Zīmols Sandro iepazīstina ar 2020. gada rudens / ziemas kolekciju

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. septembris 2020 13:13
403

2020. gada rudens / ziemas sezonā Sandro sieviete atgriežas pie savu jaunības gadu būtiskākajām lietām. Viņas ilgas pēc autentiskuma veido garderobi, kas klasiskos darba apģērba elementus miksē ar viņas pašas modes izjūtu, tādejādi mūsdienu adaptācijā atjaunojot 80. gadu sākuma eleganci.

20200929131305-88904.jpg

Atceroties koledžas formas tērpu pievilcību no jaunības gadiem, Sandro sieviete neizvairās no lielām žaketēm vai adījumiem ar V-veida kakla izgriezumu. Spēlējoties ar pretstatiem, viņa aizņemas skolotāju divrindu uzvalkus, ko viņa kombinē ar garām, plūstošām kleitām kaklasaites rakstos. Viņa ar lepnumu nēsā Sandro “S”, kas apzīmogo vilnas džemperu ģeometriskās uzšuves vai ir ieausts topu zīda audumā.

Sandro sieviete vairāk kā jebkad agrāk sevī nes mantojuma ideju. Tvīda žaketes, kulotes un vīriešu krekli ir viņas garderobes neatņemami pamatelementi. Viņas džinsa, ādas un aitādas imitācijas virsjakas ir laika slīpētas un tikpat labi varētu būt no citas desmitgades. Apburoša sievišķība un velveta bikškostīms tiek aizgūts no Šarlotes Ramplingas 80. gados. Viņa papildina savu izskatu ar strukturētām ādas jostām, zelta rotaslietām vai grafiski apdrukātām šallēm un sliecas uz ikoniski ieloču detaļām uz apkaklēm vai aprocēm. Un, lai arī viņas kažokādas tagad ir pilnīgi sintētiskas, tās nebūt nav mazāk autentiskas.

Viņa nēsā garu, abpusēju vilnas apmetni vai blūzi ar lielu, sasienamu banti, kas kontrastē ar panku ādas zābakiem, kas aizlienēti no vecākā brāļa. Uz saviem krekliņiem viņa ar lieliem burtiem apgalvo «WE ARE THE PEOPLE ». Pozitīva un vienojoša viņa ar pārliecību aizstāv mājas vērtības: mīlestību un ģimeni.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras