Zeķu pavēlniece – Inese Krūmiņa

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 2. novembris 2011 17:00
1949

Zini, kur mājo sievišķība? Grācija? Elegance? Ir tāda mājīga vietiņa Rīgā – uz Brīvības un Bruņinieku stūra, nelielā pagrabiņā, kurā tiešām pārpārēm dzīvo katras sievietes un vīrieša sapnis – zeķes ar odziņu. Tas ir zeķu veikals SockBox. Kā tapa jaunā zeķu kolekcija? Kā pēc Riga Fashion Week modes skates jūtas kolekcijas dizainere Inese Krūmiņa? Lasi ekspress intervijā speciāli www.sieviesuklubs.lv

Kā tapa jaunā pavasara/vasaras zeķu kolekcija?

Šī nav zīmēta kolekcija, kad vispirms viss top uz papīra un tad dzīvē. Visus modeļus gatavojām uzreiz, šuvām un laikojām. Kad bija gatavas pirmās zeķes un bodiji, tapa vēl tik daudz ideju. Līdz ir tieši šāds rezultāts, kādu redzējām Riga Fashion Week skatē. Kamēr šuvām modeļus, tos mērīja visi. Arī sievietes, kas strādā darbnīcā, kas ir tālu no modeļu auguma. Bet šīs zeķes un bodiji jebkura auguma sievieti padara seksapīlu.

Kur smēlies iedvesmu?

Nezinu. Tāpat kā nezinu, kādēļ sāku veidot zeķes. Jutu, ka bez tām nevaru un SockBox sāka ražot zeķes. Manī bija pārliecība, ka jārada tas, ko nekur citur nevar nopirkt.

Kā jūties pēc skates?

Ļoti gandarīta. Šķiet esmu pavērusi vēl vienu taciņu, pa kuru doties. Protams, ir grūti, jo SockBox latiņa ir augsta. Bet esmu lepna un tiešām ļoti, ļoti gandarīta par paveikto. Saņemu tik daudz labu vārdu par kolekciju.

Ikdienā pati nēsā sevis radītās zeķes?

Man ir dažādi periodi. Ir brīži, kad vēlos staigāt tikai melnās zeķēs, bet bieži nēsāju SockBox darinājumus.

Kas tev ir mīļāks – zeķes, zeķbikses, leggingi?

Tā nevar pateikt, jo mana izvēle ir atkarīga no dvēseles noskaņojuma. Citas dienas savu stilu pielāgoju pat pie mīļākās matu sprādzes.

Kā tu iedrošinātu tās sievietes, kurām nebūt nav modeļu augums, uzvilkt arī ko seksīgu un erotisku? Piemēram, kādu modeli no jaunās SockBox kolekcijas?

Sievietei vienreiz jāuzmēra sev iepatikušais bodijs, vislabāk, ja uz veikalu viņa paņem līdzi arī vīrieti, viņš redzēs tevi šajā tērpā un zinu, kāda būs atbilde. Lielākā daļa vīriešu būs sajūsmā, ja sieviete šādā puscaurspīdīgā tērpā pasniegs brokastis gultā… 

Savu vīrieti šādā tērpā arī bieži palutini savā guļamistabā?

Tas lai paliek mans sievišķīgais noslēpums (koķeti pasmaida).

Vērojot vīriešu savā veikalā, kāda ir viņu izvēle? Ko viņi visbiežāk pērk savām dāmām?

Protams, ka zeķes. Vīrieši vēlas sev blakus redzēt īstu sievieti – tērpušos zeķes, seksīgā veļā un augstpapēdenēs. To redzam arī savā veikalā. Vīrieši reti pērk zeķbikses. Biežāk viņi dāvina tieši zeķes! 

Jauno pavasara/vasaras SockBox zeķu kolekciju skaties šajā fotoblogā!

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādu jautājumu tu vēlētos uzdot Inesei?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
anetii 3. novembris 2011 10:14

Ļoti pozitīva sieviete - iedvesmojoša :)
Un par socks-box vnk trūkst vārdu, īsta mazā kāju paradīze :) tur viss tik skaists, elegants, ar odziņu!

Noelle 3. novembris 2011 09:24

Inese šobrīd ir mans pozitīvais piemērs, jo pati arī esmu "uzkāpusi uz šīs taciņas" un dzīvoju ar pārliecību, ka viss izdosies :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras