Zemenes decembrī

Autors: Linduchy, 2017. gada 11. decembris, 16:48:49
Zemenes decembrī

Aiz loga valda ziema, bet es sevi nolēmu palutināt ar zemenēm. Šoreiz gan nelutināju vēderu, bet gan sejas ādu. Svētdienas rīti ir labākais laiks, kad bez steigas, klusumā un mierā var palutināt sevi.

Apkures sezona un vējainais laiks ārā nav īpaši labvēlīgs ādai. Tāpēc ziemā ir jāpievērš īpaša uzmanība sejas ādas kopšanai. Ir biežāk jāpalutina sevi. Bez tam, tuvojas Ziemassvētki ar dažādām ballītēm un pasākumiem. Ir absolūts pienākums izskatīties skaisti, svaigi un mirdzoši.

Vasarā sevis lutināšana ar ogu masku ir vienkāršāka, bet ziemā talkā nāk KOCOSTAR. Šī zemeņu maska ir paredzēta mirdzošas ādas efektam.

Iepakojums ir ļoti ērti atverams. Maska ir veidota zemeņu šķēlīšu veidā – tā lai tu sajustos kā vasarā, kad lutini sevi ar īstām zemenēm.

Zemeņu šķēlītes ir piesūcinātas ar serumu. Uzliekot tās uz sejas, ir jūtams patīkami atsvaidzinošs efekts. Un smarža ir kārdinoši zemenīga. Ja tev mājās ir bērni, tad lūko, lai zemeņu šķēlītes netiktu mazajiem ķipariem rokās, jo tad tās noteikti nokļūs arī uz mēles.

Uzliekot zemeņu šķēlītes uz sejas ādas, var mierīgi pagulēt 15-20 minūtes un relaksēties. Bet var arī darīt jebko citu, jo zemeņu maskas šķēlītes ideāli pielīp pie sejas ādas. Kad ir pagājušas 15-20 minūtes, zemeņu šķēlītes noņem nost, bet atlikušo serumu iemasē sejas ādā.

Rezultātā iegūsti patīkami smaržojošu, mirdzošu, labi mitrinātu un samtainu sejas ādu. Un nekur neko nevelk, kā mēdza teikt visiem zināmajā reklāmā.

Turpinot sevi lutināt, izmēģināju arī mitrinošo SPA masku rokām. Uzvelkot spa maskas cimdiņus, ir patīkami atvēsinoša sajūta. 15-20 minūtes piespiedu atpūtas, jo ar cimdiņiem rokās neko īpašu tu nevari padarīt. Vienīgi meditēt vai skatīties filmu. Kad ir pagājušas 20 minūtes, cimdiņus novelk, bet atlikušo spa maskas serumu maigi iemasē roku ādā. Roku āda kļūst izteikti maiga un samtaina. Šī maska ir ideāla gan ziemas aukstajam laikam, gan noderēs arī vasarā, ja mēdz nodarbināt sevi dārza darbos.