„Vokālā ķirurģija” jeb „mūžam jauna” balss

Intensa.pro
Intensa.pro 2. oktobris 2014 10:30
1919

Mūsdienu plastiskā ķirurģija spēj radīt brīnumus. Ārstu prasmīgās rokas novērš grumbu veidošanos, savelk ādu, atbrīvo no liekajām krokām, palielina krūtis, izmaina deguna formu utt. Šķiet, ko vairāk? Tomēr ASV pakāpeniski pieaug tā saucamās „vokālās ķirurģijas” popularitāte, raksta skaistumkopšanas servisa portāls INTENSA.PRO
Tāpat kā viss pārējais organismā, ar gadiem atslābst un „nolietojas” balss saites – tas noved pie balss tonalitātes pazemināšanās un skanīguma zuduma. Tomēr ārsti – foniatri ir atraduši veidu, kā cilvēkam atgriezt „jaunības balsi”, kas pēc šāda veida operācijām radīja lielu pieprasījumu ASV un Francijā.

anita-coj-intensa.pro

Balss „atjaunošana” sasniedzama ar divu veidu operācijām: implanta ievadīšanu caur iegriezumu kaklā, lai „sabīdītu” balss saites, vai arī, ievadot taukus vai kolagēnu, kuri saitēm atgriež iepriekšējo kustīgumu. Operācijas rezultātā balss saites sakļaujas ciešāk, izdalot spēcīgas un dzidras skaņas. 

Jau pēc divām nedēļām, kuru laikā saitēm nepieciešama atpūta, pacienti spēj runāt ar mazāku piepūli, un balss skanēs daudz stingrāk.
Šādu bīstamu operāciju pasaulē veic tikai divi ārsti: viens no tiem dzīvo Amerikā, otrs – Berlīnē. Šāda operācija izmaksā dārgi, aptuveni 2000 $, bet jau tagad tā ir īpaši pieprasīta starp politiķiem un estrādes zvaigznēm. 

Raksta turpinājumu lasiet ŠEIT

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 2. oktobris 2014 12:53

Tikko skatījos raidījumu par Anitu Coj(attēlā), viņa Vācijā uzlaboja savas balssaites.