Vislielākie atklājumi štellīšu pasaulē

Autors: hiperkeri, 2018. gada 21. jūlijs, 18:01:16
Vislielākie atklājumi štellīšu pasaulē

Sveikas,dāmas!

Es īsti nevaru atvainoties par to,ka nerakstu,jo es reāli vairs nedraudzējos ar savu "rakstāmmašīnu",un tagad tas vairs ir tik,cik fons priekš tā,par ko gribu rakstīt. Un vēl,man ir citi hobiji,kas mani patiesi pašlaik jau vairākus mēnešus aizrauj.Piemēram,etnogrāfisku rakstu izpēte,tradīcijas, cītīga adīšana un pērļošana,pat beidzot lasīšana. Es pat beeeidzot esmu apciemojusi savu bibliotēku. Nu tad beidzot! Tāpēc,mīļās dāmas,ja vajag mazliet iedvesmas, būs vien mani jādzen rokā pie kafijas tases ,jo es pašlaik esmu pilnā laikā "realitātē":D:D:D

Bet. MAN VAJADZĒJA par šo uzrakstīt. Jo visiem par to ir jāzina. 

Pirms vairākiem gadiem es riktīgi fanoju par Paulas Choice produktiem- saules aizsargkrēmu ar tonīti, salicilskābes eksfoliantu,sejas mazgāšanas līdzekli,kas nebija nekas līdzīgs tam,ko varēja atrast veikalos.

Uzmini nu.

Tagad es esmu atradusi ko iespaidīgu.

Bet 3 reizes lētāku.

Vēl arvien,kopš pagājušā aprīļa,ja precīzāk, esmu regulāros pasūtījumos no deciem.com.

Un vēl arvien es esmu sajūsmā. Vairāk vai mazāk. Bet tagad par to,par ko vairāk.

Tātad. Tagad ir jauns zīmols zem viņu lielā lietussarga. Zīmols ABNOMALY,kas sastāv pašlaik tikai un vienīgi no lūpu balzāmiem . nu tie praktiski ir paredzēti arī jebkurā citā vietā,kur āda ir sausa,sprēgājoša, cieta...

nu,tika arī maniem papēžiem.

20180721171652-48609.jpg

Tas ir Baobaba smaržas "lūpu"krēms. Kas tas ir? nu zini to tradicionālo Vazelīnu,kuru liek principā visur. Jā', šis ir tas pats,tikai,izņemot,nekas līdzīgs tam. 

Jo tekstūra ir maaazliet slīdīga un nebūs eļļaina,lipīga, ķēpīga vai jebkas,ko esi piedzīvojusi ar "smagās artilērijas krēmiem". Jo šī ir patiešām smagā artilērija.

Man ne tikai lūpas priecājas.

Man elkoņi priecājas un papēži ir vienkārši laimē. 

Tu negribi redzēt manu papēžu bildi,bet tici uz vārda- tie ir laimē pēc saules, smiltīm un čībām.

Pirku te-

7 eiro. Septiņi.

https://deciem.com/brand/abnomaly?ccm=d23a1be47323454da3004e7c62d55e0901793dbfee098e8d3e585b3647425d967c9700cc2cf839eeddb6f732c6eb13b4cee11e9a4f30a3846773daa3ee6cd73f916fa4b4731c85ed33bd7bee501427841e24afc5b412908372fdc7e46892ad9250f5ba9154d2c903eac45dc607f4cb0f3ee6baa8ce1f3058f660be7e0e7ef6527e6c21e6d8d019ae1450c8c63e8b9ef2

Un izmet visus lūpu balzāmus. Tici man, pēc šī tev tos nevajadzēs. 

Tam ir tikko jaušams,suuuuperpatīkams,maigs aromāts, bet garša uz lūpām..hmmm,kā sasvīdusi āda. Īsāk sakot- tas ir no aminoskābēm, kas kopj Tavu ādu,un šim nav pievienots nekas lieks,lai Tevi mānītu un reklamētu"ak,ņem mani,jo es lieliski garšoju un smaržoju,bet patiesībā,neko citu normāli nemāku darīt".Nē,šī ir ĪSTĀ štelle. Ziemā man pateiksi paldies. Tici.Un pasūti.Nopietni.

Otrā lieta.

The Ordinary zīmolā Tev VAJAG saules aizsargkrēmu pamēģināt. Ja tev ir taukaina āda un nekad Tu neesi mēģinājusi kaut ko reāli jaudīgu un kopjošu tieši priekš tās,visi krēmi bijuši par taukainu tavai tā jau taukainajai,saulē svīstošajai sejai un beigās tik un tā piededz uz deguna,jo viss tik un tā karstumā vienkārši novīst nost no tava deguna . Ak,mēs tur visi esam bijuši.

20180721172550-61623.jpg

Tie ir 9,40 eiro par 50 ml. Tas ir mēnesis ,ja aktīvākajās dienās tu iziesi laukā un uzklāsi krēmu arī atkārtoti.

https://theordinary.com/product/rdn-mineral-uv-filters-spf-30-with-antioxidants-50ml?redir=1

Pasūtīju arī te.

Starp citu, viņi nav mani sponsorējuši. Cik zinu,deciem nevienu no saviem faniem nav sponsorējuši. Jo visi mēs- fani- labprātīgi taisām reklāmu,jo... mēs zinām,kā ir ,kad ir "kušš"(sūdīgās) ādas dienas un cik ļoti sāp,kad tādas ir,un nekas nepalīdz,neko normālu nevar atrast,lai to atrisinātu un tā tu nelaimīgs dzīvo, kādam citam varbūt arī ir tāda pat problēma un tā jūs,čupiņa nelaimīšu, staigājiet apkārt. Un tad parādās šādi brīnumi.No gaisa. 

Reāls brīnums.

Ok,fiksi. Par to,kas te ir labs un kas- ne tik.

Es šo lietoju tikai sejai. Jo tas ir tiešām  EKSELENTS matēšanā. Uz kakla,kur man ir sausa āda un tā daudz kustas, viss birst nost. Tā kā ķermenim es lietoju citu- Lacura firmas 24 h mitrinošo spf 50 krēmu. Un es pat ar to esmu iedegusi. Nu ko,Krēta  nāk uz Latviju. Drīz mēs visi būsim šokolāži,gribam to vai ne,bet klimata izmaiņas ir klāt.

Ja esi taukains citrons uz sejas kā es,kam ir poras un rētas un tu daudz svīsti pa dienu ,tad šis ir super pats par sevi vai zem tonālā krēma. Lieliska bāze.Izlīdzina, matē UN saglabā efektu vēl ilgi. Svīsti vien tālāk un vienkārši zini,ka pret to IR zāles. Pie tam. To ir tik viegli uzklāt. Jo seja momentā ir balta un,uzsūcoties kļūst rozā "Tasmāņu piparogas dēļ "(kas nomierina dusmīgu ādu. bonusu bonusi!),līdz paliek vienkārši nemanāms,kad ir sasūcies ādā. Un paliek vien matēta āda. Šo lieku arī uz rokām,arī- ļoti atsvaidzinoši,ka ir spf krēms,kas NAV taukains sajūtās. Aaaaaaa-le-luja.

Tālāk- tonālais krēms,kas ir mans top 2 pēc visu gadu meklējumos un salīdzināšanās starp lētučiem, dārgiem galiem un pa vidu tam visam.

The Ordinary tieši Seruma formas tonālais krēms. Un šis lieliski iet pa virsu iepriekšminētajam saules aizsargkrēmam. Mana āda jūtas labi,izskatās labi un tā juška ir pats galveinais. jo tas ir plāns. Ļoti plāns. Bet mitrina,nav baigi matēts,bet ir mazliet,ja tas vispār jēdzīgi tā varētu tikt lietots... un to var iztušēt tā,ka nevar pamanīt,kur tas sākas,un kur beidzas tava āda. nu,ne TAVA tava,bet tava- cilvēka āda.

Šis ir patiešām skaists pirkums. Mana trešā pudelīte bija cauri, letiņu ādai der 1.1 N ziemā,1.2 vasarā,kas ir dzeltenīgāks. Tie abi ir neitrālie toņi. Ja esi baltais cilvēks ar rozā vaidziņiem,zilām acīm un tev ir zilas vēnas,varbūt labāk izmantot toni ar P burtu pēc numura. Nu tas tā,zināšanai,jo šie ir uz smilšu- dzelteno pusi pēc toņa.

https://theordinary.com/product/rdn-serum-foundation-11-n-eu-30ml

nu toņi viņiem ir patiešām daudz- 21 krāsiņa. 

Bet 1.0 tonis ir riiiiiiiktīgi balts. no tā jāuzmanas,ja neesi nu,patiešām balts. 

bet tas noder visiem taviem iepriekšējajiem krēmiem,kuri bijuši par tumšu... miksē un lieto tālāk? Nu,katru defektu tomēr var iztaisīt par efektu. Latvju sievietes to vienmēr ir mācējušas. 

Nu labi.Atkal novirzos no tēmas. 

Jo šī ir vēl viena no tām lietām, kas ir riktīga bomba katru reizi,kad to iesaku draudzenēm. Tā kā jūs man te esiet arī tuvas,mīļās dāmas, tad dalos ar savām zināšanām ar Jums!

Un pēdējā lieta,ne katram gan, bet tiem,kuriem ir taukaina āda un vajag kaut ko,ar ko noņemt atmirušās šūnas no ādas un nav tā sajūta,ka pora ir tīra,bet vēl arvien lieto skrubi- saki savam skrubim ardievas un nomaini to pret šo pudelīti. Bet uzmanīgi. Pakāpeniski pieradini savu ādu (1.nedēļā- 1 vakaru pēc mazgāšanas 3 piles uz visu seju, 2.nedēļā- 2x vakaros nedēļā, 3.nedēļā,katru 2.vakaru,pēc mēneša vari katru vakaru,līdz jūti,ka āda nebūs sakairināta un varēsi lietot arī no rītiem,ja būs tāda vajadzība.)

Šis ir ādas ķīmiskais eksfoliants. Respektīvi, tas tavā vietā izdara to SKRUBĒŠANU,kamēr uz ādas nekas nav jātraumē ar ļoti cītīgām rokas kustībām. Jo tā ideoloģija ir- jo maigāk un mazāk,jo labāk tev. 

20180721175501-90283.jpg

LĪdz šim tādu piedāvāja retais zīmols, bet,nu par 5.30 eiro The Ordinary viņus manās acīs ir iztrumpojis. 

https://theordinary.com/product/rdn-salicylic-acid-2pct-solution-30ml?redir=1

Šo arī lietoju kā pumpu zālītes- piliens pa taisno uz augoša "draudziņa"un to,ko mana āda nevarēja pusotrā nedēļā dabūt dermas virsslāņos,kas sēdēja un sāpēja man dziļi,dziļi apakšā,bet atgādināja par sevi katru dienu- šis mazulītis vienkārši pacēla virskārtā, nomierināja un atviegloja visu "nobriešanas" un ārstēšanas procesu līdz 14 stundām. 

Un lūdzu. Nelietojiet uz sejas skrubināmos skrubjus. Lūdzu.

Labi.

 Jāiet dzīvot!

Ja kaut kas no šī visa noder- man liels prieks! 

Dalāties ar saviem atklājumiem arī šeit,komentāros. 

Jo šie nu man bija kā pērles cūkai.

Ha!

Kā laidara vārti bullim.

nu kaut kas episks.

Baigi episks.

Labi,pietiek! Lai iet labumā!Un skaistumā un veselībā!!!