Tu labi izskaties!
Kā pagatavot sejas attīrošo pieniņu pašas spēkiem?
16. aprīlis, 2011.
.
Mājās nereti gatavojam dažādus skrubīšus un pīlingus, bet vai esi mēģinājusi arī ko nopietnāku? Sieviešu Klubs atrada samērā vienkāršu attīroša losjona pagatavošanas receptīti. Varbūt vari izmēģināt un pēc tam pastāstīt, kā sanāca.
Kivi attīrošais sejas pieniņš

1
  • 1 kivi auglis, nomizots
  • 2 ēdamkarotes parastā, naturālā jogurta
  • 1 ēdamkarote mandeļu eļļas (tādu izlejamu var nopirkt Vom Fass veikaliņos Alfā vai Spicē), bet, ja nav mandeļu eļļas, var arī labas kvalitātes olīveļļu
  • 1 ēdamkaroti medus
  • 1 ēdamkaroti sasmalcinātas mandeles
  • 2 pilieni ēteriskās eļļas - piemēram, citronu vai apelsīnu,bet derēs jebkura Tava iemīļotā ēteriskā eļļiņa!
Visu kopā sablenderē viendabīgā masā, kas izskatīsies kā krēms. Iemasē sejas un kakla ādā, pēc tam rūpīgi
noskalo!
Kivi attīrošais pieniņš būs aromātisks, iedarbīgs un vitaminizējošs līdzeklis!

  •  Receptes avots: www.spyindex.com

     


CC (creative commons) licence - atļauts pārpublicēt ar obligātu atsauci, hipersaiti uz oriģinālrakstu un ne komerciāliem mērķiem.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties.
 
lauritta123 *
16.04.11 13:25
Kad eju vannā, izkarsējos un noskrubinos visa, t.sk. seju ar kafijas biezumiem- ieberu saujā kafijas biezumus, uzpilinu pili želejas visu ar pirkstu apmaisu un tik skrubējos . Lēti, bet efektīvi.
136192
0
1302949544
Sieviešu kluba kursi un pasākumi
09.02.
15:00 - 18:30
Brīvo vietu skaits: 1
09.02.
16:30 - 19:30
Jaunums!
Brīvo vietu skaits: 1
10.02.
18:00 - 20:00
Jaunums!
Brīvo vietu skaits: 7
Jaunākais forumā

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts: kintija.bulava@sieviesuklubs.lv; liva.zaksa@sieviesuklubs.lvredakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv