, kuri palīdz izvadīt toksīnus no organisma. 

3. solis - Līdzsvaro savu enerģiju

Enerģija ir visam pamatā. Apkārtējais enerģētiskais lauks tiešā mērā ietekmē mūsu iekšējo enerģiju. Lai saglabātu  centrālās nervu sistēmas, akupunktūras meridiānu sistēmas un hormonu līmeņa līdzsvaru, ir ļoti būtiski līdzsvarot enerģiju ar hiropraktikas, akupunktūras, jogas, meditāciju, magnētu u.c. terapiju palīdzību. Iekšējā līdzsvara nodrošināšanai ļoti svarīgs ir kvalitatīvs un pietiekams miegs, kā arī fiziskie vingrojumi.

4. solis - Dziedini emocionālos ievainojumus

Vai esi kādreiz izjutusi stāvokli, kad stresa ietekmē tiek savilkti sprandas, plecu un muguras muskuļi? Vai esi izjutusi smagumu kuņģa saules pinuma zonā? Tās ir iestrēgušās emocijas. Gadiem ilgi veiktie pētījumi psiho-neiro-imunoloģijā atklāj stresa ietekmi uz veselību - piemēram, uz DNS.

Dusmas, aizkaitinājums, stress, aizvainojums, kauns, skaudība, nespēja piedot un atlaist pagātni, uzmācīgas domas utt. Neārstēti emocionālie ievainojumi veicina audzēju veidošanos.

5. Zobārstniecība

Zobi ir daļa no tava ķermeņa. Vairāk kā 20 gadu garumā ir veikti pētījumi par amalgamas plombju ietekmi uz cilvēku veselību. Amalgama ir maisījums no cietā metāla ar dzīvsudraba pievienojumu. Dzīvsudrabs ir viena no toksiskākajām vielām uz mūsu planētas. Neļauj pildīt savos zobos toksiskas vielas! Vislabākais risinājums ir regulāri un pareizi rūpēties par mutes dobumu, lai nerastos caurumi. Cukura un gāzetu dzērienu izslēgšana no ikdienas uztura ir pilnīgi obligāts priekšnoteikums veseliem zobiem.

6. solis - Augu dziedinošais spēks

Jau Senajā Ēģiptē, Persijā, Ķīnā, dažādām indiāņu un aborigēnu ciltīm ir bijuši zināms dabas dziedinošais spēks un augu noderīgās īpašības noteiktu slimību novēršanai un ārstēšanai. Katrā pasaules reģionā aug noteikti augu veidi, kurus var izmantot dažādu slimību ārstēšanai un ļaundabīgu šūnu apkarošanai, nekaitējot pārējām organisma šūnām. Kārtīgi izvērtē, vai tiešām tev ir nepieciešamas sintētiskas ripiņas.

Salvijai piemīt lieliska iedarbība hormonu līdzsvarošanai.  Kumelītes un timiāns palīdz cīnīties ar krūts vēža šūnām. Timiāns arī palīdz hormonu līdzsvarošanai. Jasmīns ne tikai patīkami smaržo, bet palīdz novērst audzēju veidošanos krūtīs. Jasmīna ēteriskā eļļa palīdz atvieglot menopauzes simptomus, kā arī labvēlīgi ietekmē smadzeņu darbību. Sandalkoks ir lielisks līdzeklis iekaisumu ārstēšanai, hormonu līdzsvarošanai, iznīcina vēža šūnas. Vīraka koka ēteriskā eļļa ir viens no nozīmīgākajiem palīgiem cīņā pret vēža šūnām, nekaitējot organisma veselajām šūnām. Vīraka koka, sandalkoka un mirres eļļa ir superlīdzeklis vēža ārstēšanā. 

7. solis - Agrīnie izmeklējumi

Medicīnas industrijas pārstāvji skaļi un uzstājīgi cenšas pārliecināt cilvēkus, ka slimības atklāšana agrīnā stadijā ir vienīgais pareizais risinājums. Medicīnas industrija uzstāj uz mamogrāfijas un rentgena izmeklējumiem, kā arī ķīmijas un apstarošanas terapijas absolūto nepieciešamību kā vienīgo ārstēšanas veidu. Taču medicīnas industrijas pārstāvji neatklāj, ka šīs metodes nav domātas kā rūpes par cilvēku veselību, bet gan kā cinisks veids lielākas naudas pelnīšanai - jo ātrāk atklāj, jo ātrāk sāk indēt pacienta organismu ar toksiskām vielām un starojumu. Radiaktīvais starojums izraisa vēža šūnu veidošanos. Vēzi ārstē ar apstarošanas terapiju. Toksisku vielu uzkrāšanās organismā izraisa vēža šūnu veidošanos. Vēzi ārstē ar toksisku ķīmijterapiju. Ārstēšana notiek, nogalinot gan vēža šūnas, gan veselās šūnas, iznīcinot imūnsistēmu un nodarot būtisku kaitējumu iekšējiem orgāniem, nobruģējot ceļu jaunu vēža šūnu veidošanās procesam - un jaunai finanšu plūsmai no blakusslimību ārstēšanas. Mūsdienu medicīnas sistēmā tiek šķietami ārstētas sekas, nevis novērsti slimības rašanās cēloņi.

Šobrīd ir pieejami vairāki veidi, kā atklāt vēža šūnas, nepakļaujot ķermeni starojuma ietekmei. Piemēram, termogrāfijas metode spēj atklāt sabiezējumus krūtīs patiesi agrīnā posmā - kad tie ir kniepadatas galviņas lielumā. Savukārt mamogrāfijas attēlos var diagnosticēt audzējus, kuri ir veidojušies 5-8 gadus. Vēža diagnosticēšanu agrīnā stadijā var veikt arī ar dažādu asinsanalīžu palīdzību. Noteikti ir vērts pievērst uzmanību D vitamīna daudzumam organismā un hormonālajam līdzsvaram.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies