"Prefemin" tablešu lietošana

31. marts 2010 00:00
4751

Vai "Prefemin" tabletes var būt par iemeslu, ka kavējas mēnešreizes? Konsultē „ARS” ginekoloģe Ieva Baidekalna.

 

Jautājums:

 

Es sāku lietot „Prefemin” tabletes, taču es ik pa laikam aizmirstu viņas iedzert. Tā, ka pat aizmirstu iedzert trīs dienas, dažreiz pēc divām dienām attapos, ka neesmu dzērusi. Taču man pirms trijām dienām vajadzēja sākties mēnešreizēm, un viņas vēl aizvien nav sākušās. Taču krūtis sāk sāpēt tieši tāpat kā pirms mēnešreizēm.

 

Man interesē, vai „Prefemin” lietošana var būt iemesls, kādēļ man kavējas mēnešreizes? Vai arī mēnešreižu kavēšanās iemesls varētu būt kas cits?

 

1

Konsultē „ARS” ginekoloģe Ieva Baidekalna:

 

„Prefemin” nav Jūsu mēnešreižu aizkavēšanās iemesls. Tā sastāvā esošās homeopātiskās vielas (tas nav hormonu preparāts) maigi regulē Jūsu menstruālo ciklu, taču svarīgi „Prefemin” lietot regulāri un ilgstoši – vismaz trīs mēnešus.  

 

Ir vairāki iemesli, kāpēc mēnešreizes var aizkavēties. Viens no vienkāršākajiem iemesliem ir, piemēram, grūtniecība. Lai izslēgtu citus iemeslus, ir jāveic ginekoloģiskā sonogrāfija, kā arī būtu vēlama konsultācija pie ginekologa.

 

Uzdod savu jautājumu ginekologam arī Tu, rakstot uz kristine@sieviesuklubs.lv!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
5. oktobris 2010 16:51

Man ir tikai 12 gadi bet mēnešreizes saakaas jau pirms pusotra gada
Pagaidaam taas veel nereizi nav saakushaaas laika

10. maijs 2010 17:26

Arī es esmu nesaprašanā - lietoju Prefemin jau 3 mēnešus. Problēmas bija ar ļoti ilgstošām mēnešreizēm, arī smērēšanos cikla vidū. Un šomēnes MR kavējas jau vismaz pa 4 dienām. Taisīju grūtniecības testu, bet tas ir negatīvs. Pašsajūta arī tā kā nevar saprast - pēdējo 2 ned. laikā brīžiem vēderā tāda sajūta kā pirms MR, bet citreiz mazliet nelabums (bet nedaudz). Vai varbūt arī tā, ka lietojot Prefemin, grūtniecības tests var arī neuzrādīt grūtniecību?

31. marts 2010 12:53

"Prefemin" lietoju 3 mēnešus pēc kārtas un katrreiz man aizkavējās mēnešreizes par 5-6 dienām. Agrāk nekad tā nebija. 4. mēnesī pieteicās mazumiņš, ko plānojām jau pusgadu.
Tiesa gan, sāpīgās mēnešreizes no "Prefemin" nemazinājās!

kristined 31. marts 2010 09:31

Man hormonālās tabletes palīdzēja noregulēt ciklu,bet tagad, kad tās vairs nelietoju, arī mēnešreizes "skraida" šurp un turp!

ki4ija 31. marts 2010 09:29

Man nekad nav bijušas regulāras mēnešreizes. Tās katru mēnesi aizkavējās vismaz par nedēļu, reizēm pat par trim. Nekādus izsargāšanās līdzekļus nelietoju. Un vienmēr šis gaidīšanas laiks ir ļoti nervozs, jo domāju, a ja nu .... Man ir ļoti grūti ieplānot kādu sabiedrisku pasākumu, jo nekad nezinu kad tās sāksies.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā