Žizele Bundhena atklājusi videi draudzīgu kosmētikas līniju

16. marts 2010 00:00
724

Brazīliešu supermodele un ANO labās gribas sūtne vides jautājumos Žizele Bundhena atklājusi savu videi draudzīgo kosmētikas līniju "Sejaa Pure Skincare".
{smallpic:1}

Foto: LETA/AFP

 

Kā vēsta kompānijas mājaslapa, zīmola nosaukums "Sejaa" ir radies no modeles dzimtās portugāļu valodas vārda "seja", kas nozīmē "būt".

Kosmētikas ražošanai izmantotas tikai dabīgās izejvielas, un tajā nav parbēnu, naftas produktu, sintētisku vai ģenētiski modificētu sastāvdaļu, vēsta zīmola mājaslapa "sejaa.com".

Īpašu vērību Bundhena pievērsusi viņas produkta ietekmei uz vidi, tāpēc tāpēc kolekcijas iepakošanai tiek izmantoti ekoloģiski un otrreiz pārstrādāti materiāli.


Bundhenas kosmētikas līnija piedāvā trīs produktus - dienas krēmu, nakts krēmu, dubļu masku - kā arī visu trīs produktu komplektu. Lētākais no "Sejaa" ādas kopšanas līdzekļiem maksā 56 ASV dolārus (29 latus).

Lai arī 29 gadus vecā skaistule ļoti priecājas par kosmētikas līniju, nesen viņai pietuvināti cilvēki paziņoja, ka viņa plāno pamest modeles darbu, lai pilnībā koncentrētu savu uzmanību uz dēlu Bendžaminu, ko viņa laida pasaulē pagājušā gada decembrī. "Izņemot dažus no viņas līgumiem, viņa pilnīgi noteikti ņem pārtraukumu," pavēstīja kāds modeles paziņa žurnālam "People". "Mani nepārsteigs, ja viņa pametīs savu nodarbošanās gandrīz pilnībā. Kāpēc ne? Viņai ir kaudzēm naudas un bagāts, pasakains vīrs, ko viņa dievina, un viņa vēlas lielu ģimeni un daudz bērnu, kāpēc ne?"

 

LETA

 

Kādu dabīgo kosmētiku esi lietojusi Tu? Pastāsti,kur un par cik tādu iegādāties!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
16. marts 2010 13:24

Jā, arī mans favorīts ir Madara.. ļoti patīk attīrošās putas un tonējošais līdzeklis- ļoti viegls un ar gaismu atstarojošu funkciju.

Padārgi jau ir, bet tāpēc jau ir svētki divreiz gadā... man uz jubilejām pēc pasūtījuma sadāvina un iepērku arī akciju laikā.. Spices ieprikšanās naktī bija pat 50% atlaide.

Bet no dabīgās kosmētikas jau daudz piedāvājumi.. kaut vai veikalos Biotēka... var arī par saprātīgām cenām iegādāties...

var jau arī pats uztaisīt.. ir viena mājaslapa, kur ar video parādīts, kā ko dabūt gatavu. :)

Patīk dabīgā kosmētika.. ļoti...

kristined 16. marts 2010 13:16

Pašreiz man topā ir Madaras lūpu spīdums un balzāms lūpām. Tas tiešām nesaķep un ir vērtīgs šajos ziemīgajos apstākļos!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras