Wuruhi "vilku autobuss" ar ekskluzīvu koncepciju apmeklē Rīgas Modes nedēļu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. novembris 2017 10:43
659

Pagājušonedēļ Rīgā norisinājās grandiozā modes nedēļa. To apmeklēja vairāki Igaunijas dizaina un mediju jomas pārstāvji, kuriem bija iespēja apskatīt vietējā dizaina un modes piedāvājumu, kā arī tikties ar Latvijas dizaineriem un žurnālistiem.

Ar īpašo GloBus autobusu, kuru speciāli radīja un izveidoja kā Wuruhi Baltijas dizaina autobusu, 22 modes izdevumu galvenie redaktori, blogeri, Igaunijas dizaineri un citi modes un dizaina jomas pārstāvji ieradās Rīgā. Autobusa interjera un konceptuālo ideju autore ir pazīstamā dizainere Helēna Sirpa (Helen Sirp), kura galvenokārt strādā Anglijā.

20171102104050-61049.jpg

Wuruhi Baltijas dizaina autobusa unikalitāte bija tā iekšējā un ārējā struktūra, kas demonstrēja personalizētu pieeju un interneta veikala Wuruhi aksesuāru piedāvājums, ļaujot stāstīt aizraujošu stāstu. Wuruhi, kas ir vienīgā e-platforma, kura apvieno dizainerus Baltijas valstīs, Jaunzēlandes maoru valodā nozīmē "vilks". Spēcīgais vilku bars simbolizē Wuruhi komandas un dizaineru sadarbību.

20171102104127-93431.jpg

Kā norāda Wuruhi.com dibinātāja Pille Āsa (Pille Aas), Latvijas dizains un Latvijas dizaineri spēlē svarīgu lomu Wuruhi: "Viņi ir viena daļa no Wuruhi kā platformas, kas apvieno Baltijas dizainerus un Wuruhi interneta veikala koncepciju. Priecājos redzēt, ka daudziem Latvijas dizaineriem tuvs ir tas pats gudrās iepirkšanās princips, kuru atbalstām mēs, - mums nevajag daudz lietu, bet nepieciešamas vienkāršas un augstas kvalitātes lietas!
Mēs satikām vietējās dizaineres, kas pārstāv zīmolus Dace Bahmann, Baiba Ripa un Sofia Lark, kā arī apmeklējām 8 Rooms preses šovrūmu. Šis ir vietējās preses šovrūms, kas pārstāv Baltijas valstu dizainerus un viņu darbus. Šāda koncepcija bija inovatīva visiem apmeklētājiem no Igaunijas. 

Dizaina autobusa ceļojums uz Rīgu sākās Tallinā, Igaunijas dizaina un stāstu viesnīcā Solo Sokos Hotel Estoria ar veselīgām brokastīm un stāstu par viesnīcu.
Wuruhi Baltijas dizaina autobuss nebija tikai transportlīdzeklis – cilvēkiem, kuri apmeklēja Modes nedēļu Rīgā, bija arī iespēja ielūkoties autobusā, lai apskatītu Igaunijas un Latvijas dizaineru ekspozīciju, kas tiek piedāvāta Wuruhi platformā, kā arī apmeklēt pop-up frizētavu, ko nodrošināja Balmain Hair Couture Eesti. "Mēs vēlējāmies paņemt daļu no Igaunijas sev līdzi un iepazīstināt mūsu izcilās personības, piemēram, matu rotu dizaineri Mili Maieru (Milli Maier), rotu dizaineri Kādi Vēsāri (Kadi Veesaar) un Studio Nahk dizaineri Kārinu Kallasu (Karin Kallas) citiem dizaina faniem."

Wuruhi un tā viesu ceļojumu sarīkot palīdzēja GloBus, Balmain Hair Couture Eesti pārstāvis, šovrūms<>> Decoris Showroom, viesnīca Solo Sokos Hotel Estoria, kafejnīca Pärnu Kalamajakas, Prike, A Disain un HeyDay Organic bioloģiskie produkti.

Papildu informācija:
Wuruhi.com ir unikāls tiešsaistes veikals Baltijas valstīs, kas apvieno dizainerus no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, aizvedot viņu darbus pie interesentiem visā pasaulē, izmantojot patīkamu un apzinātu iepirkšanās vidi. Wuruhi piedāvā personalizētus aksesuārus vīriešiem un sievietēm no vairāk nekā 50 Igaunijas, Latvijas un Lietuvas dizaineriem. Wuruhi piedāvā iespēju iegādāties modes juvelierizstrādājumus un ekskluzīvus, unikālus rotu dizaineru darbus, kas nav pieejami citos interneta veikalos Igaunijā.

Fotogrāfiju autors: Artu Karvonens (Arttu Karvonen) 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies