Zīmols Kérastase u/v Stockmann atvērs progresīvu matu skaistuma stendu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. marts 2019 09:14
566

Pavisam drīz - marta vidū u/v Stockmann pirmajā stāvā profesionālie un luksusa matu kopšanas zīmoli Kérastase un L'Oreal Professionnel atvērs matu skaistuma stendu, kurā būs iespējams veikt inovatīvas ekspress matu kopšanas procedūras. Īsts pilsētnieces sapnis - iespēja atgūt matu mirdzumu un svaigumu vai pilnībā atjaunot matus 10-20 minūšu laikā.  

20190309091330-55284.jpg

Stends piedāvās arī atbilstošas matu kopšanas pamatu - matu diagnostikas testu, lai pieredzējušie konsultanti katram individuāli varētu piemeklēt visatbilstošākos produktus no plašā Kérastase un L'Oreal Professionnel līdzekļu klāsta. Matu diagnostiku iespējams veikt arī mājās vai citviet, izmantojot lietotni K Profile, kur, atbildot uz vienkāršiem jautājumiem par matu kopšanu, ikviens saņems rekomendāciju par sev piemērotākajiem Kérastase produktiem.

Stendā būs pieejama procedūra Fusio-Dose pilnīgai matu atjaunošanai, Fusio-Dose Intensive matu mirdzuma atgūšanai, kā arī matu kopšanas procedūras ar Kérastase masku un Kérastase fondantu. 

20190309091349-83571.jpg

"Šobrīd aizvien vairāk salonu piedāvā ekspress procedūras matiem, tomēr uzsvēršu, ka, piemēram, Kérastase Fusio-Dose acumirklī pārvērsīs jūsu matus, sniedzot tiem vēl neredzētu atjaunošanu un mirdzumu. Procedūrās izmantotie Booster ir īsti brīnumdari, kas iekļūst katrā mata šķiedrā. Tā ir satriecoša profesionālā procedūra, kuru ikviena aizņemta, aktīva sieviete ir pelnījusi izmēģināt,"norāda zīmola Kérastase menedžere Baltijas valstīs Svetlana Baiko.

Progresīvajā matu stendā pieejama arī Kérastase jaunākā matu kopšanas līnija BLOND ABSOLU, kas ekskluzīvi radīta blondiem matiem, Kérastase Elixir Ultime ikoniskie produkti un citas produktu līnijas gan krāsotiem matiem, gan jutīgai galvas ādai, gan sausiem matu galiem. Profesionālie konsultanti jums palīdzēs atrast piemērotākos produktus un produktu kombinācijas. 

Papildu Kérastase produktiem tiek piedāvāti arī trendīgie L'Oreal Professionnel Tecni Art., kas izstrādāti sadarbībā ar vadošajiem matu stilistiem. Matu veidošanas entuziastiem tie ļaus iegūt trakākās un aktuālākās frizūras ātri un viegli. Ļoti īpašs ir Ring Light sprejs maksimālam matu mirdzumam un gaismas oreola efektam. 

Kérastase un L'Oreal Professionnel produkti nopērkami u/v Stockmann.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras