Vīriešu tēma. Skaistuma trendi brutālajiem

Intensa.pro
Intensa.pro 26. februāris 2016 13:47
1593

Veca un iztirzāta frāze „vīrietim jābūt nedaudz skaistākam par pērtiķi” – beidzot, piedzīvojusi fiasko! Apgalvojums par pērtiķiem līdzīgiem pielūdzējiem savu popularitāti sāka strauji zaudēt, tiklīdz joki par vīriešiem sieviešu vidū radīja maldīgu vīrieša skaistuma uztveri.

Ja sievietēm mans izskats nav svarīgs, tad varu atļauties ne pārāk bieži skūties, ne īpaši kārtīgi ģērbties, nelietot dezodorantu un zobu pastu... Kāpēc nē? Vīrietim jābūt brutālam! Spalvainam, jāsmaržo pēc asinīm un sviedriem, jārunā rupjā balsī!”, - pieļauj stiprākā cilvēces puse. Atceroties pērtiķus, sievietes runā par ko citu, taču nereti nākas saskarties ar tieši šādu vīriešu nevīžīgu attieksmi. Jā, cilvēku mīl ne par viņa izskatu, taču... vīriešiem būtu noderīgi zināt, ka sievietēm patīk skaisti vīrieši. Skaistu, taču ar talantu neapveltītu aktieru un dziedātāju popularitāte ir tam pierādījums.

Portāla Intensa.Pro redakcija nolēma izglītot vīriešus un kliedēt mītus par brutāliem tēviņiem! Piedāvājam skaistuma trendus, par kuriem jāzina katram vīrietim:

Manikīrs vīriešiem

Jūs neesat pārklausījušies. Vīriešu rokām un nagiem arī jābūt koptiem. Tas nav „mūsdienu sabiedrības dīvainības”, bet etiķetes noteikumi kopš 19. gadsimta. Rokām jāizskatās kārtīgām: bez atnadžiem, nagiem jābūt tīriem, ar līdzenu virsmu, kutikulai noņemtai.

manicure-men-intensa.pro

Uzacu korekcija

Tas nebūt nenozīmē, ka vīriešiem uzacis jāizplūc tievu diedziņu formā. Koriģējot vīriešu uzacis, par pamatu tiek ņemta dabiska forma (pēc klienta vēlēšanās to var mainīt, vai vērts to darīt?). Uzacu speciālisti vienmēr ļoti delikāti strādā ar vīriešiem, piešķirot apmatojumam virs acīm estētisku izskatu, bet atstājot tās „neizmainītas”. Īsi sakot, vīriešu uzacu korekcija stipri atšķiras no sieviešu, un ir praktiski nemanāma apkārtējiem.

korrekcija-brovey-intensa.pro

Lielām un mazām bārdām

Pēdējā laikā bārda kļuvusi par simtprocentīgu vīrieša skaistuma ieroci...

Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras