Ziemas modes aktualitātes

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. janvāris 2018 14:28
1409

Ārā beidzot valda ziema, bet tas, protams, liek rūpīgāk pārdomāt savu ģērbšanās stilu – ko vilkt mugurā, lai būtu gan silti, gan ērti, gan modīgi.

Kad sals kniebj degunā, nav prieka un nav arī prātīgi salt. Sniegotā un vējainā laikā ir tik ļoti patīkami ietīties apjomīgās un siltās drānās. Apģērbu dizaineri un stilisti beidzot sāk domāt ne tikai par tērpu estētisko pusi, bet arī tērpu funkcionalitāti. Un ziemā apģērba galvenā funkcija, protams, ir neļaut tev nosalt.

Ko ziemā vilkt mugurā, lai būtu gan silti, gan ērti, gan modīgi

20180122142559-25739.jpg

Mākslīgās kažokādas

Mākslīgās kažokādas mētelis, jaka vai veste ir šīs sezonas “must-have” – tavā garderobē noteikti ir jāiekļauj mākslīgās kažokādas apģērbu.

Modes mākslinieki un stilisti beidzot ir sapratuši, ka dzīvniekiem nav jācieš modes vārdā. Tehnoloģijas ir attīstījušās tik augstā līmenī, ka mākslīgo kažokādu var veidot ļoti līdzīgu īstai zvērādai.

Īpaši aktuāli ir kažoki, kuri atgādina plīša lācīti. Apjomīgi, silti un stilīgi.

Šajā sezonā droši izvēlies mākslīgo kažoku košā krāsā. Viena no aktuālākajām krāsām – rozā.

Jo apjomīgāks ir kažokādas mētelis, jo vienkāršāku un piegulošāku apģērbu izvēlies koptēla papildināšanai. Mākslīgās kažokādas izstrādājumi lieliski izskatās ar ādas legingiem un apspīlētām džinsām.

20180122142642-76900.jpg

Apjomīgas dūnu jakas

Kad ārā ir ļoti, ļoti auksts, tev noteikti ir ienākusi prātā doma, kāpēc gan nevarētu ietīties siltajā dūnu segā, lai dotos dienas gaitās. Modes tendenču noteicēji ir uzklausījuši tavu vēlēšanos. Apjomīgi dūnu mēteļi un jakas saglabā savu aktualitāti jau vairākas sezonas. Un arī šajā sezonā ir modē iespaidīgi, ļoti apjomīgi dūnu mēteļi. Tādā noteikti nenosalsi pat tad, ja dosies izpētes ekspedīcijā uz Ziemeļpolu.

Ja baidies izskatīties apjomīgā dūnu mētelī kā bezformīgs kartupeļu maiss, vari akcentēt vidukli ar jostu.

Apjomīgu dūnu mēteli ir ieteicams kombinēt ar apspīlētām biksēm, legingiem vai biezām zeķubiksēm. Taču ultramoderna tēla radīšanai izvēlies platas bikses vai pat bikšusvārkus.

20180122142709-15595.jpg

Plikādas kažokjakas aviatora stilā

Plikādas kažoki jeb, kā tautā tās mēdz dēvēt – “dubļonkas”, ir viena no šīs ziemas aktualitātēm. Milzīgas, vīrišķīgas un siltas. Nedaudz atgādina vecās filmas par kara laika pilotiem, kuri šādas jakas valkāja, lai nenosaltu, veicot lidojumus augstu virs zemes.

Tradicionāli plikādas kažoks ir ādas jaka vai mētelis ar siltu aitādas oderi. Šī apģērba galvenā funkcija ir neļaut nosalt, nelaist cauri vēju un mitrumu. 2018. gada ziemas sezonā vari izvēlēties plikādas kažoku gan kādā no tradicionālajām krāsām (melnu, bēšīgu) vai arī izvēlēties kaut ko košāku – piemēram, sarkanu. Krāsas izvēlei šajā sezonā nav īpašas nozīmes, galvenais ir apjoms – jo lielāka, jo labāka.

Plikādas kažoku ir ieteicams kombinēt ar šaurām biksēm, īsiem, trapecveidīgiem svārkiem, midi garuma kleitām. Plikādas kažoks lieliski izskatīsies gan ar masīviem apaviem, gan ar botiljoniem un botfortiem. Ja vēlies veidot īpaši aktuālu tēlu, kombinē plikādas kažoku ar kļošenēm vai platām biksēm, bītlenēm.

20180122142737-47816.jpg

Apjomīgs džemperis – kā tikko no Ziemeļpola

Adījumi ir modē katru ziemas sezonu, jo nav nekā siltāka un ērtāka par adītu džemperi. 2018. gada ziemas sezonā izvēlies apjomīgu džemperi, džemperi ar paaugstinātu apkakli,   rakstainu džemperi, rupja adījuma džemperi. Īpaši aktuāli ir etniskē stila džemperi. Ja tavā skapī ir saglabājies omītes adītais džemperis ar dažādiem rakstiem (zigzagiem, auseklīšiem, skujiņām u.c.), droši velc ārā šo apģērba gabalu un veido modernu tēlu.

Šajā sezonā izvēlies īpaši apjomīgu džemperi. Džemperi kombinē ar džinsām, vilnas biksēm, A-silueta svārkiem vai kleitām. Ja baidies radīt bezformīgu tēlu, ir ieteicams džempera priekšējo malu aizlikt aiz jostas vai bikšu malas, izceļot vidukli.

20180122142802-53817.jpg

Apjomīgas šalles ar rūtainu rakstu

Ziemas sezonā apaukstēties ir ļoti viegli, ja neesi izvēlējusies atbilstošu apģērbu un parūpējusies par siltumu. Šalle ir obligātu ziemas tērpa sastāvdaļa. 2018. gada ziemā izvēlies apjomīgu šalli ar rūtainu rakstu. Šalle, kurā satīties un sapīties, lai nekāds vējš un aukstums nespētu traucēt baudīt ziemas priekus ārā.

Lai silti un stilīgi!Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies