“Figura Line” iesaistās daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmā dāvinot bezmaksas masāžu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. septembris 2014 15:16
2191

Masāžas studiju tīkls “Figura Line” ir pievienojies, ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu realizētajai, Latvijas daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmai.  Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” īpašniekiem “Figura Line” piedāvā ne vien izdevīgus masāžas abonementu iegādes nosacījumus, bet arī sagatavojuši lielisku dāvanu - pirmo limfas stimulācijas masāžu bez maksas!

“Jebkura māmiņa pirmām kārtām ir arī sieviete. Un tā, kura labi jūtās un ir apmierināta ar sevi, ir spējīga būt par lielisku mammu ar pilnu atdevi,” ir pārliecināta “Figura Line” pārstāve Laura Dekšenieks. “Iesaistoties Goda ģimenes apliecību programmā, vēlējāmies ne vien padarīt pieejamākus savus pakalpojumus tām, kuras audzina trīs vai vairāk bērnus, bet arī viņas visas kā īpaši iepriecināt. Tādēļ dāvinām viņām iespēju bez maksas izbaudīt limfas stimulācijas masāžu, kas uzlabo ne tikai pašsajūtu un figūru, bet arī dod enerģijas pieplūdumu, ko noteikti novērtēs arī viņu bērni.”

Masāžas studiju tīkls  “Figura Line” darbojas visā Latvijā. Tāpēc, lai izmantotu uzņēmuma piedāvātās priekšrocības,  “3+ Ģimenes kartes” īpašnieces  tiek aicinātas vērsties sev ērtākajā studijā Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Līvānos, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Siguldā vai Valmierā. Vairāk par piedāvājumu lasīt šeit (http://www.godagimene.lv/atlaides-ar-karti/pirma-masaza-bez-maksas-un-atlaides-figura-line-studijas-visa-latvija-938/).

Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta sistēma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpo arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem. Šīs kartes saņemšanai var reģistrēties interneta vietnē www.godagimene.lv

 
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies