„Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. decembris 2017 10:56
630

Decembris ir pārsteigumu, laba vēlējumu un brīnumu laiks, kurā cilvēki cits citam cenšas darīt labu. BENU Aptieka, rūpējoties, lai bērni būtu laimīgi un veseli, organizē labdarības kampaņu „Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU”, kuras ietvaros saziedoto paredzēts novirzīt Latvijas bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai, kā arī piesaistīt sabiedrības uzmanību bērnu onkoloģijai Latvijā.

 Kampaņā var piedalīties ikviens BENU Aptiekas lojalitātes kartes īpašnieks, kurš iepērkas BENU Aptiekās, visā Latvijā.

Kampaņas ietvaros katram pircējam būs iespēja līdzekļus, kas, iepērkoties aptiekās, uzkrājas BENU Aptiekas lojalitātes kartē, ziedot, lai bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām sniegtu iespēju segt ārstēšanās izdevumus. Būtisku lomu ziedošanas kampaņā uzņemsies arī pati BENU Aptieka, kas ne tikai organizē šo kampaņu, bet arī dubultos ikviena BENU Aptieka pircēja ziedoto summu bērnu veselībai.

“Katru gadu Latvijā vidēji 40-50 bērniem tiek diagnosticēta onkoloģiska saslimšana.  Sarežģīto un laikietilpīgo ārstēšanos daļēji apmaksā valsts, taču daudziem mazajiem pacientiem ar to nebūt nav pietiekoši, tādēļ BENU Aptieka šogad rīko īpašu kampaņu „Ar sirsnību pret slimību!”, kuras ietvaros saziedotie līdzekļi tiks izlietoti, lai parūpētos par tiem mazajiem, kam ārstēšanās procesā nepieciešams papildu atbalsts,” norāda BENU Aptieka Latvija mazumtirdzniecības direktore Anete Rožkalna.

Lai aktualizētu šo jautājumu, šā gada 8. decembrī BENU Aptieka rīko diskusiju, kurā piedalīsies Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa,  Nacionālā veselības dienesta starptautiskās sadarbības nodaļas vadītājs Jānis Bolšteins, BENU Aptieka Latvija mazumtirdzniecības direktore Anete Rožkalna, BENU Aptiekas Farmācijas daļas vadītāja Vizma Vīksna, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā praktizējoši ārsti, kā arī kampaņas vēstnese Katrīna Puriņa-Liberte. Diskusijas vadītāja būs Daina Jāņkalne.

Kampaņa „Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU” ilgs no 1. decembra līdz 24. decembrim.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies