Vitamīnu kokteilis sejai - MOSSA

Autors: Linduchy, 2017. gada 19. aprīlis, 19:43:35
Vitamīnu kokteilis sejai - MOSSA

Šajā pavasarī dabīgās kosmētikas zīmols MOSSA nāca klajā ar daudzfunkcionālu masku un nakts krēmu vienā produktā - “Energy boost” ar 8 augu ekstraktiem, hialuronskābi un vitamīniem C un E.

Aiz muguras palikusi gara ziema, neskaitāmas stundas telpās ar īpaši sausu gaisu, stress un miega bads. Tas viss, protams, atstāja redzamas sekas sejas ādā.

Šad un tad dabūju dzirdēt, ka izskatos pārgurusi, un sejā ir manāmas pirmās grumbas. Nu nē, man ir tikai 32 - grumbām nav vietas uz manas sejas! Tāpēc jo īpaši nopriecājos par iespēju izmēģināt vitamīnu kokteili sejas ādai MOSSA produkta tūbiņā.

Divas reizes nedēļā vitamīnu kokteili izmantoju kā nakts krēmu (pārējā laikā izmantoju citu krēmu, par to pastāstīšu citreiz). Vienu reizi, steidzoties uz pasākumu, kurā bija īpaši svarīgi izskatīties labi, sanāca izmantot arī kā sejas masku, kuru pēc 20 minūtēm jānotīra nost. Krēmam tiešām piemīt ātra iedarbība, jo sejas āda izskatījās svaiga un mirdzoša. Tomēr labāk man patika procedūra pirms miega. Krēms klājas ļoti maigi, samtaini, tam nav uzmācīgs aromāts, jo nav pievienotas smaržvielas. Taču, ziniet ko - manuprāt, šis krēms smaržo pēc visīstākā vaniļas saldējuma ar svaigām ogām vafeles tūtiņā.

Šis vitamīnu kokteilis, kura sastāvā ir smiltsērkšķu, pīlādžu, ķirbju, cidoniju, jāņogu, lāceņu, aveņu un dzērveņu ekstrakts, vitamīni C un E, kā arī mazmolekulārā un lielmolekulārā hialuronskābe, lieliski mitrina un baro ādu, palīdzot tai izskatīties veselīgai. 

Āda ir lielākais mūsu ķermeņa orgāns, un tā ir jālutina ar vitamīniem! Paldies MOSSA zīmolam par vēl vienu lielisku ādas kopšanas produktu! :)