"Zaļo " vistu un osteohondrozo nevainot....

Kerstyna
Kerstyna 12. februāris 2014 18:17
1453

Laikam vakar tajās viesībās salātos kaut kas bija.....  Man jau likās, ka tā vista ir drusku „zaļa” . Tā kūka bija par treknu... Man šodien tā osteohondroze tā dod vaļā !!!!

Tik daudz smalku atrunu, lai tikai nebūtu jāatzīstas – Man šodien ir PAĢIRAS, smagas, vieglas, fiziskas, morālas.....

 Nevajag mānīt sevi, nevajag mānīt citus, nevajag saukt ātro palīdzību, ja skaidri zināma ir ļaunuma sakne.

Cilvēka dabā ir krist pārmērībās, un mērenība  nav pārāk populārs tikums.

Nu, bet kā tad tikt galā ar šo delikāto problēmu?  Vispirms – nevajag sevi šaustīt, vakar nodarīto ar šodienas nožēlu nevar neitralizēt.  Noteikti liec mierā kafijas automātu un bāriņu... Tur šodien nav ko meklēt.

 Ir jāsaprot viens – alkohola tavam organismam bija par daudz un ir izjaukts tava organisma iekšējais līdzsvars.

Gurķu sālījums, skābu kāpostu sula, marināde ir tāds mirkļa mierinājums. Labāk iedzer negāzētu minerāli ar kārtīgu minerālu saturu,  vienkārši ūdeni ar citronu, kādu Alkazelcer glāzi...

Gulēt gultā un žēlot sevi arī ir lieki... Vajag stutēties augšā, ielīst dušā, kaut vai  seju ar aukstu ūdeni nomazgā. Izved sevi pastaigā, tas palīdzēs.

Un atceries – ēst  nav obligāti, bet ja gribās ēst, tad kaut ko vieglu...

Un nevaino „zaļo „ vistu  :)

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 13. februāris 2014 17:48

Man reizēm gadās, kad ir pagrūti, bet tad morālās 'ņem virsroku pār fiziskajām ciešanām :D

Noelle 13. februāris 2014 14:30 Kerstyna

Tieši gribēju teikt :D
Man gan jau aizvēsturē šādi stāvokļi, bet atceros, ka neko, izņemot zaļās vīnogas, ieēst nevarēju :D Bet, ja saņemas pastaigai, tad ir skaidrs, ka labāku zāļu pret šo "kaiti" nav (neskaitot alkohola nelietošanu vispār) :)

Rebeka 13. februāris 2014 13:49

Es ārstējos ar buljonu. Vispār ar paģirām ir tā, ka vismaz pats zini ka pats esi vainīgs. Sliktāk ir saķert kādu rotavīrusu vai ko citu kurš izraisa tādas pat sajūtas, bet pat nev ko īsti vainot un nezini kā reaģēt :D

Kerstyna 13. februāris 2014 10:21 krx

Cik cietēju... tik metožu :D

KRX 13. februāris 2014 09:59

Man gan ļoti sen nav bijis šāds stāvoklis (un nemaz ar negribu), bet zinu, ka otrā dienā ļoti palīdz "slikts" ēdiens - trekns. Frī ar gulaša mērci utml. Kā arī piena produkti - auksts dzeramais jogurts, klasiskā krēma torte u.tml. :)

Bet, nē! Es negribu! :D