"Laba cilvēka" dienasgrāmata

nosiguldas
nosiguldas 31. jūlijs 2013 10:57
2275

Jau iepriekš paldies meitenēm, kas ar labiem vārdiem mani atbalstīja vakar. Tā kā pirmās manas pārdomas izlasīt nevarēsiet, tad secinājumiem un mazam ieskatam.

Dažādu iemeslu dēļ nolēmu pamēģināt mainīt savus ēšanas ieradumus.

Pirmie secinājumi.

  • Zaļā tēja man negaršo, bet kopā ar ko saldu varu to iedzert pat bez cukura. Tātad atteicos no cukura dubultdevas.
  • Ierobežoju sāls daudzumu., pilnībā no sāls atteikties neesmu gatava.
  • Ūdeni var iedzert daudz, ja tas ir glāzē, par krūzē ielietu ūdeni aizmirstu.

Pirmajā vakarā secināju, ka bez ēšanas pilnībā iztikt nevaru, tapēc vakariņu porciju samazināju uz 2/3. 

Nu jau aiz muguras otra diena. 

Tā kā manā diētas plānā teikts, ka varu dzert kefīru 1%, secināju, ka mūsu veikalos tādu nopirkt nevar. Nolēmu neieciklēties sīkumos un turpināt iesākto nemēģinot sevi lauzt vai spīdzināt.

Tad nu tā, rīts sākās ar ūdens glāzi, kad tiku Rīgā sapratu, ka bez kafijas nepamodīšos, jā aizmirsu piebilst, ka iepriekšējā dienā kafiju nedzēru vispār.

Brokastu vietā izdzēru savu citrona ūdeni un apēdu divus plakanos persikus, tad bija jādodas uz tikšanos un pēc tās sapratu, ka brokastu laiks ir garām un nav vairs ilgi līdz pusdienām. 

Pusdienās dārzeņu salāti un gabaliņš zivs. Saldajā zaļā tēja bez cukura un eklers. Pusdienoju ar baudu pēc iespējas ilgākāku laiku. Protams teiksiet, tā ir kaloriju bumba, piekrītu, bet pagaidām bez tā nevaru iztikt. Pusdienas protams ēdu līdz 14.00

Visa pēcpusdiena pavadīta ar ūdeni un āboliem. Vakarā mājās biju 22.00 un vakariņas tomēr ēdu, sautētus 'dārzeņus, nelielu porciju.

Lai nu kāds būs rezultāts, bet tam noteikti būs pozitīvas iezīmes: beidzot būšu sevi pieradinājusi pie ūdens dzeršanas, jau tagad lietoju uz pusi mazāk cukura un sāls. Samazināšu kafijas daudzumu, es gan daudz to nedzeru, bet būtu ļoti priecīga, ja tā būtu viena krūzīte dienā......

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 1. augusts 2013 09:45 cerite

pilnīgi piekrītu, visgrūtāk ir ko uzsākt un ja uzsāk saprast, kas ir tas ko vari un tas no kā neesi gatava atteikties.

Cerīte 31. jūlijs 2013 20:29

Patiesībā tieši tā jau ari viss sākas-ar atteikšanos.Varbūt pamazām un no nelielām lietām ,bet galvenais taču ir uzņemtais virziens.Pamazām ari kg atkāpsies un tas viss vairs neliksies tik grūti.Ūdeni dzert pieradīsi-vasarā dzeru tīru ūdeni,bet vēlāk pāreju uz zāļu tējām,īpaši patīk maisījumi,dzeru ari atšškaidītu sulu/savējo-upenes bez cukura/.Mocīvas ir jebkuras diētas ievērošana,bet sevis lutināšana un atveseļošana manuprāt ir vienīgais pareizais virziens.

mazaa raganina 31. jūlijs 2013 14:43

Izklausās pēc mocībām...Varbūt jau visām esmu apnikusi ar savu Dikāna diētu, bet vismaz tur man nav jāstaigā pusbadā, atļautos produktus ēdu cik vēlos un kad vēlos. Pilnībā šobrīd esmu atteikusies no kartupeļiem un cieti saturošiem produktie, no maizes, cukura, sāli ierobežotā daudzumā lietoju. Cukuru var aizvietot ar saldinātāju-stēviju!Ūdeni dzeru dažādos veidos, t.i. citreiz no krūzes, citreiz no glāzes, bet vislabāk mani motivē 1.5 vai 2litru pudeles piepildīšana ar ūdeni.Tad es redzu, ka tas daudzums man jāizdzer un man ir lielāka motivācija, nevis skaitīt glāzes.Kafiju es arī varu dzert cik vēlos, man pietiek ar 2 krūzītēm. Alkoholu arī nedrīkst, ar to gan nav problēmu.

VIT@ 31. jūlijs 2013 13:45

Man tā laime ar cukur beidzās ļoti agrā vecumā, cukuru nelietoju vairāk kā desmit gadus, vienkārši negaršo.
Par ūdeni man liekas te ir sevi jārūda, jo ir jāatceras, ka ūdeni arī ziemā ir jādzer (parasti tā biežā dzeršana ir vasarā un ziemā atkak nē), ja šai robežai tiek pāri, tad principā ceļš uz skaistu sejas ādu un formu ir garantēts.
Un vēl par ēdieniem pēc sevi teikšu, es ēdu kad gribu, reizēm pamostos un negribas brokastis, tad arī neēdu. Vai negribas vakariņas, neēdu vakariņas. Un nekad nespiežu sevi apēst visu, kas ir uz šķivja.

KRX 31. jūlijs 2013 13:35

Man atkal ūdens labāk iet manā ierastajā krūzē. Bet galvenais jau atrast katrai savu "zelta vidusceļu" :)
Vēlu veiksmi! ;)

Elīnīte* 31. jūlijs 2013 12:15

Pie ūdens dzeršanas pierod diezgan labi. Un ūdens tiešām garšo labāk skaistā glāzē. Es visu laiku darbā dzēru no krūzes,.... Šonedēļ nopirku glāzi, ūdens pudele, pēc pudeles tagad tik iet :D
Turies, izturību tev iesāktajā!!!!!!! (hug) Galvenais nenomoki sevi! ;)