5 vasarīgu un superveselīgu salātu idejas

Linduchy
Linduchy 13. jūlijs 2020 15:55
780
Mana uztura pamatprincips ir pēc iespējas vairāk krāsu (varavīksne). Salāti: romiešu salātlapas ar apelsīniem, viegli marinētām bietēm, ķirštomātiņiem, mozzarella sieru un ķirbju sēklām.
Ja tev šķiet, ka salāti nav tas ēdiens, kas radīs ilgstošu sāta sajūtu, pievieno tiem čia sēklas - tās kuņģī uzbriedīs, un tu ilgāk nejutīsies izsalkusi. Salāti: redīsu mikrozaļumi, gurķis, dzeltenais arbūzs, mozzarella siers un čia sēklas.
Biezpiens ir viens no maniem top produktiem. Salāti: mikrozaļumu mix, kivi, ķirštomātiņi, ķirbju sēklas, čia sēklas un graudainais biezpiens.
Palutini savu organismu ar vitamīniem! Salāti: redīsu mikrozaļumi, mazsālīts lasis, Brie siers, mīksti vārīta ola un avenes
Ēdienam ir jābūt ne tikai garšīgam un veselīgam, bet arī jāpriecē acis. Salāti: saulespuķu mikrozaļumi, avokado, redīsi, garneles, greipfrūts, gurķis, sinepju sēklas.

Katru dienu saņemu vēstules, kurās meitenes uzdod jautājumus par motivāciju, veselīgu uzturu un citām lietām, kas palīdz man izskatīties lieliski.

Vienmēr ar prieku dalos ar informāciju, taču motivāciju gan katrai no jums pašai ir jāatrod savu. ;)

Šoreiz par to, kas ikdienā tiek likts uz mana šķīvja >>>

Ikdienā lietoju pēc iespējas vairāk zaļumu. Lutinu savu organismu ar vitamīniem, minerālvielām un veselīgām taukskābēm.

Vēl aizvien izvairos no miltu izstrādājumiem (ar retiem izņēmumiem, bet tajos brīžos nejūtu vainas sajūtu, jo zinu, ka tas kūkas gabaliņš svētkos nekādu lielo kaitējumu man nenodarīs).

Cukurs ir noreducēts līdz minimumam. Ja vēlos ikdienā panašķoties ar šokolādi, izvēlos tās, kuras nesatur cukuru. BET! Tiklīdz manās rokās nonāk īstā beļģu šokolāde, pieveru acis uz visu un izbaudu to debešķīgo garšu un emocijas, kas nāk līdzi šim kārumam.

Rīta kafija un tad tikai ūdens vai zāļu tējas dienas laikā. Nedēļas nogalē varu sagrēkot ar kādu vīna glāzi, bet arī tad ievēroju principu - viena glāze alkohola + divas glāzes ūdens, lai nenodarītu pāri savam organismam.

Nu re! Nekāda dižā noslēpuma nav, bet apņemšanās gan ir nepieciešama, bez tās tālu netiksi. Un uzturam ir milzīga nozīme gan lieliskai pašsajūtai, gan izskatam.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies