Vēlies stilista konsultāciju? Mēs piedāvājam to BEZ MAKSAS kopā ar 50EUR dāvanu karti!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. decembris 2014 10:17
2193

Tuvojas svētku laiks un kurai sievietei gan negribas izskatīties satriecoši savā īstajā svētku tērpā- skaistā kleitā, elegantās biksēs vai kostīmā! Māmiņu Klubs kopā ar Debenhams veikalu un stilisti Žannu Dubsku izsludina māmiņu- modeļu atlasi!

Ja vēlies piedzīvot pārvērtības, esi drosmīga, lai pagozētos TV ekrānos, tad turpini lasīt, šis piedāvājums ir tieši TEV!

Māmiņu Kluba 10.decembra ONLINE TV kopā ar stilisti Žannu Dubsku svētku tērpos ieģērbsim un sapucēsim divas mammas, bet lai viss izskatītos lieliski, mēs gribēsim tikties arī pirms tam!

- 9.decembrī laika posmā no 14:00 līdz 15:00 ieplāno laiku,lai dotos uz t/c Spice tikties ar Žannu Dubsku. Šajā tikšanās reizē aicinām visas māmiņas, iepriekš piesakoties, kuras vēlētos pietekt dalību šim projektiņam!

- 10.decembrī plkst.11:00 gaidīsim Māmiņu Kluba ONLINE TV, lai atrādītu iepriekš mērītos tērpus un parunātu par un ap skaistuma lietām! ONLINE TV laikā studijā paciemoties varēs divas no māmiņām.

 

20141128165036-80661.jpg

BALVAS

Visas māmiņas, kuras piedalīsies atlasē 9.decembrī t/c Spice, saņems dāvaniņas no veikala Debenhams

Māmiņas, kuras tiks uzaicinātas un piedalīsies arī ONLINE TV sarunā 10.decembrī katra tiks arī pie 50EUR dāvanu kartes pirkumiem veikalā Debenhams!

Kā pieteikties?

Sūti pieteikuma vēstulīti uz ina@maminuklubs.lv, pievienojot

- foto pilnā augumā;

- savu apģērba izmēru un garumu.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 4. decembris 2014 09:31

lai veicas!!!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras