Viena diena velobraucējas mūžā

LosOjosVerdes
LosOjosVerdes 27. maijs 2016 17:18
1014

Jūs noteikti jau nojaušat, ka stāsts ir par mani-cilvēku, kas siltaja periodā ikdienā kā pārvietošanās līdzekli izmanto velosipēdu. Nepiesārņoju gaisu ar izplūdes gāzēm, nepiepildu AS Rīgas Satiksme vadības kabatas ar spīdošām monētām. Nebojāju sev garastāvokli, spraucoties mūždien pilnā sabiedriskajā transportā, un nestresoju par to, ka tas vienmēr kavē vai aizbrauc pusminūti par ātru. Tā vietā katru dienu apmīļoju savu "zirdziņu", aprunājos ar to, noslauku ar lupatiņu ceļa putekļus un jau atkal triecu ceļā :) 

Jūs droši vien domājat, cik tad tālu aizbrauksi ar tādu? Tālu, meitenes, tālu var aizbraukt. Un jo saulainākas dienas kļūst, jo tālāk ar to sirds tiecas traukties. Un, ja pārfrāzē teicienu "nav nepiemērotu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs", tad es saku, ka '"nav nepiemērots pārvietošanās līdzeklis, ir tikai nepiemērots apģērbs" :)

Ļauju jums ieskatīties vienā savas dzīves dienā, lai pārliecinātos, ka mode un velobraukšana ir itin labi savienojami.

Darba dienas rītos mostos agri, lai paspētu paēdināt savus skolniekus, izdzertu divas tases melnas, stipras kafijas un apēstu kādu putru vai bezpedevu joguurtu ar augļiem. Tas viss, lai būtu spēks doties ceļā. Bet pirms tam uzrauju koši zaļās bikses, tik pat košo dzelteno džemperīti (trikotāžas, jo no rītiem vēl ir pavēss), uzauju kājās ērtās kurpes. Un esmu gatava doties. Ai, nē, vēl kaut kas trūkst, jo gribas būt vēl košākai. Parakņājos pa savu rotu lādīti un atrodu, lūk, šo kaklarotu.

Nu gan esmu gatava skaistam dienas iesākumam. Kāpju uz sava velosipēda, lai pavadītu jaunāko dēlu uz skolu. Un tad, kad esmu brīva, dodos tirgus virzienā. No rītiem tur nav daudz cilvēku, kas ļauj brīvāk izlavierēt caur dārzeņu stendiem- krāsainiem, košiem un spilgtiem.... kā es pati :) Kad viss vajadzīgais iegādāts, minos vien atpakaļ uz mājām, kur gaida ikdienas mājas solis. Jūs taču zinat-visas tās garlaicīgās pucēšanas, beršanas, mazgāšanas. Toties daru to ar entuziasmu un neatlieku ne mirkli, jo zinu, ka tūlīt, tūlīt sāksies mana jogas nodarbība. Ārā saule jau karsē pamatīgi. Bikses vairs vilkt nav nekādas vēlmes, džemperi-vēl mazāk. Atrodu skapī iekārtu it kā pavisam vienkāršu kleitu, bet audums dabīgs, kas nozīmē, ka tā nekarsēs, un tai ir fantastiskas sānu daļas ar ielocēm. Eleganta, sievišķīga, it kā nav uzkrītoša, bet uz velosipēda tie pagarinātie sāni plīvo vējā kā traki. Un man vienalga, kur aizskatīsies šoferīši :) Ak, jā, atceros, ka pa ceļam jāiebrauc dokumentus iesniegt, tāpēc grābju lielo somu, kur sanāks vieta gan tiem, gan jogas tērpam. Pag, pag, vai nav par vienkrāsainu, bez odziņas? Bez ogas nevar, tāpēc ausīs lieku mazos deltenos auskariņus, kas izskatās mazliet nebēdnīgi un jautri. Ja būtu pavisam vienalga, iekārtu ausī vienu dzeltenu, be otru oranžu :)

20160528102626-86802.jpg

Diena jau iet uz otru pusi. Visi mājinieki sagaidīti, paēdināti un apčubināti. Domājat, ka var iet mierīgi dārzā piesēst? Nekā nebija- uz teātri jādodas. Tūlīt taču sezona beigsies, un tik ļot gribas vēl baudīt to noslēpumaino pasauli. Apmeklēt  teātra izrādi ar draudzeni ir kā pievienotā vērtība-var padzert kafiju, paklačoties, starpbrīdī apspriest uz skatuves redzēto, dalīties iespaidos. Vienkārši būt sievietēm. Kopā. Šeit un tagad. Tāpēc savam vakara izbraucienam (jā, jā, arī uz teātri VAR braukt ar velosipēdu!) jau dodos meklēt ko elegantāku. Ārā traki zied ceriņi, tāpēc ziedu motīvi figurē arī manā apģērbā. Tik ļoti gribas ziedēt arī pašai! Vēl pēdējie akcenti ar rotām un varu doties, lai atgrieztos mājās jau tumsas aizsegā.

20160528102646-23512.jpg

Vasara, saules glāsti, vējā plīvojoši mati un garas kleitas, krāsainas bikses, iespaidīgas rotas-tas viss izdaiļo vasaru, mūs un dzīvi. Nebaidieties eksperimentēt! Esiet skaistas!

 

Pavasara tērpu konkurss

 

20160513132005-19435.jpg


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ofelija 28. maijs 2016 17:13

Man arii patiik tas striipainais!Veel patiik arii taadi varianti,kur ir mikseets ar sarkanaam sviitraam-piemeeram svaarki tumsi zilas sviitras ar balto ,un tad augsinaa taas sviitras ir sarkanas,vai atkal kurpees ir taa cita kraasa!
Mums tagad loti topaa lupatu kurpiites un taadas liidziigas somas-arii kanvas ,vai lina utt,bet arii sviitrainas!

Linduchy 28. maijs 2016 15:45 LosOjosVerdes

;)(hug)

LosOjosVerdes 28. maijs 2016 15:27

Paldies, Kaķsieviete:$(inlove)

LosOjosVerdes 27. maijs 2016 21:39 VIT@

Man atkal ir tā, ka es varu uzvilkt gandrīz jebko, samiksėjot it kā nesavienojamo, nebaidos eksperimentēt. Un, jā, vasarā patīk krāsas. Raibs nē, bet dažādas krāsas salikt kopā. Un tad brīnīties, pēc kā izskatās:D

Ciao 27. maijs 2016 21:04

Strīpainā kleita patīk, bet to norakstu uz savu apsēstību šovasar uz strīpām :D

Kerstyna 27. maijs 2016 20:17

(Y)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras