VesmaSK testē LV

Autors: VesmaSk, 2015. gada 12. decembris, 17:06:57
VesmaSK testē LV

Biju to dažu laimīgo meiteņu starpā, kas guva iespēju izmēģināt LV produktus. Pašās novembra beigās saņēmu testējamos līdzekļus – dezodorantu, putiņas sejas mazgāšanai, mitrinošu sejas krēmu un krēmu rokām.  Testēt ņēmāmies gandrīz visa ģimene. Pastāstīšu, kā gāja un kas patika un nepatika.

Tā kā nesen izbeidzās mans rožūdens, bet vietā vēl nav bijis sagādāt jaunu, priecājos par LV putām sejas mazgāšanai. Un par šīm putiņām tiešām priecājos, jo viņas nesmaržo, ir maigas un pēc mazgāšanas nesavelk seju, kā tas ir ar ziepēm vai vienu otru losjonu. Pēc sejas mazgāšanas ir ļoti patīkama sajūta, pat neprasās krēmu. Arī mans jaunākais puika, kuram šobrīd ir padsmitnieka problemātiskā āda, atzina šīs putas par labām esam. Viņam patika, ka viņš pēc to lietošanas nesmaržoja „pēc meitenēm”. Beigu beigās uz putām „uzlika aci” arī vīrs, kurš bieži aizmirst nopirkt skūšanās putas un tad izmanto ziepes, lai noskūtos. Ņemot vērā šo visu, izskatās, ka LV putas sejas mazgāšanai būs jāiegādājas turpmāk regulāri, jo to līmenis pudelītē strauji krītas.

Es neesmu kosmētikas lietotāja, arī sejas krēmus nelietoju, jo man nepatīk tā sajūta, ka uz sejas kaut kas ir. Tomēr reizēm kaut ko vajag pasmērēt, īpaši ziemā, ja ir vēja appūsta sejas āda vai vasarā, ja ir par daudz pabūts saulē. Tādēļ nolēmu pamēģināt LV sejas krēmu. Ar sejas krēma testēšanu iet lēnāk, jo, kā jau teicu, pēc putiņu lietošanas manai sejai papildus krēms pat neprasās. Tomēr izmēģināt izmēģināju. Varu pateikt, ka krēms ir pārsteidzoši ekonomisks, jo pietiek vien ar mazumiņu, tas ļoti ātri uzsūcas, seja pēc krēma nav taukaina. Un nav smaržas, kas man ļoti patīk.

Tāpat man patīk LV dezodorants. Lai arī gribētos viņu nedaudz iedarbīgāku, man patīk. Pirmkārt, nav jābaidās lietot smaržas, jo dezodoranta aromāts tām netraucē. Es gan smaržas lietoju reti un ļoti maigās devās, bet tad jo vairāk traucē dezodoranta smarža. Otrkārt, dezodorants neatstāj traipus uz drēbēm, kas man ir svarīgi, jo manas darba kleitas ir pārsvarā tumšos toņos. Treškārt, dezodorants tiešām ir jutīgai ādai domāts, un nav nepatīkamas sajūtas padusēs, to lietojot, tas nekņudina ādu kā viens otrs cits dezodorants. Mīnusi – vismaz man uz dienas beigām neliela sviedru smarža padusēs bija jūtama, kaut gan darbs man nav fiziski smags. LV produktu grāmatiņā atradu, ka dezodorantam ir arī stiprāks „brālis”, tādēļ nākamreiz izmēģināšanai iegādāšos to.

Abi ar vīru testējām LV roku krēmu. Man patīk, vīram arī. Kopš es kādus gadus atpakaļ tā brīža darba dēļ iedzīvojos smagā roku alerģijā, esmu izmēģinājusi un lietojusi dažādus roku krēmus. LV krēms ļoti ātri uzsūcas, padara roku ādu samtainu. Patika, ka pirksti nepaliek taukaini kā pēc dažu citu krēmu lietošanas – šis ir būtiski, ja jāstrādā ar dokumentiem.

Secinājumi – ļoti patika, ka nevienam no produktiem nav smaržas, tie ir maigi un ekonomiski. Pilnīgi noteikti izmantot varēs visa ģimene – arī puikas pusaudži un vīri. Putas ir mūsējās! Dezodorants derēs vairāk tiem, kuri nedara fizisku darbu. Tas ir labs gadījumos, ja vēlas iesmaržoties ar kādu maigu smaržu, bet dezodoranta aromāts traucē. Ļoti gribējās kaut ko vēl pakritizēt un kaut kam piesieties, bet - nav nekā tāda.