Vitamīnu kokteilis sejai - MOSSA

Linduchy
Linduchy 19. aprīlis 2017 19:43
2194

Šajā pavasarī dabīgās kosmētikas zīmols MOSSA nāca klajā ar daudzfunkcionālu masku un nakts krēmu vienā produktā - “Energy boost” ar 8 augu ekstraktiem, hialuronskābi un vitamīniem C un E.

Aiz muguras palikusi gara ziema, neskaitāmas stundas telpās ar īpaši sausu gaisu, stress un miega bads. Tas viss, protams, atstāja redzamas sekas sejas ādā.

Šad un tad dabūju dzirdēt, ka izskatos pārgurusi, un sejā ir manāmas pirmās grumbas. Nu nē, man ir tikai 32 - grumbām nav vietas uz manas sejas! Tāpēc jo īpaši nopriecājos par iespēju izmēģināt vitamīnu kokteili sejas ādai MOSSA produkta tūbiņā.

Divas reizes nedēļā vitamīnu kokteili izmantoju kā nakts krēmu (pārējā laikā izmantoju citu krēmu, par to pastāstīšu citreiz). Vienu reizi, steidzoties uz pasākumu, kurā bija īpaši svarīgi izskatīties labi, sanāca izmantot arī kā sejas masku, kuru pēc 20 minūtēm jānotīra nost. Krēmam tiešām piemīt ātra iedarbība, jo sejas āda izskatījās svaiga un mirdzoša. Tomēr labāk man patika procedūra pirms miega. Krēms klājas ļoti maigi, samtaini, tam nav uzmācīgs aromāts, jo nav pievienotas smaržvielas. Taču, ziniet ko - manuprāt, šis krēms smaržo pēc visīstākā vaniļas saldējuma ar svaigām ogām vafeles tūtiņā.

Šis vitamīnu kokteilis, kura sastāvā ir smiltsērkšķu, pīlādžu, ķirbju, cidoniju, jāņogu, lāceņu, aveņu un dzērveņu ekstrakts, vitamīni C un E, kā arī mazmolekulārā un lielmolekulārā hialuronskābe, lieliski mitrina un baro ādu, palīdzot tai izskatīties veselīgai. 

Āda ir lielākais mūsu ķermeņa orgāns, un tā ir jālutina ar vitamīniem! Paldies MOSSA zīmolam par vēl vienu lielisku ādas kopšanas produktu! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 20. aprīlis 2017 12:20

Es neko sliktu nevaru teikt :) Principā man āda ir ļoti laba. Pēc garās ziemas gan es jutu, ka uzturēšanās sausā gaisā un miega trūkums bija to pabojājuši. Manai ādai nevajag daudz, lai tā atkal starotu, bet tā novērtēja vitamīnu kokteili - nekāda sausuma, nekur neko nevilka :) Man patīk :)

rasas 20. aprīlis 2017 12:10 hiperkeri

Piekritīšu, ka ir "bet" arī no parastā lietotāja redzespunkta.. efekta wow nav, diemžēl.
Pamēģināju lietot kā masku un kā nakts krēmu - abos gadījumos aizsprosto poras :(, īsti mitrināšanu nejūtu un sejas krāsu neuzlabo ne tik.
P.s. labi, ka šo nopirku pati, jo pozitīva atsauksme no manis noteikti nesekotu :( diemžēl vilšanās pašai priekš sevis.

rasas 20. aprīlis 2017 12:08 hiperkeri

Atradi skeletus skapī! (Y):D

hiperkeri 20. aprīlis 2017 11:51

Man ir divējādas domas. It kā patīk,bet ir bet.Smuki jau uzrakstīji par sastāvdaļām, bet ūdens testūrās vitamīns c ātrāk zaudē savu stabilitāti, tāpēc es īsti daudz neliktu uz solītajiem efektiem. Un mani mulsina, kāda velna pēc tur ir iekšā vanilīns???? Un titāna dioksīds, kas ir minerāls saules filtrs,ja lietošana paredzēta pa nakti vai īstermiņa kūrei.. Ir tādi mazi nieciņi,kas liek padomāt...
Pie tam,ja krēms jau ir orandžs, tad tas arī mazliet liecina par to c vitamīna izreaģējumu-jo tumšāka forma,jo "vecāks"tas c vitamīns. Varbūt tas ir mēģināts noslēpt ar dzelzs oksīdiem...vellsviņzina, neesmu ķīmiķis ,lai zinātu patiešām visu..

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras