Vēlies gaišākus matus, lūk daži ieteikumi

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. decembris 2014 00:00
9793

Labs veids, kā atsvaidzināt izskatu ir padarīt matus gaišākus un spīdīgākus, taču frizētavās izmantotie līdzekļi ir matiem kaitīgi un satur spēcīgas ķīmiskas vielas. Protams, ar dabīgajiem paņēmieniem matus var padarīt tikai nedaudz gaišākus, tie nedarbojas kā balinātājs.

 

Citrona sula – citrona skābe noteikti padarīs matus gaišākus, taču tā ir diezgan spēcīga tādēļ jāšķaida ar ūdeni un olīveļļu.

 

Medus – Medus nav tik kaitīgs kā citrona sula, un tam ir arī savas kondicionējošās īpašības, kuras pat uzlabos matu stāvokli. Arī medus pirms lietošanas nedaudz jāpašķaida ar ūdeni, lai vieglāk klājas matos.

 

Kumelīšu tēja – kumelītes ir kļuvušas ļoti populāras, to ekstraktu izmanto arī daudzos veikalā nopērkamajos šampūnos un kondicionieros. Kumelīšu tējā jāskalo mati un jāļauj tiem sasūkties.

 

Kanēlis – šis ir viens no labākajiem veidiem kā matus padarīt nedaudz gaišākus brunetēm, jo kanēlis matus nepadarīs oranžus. Taču process ir ķēpīgāks, kanēlis jāsajauc ar ūdeni, jāieziež matos, jāuzliek galvā plastmasas maisiņš un ar to jāiet gulēt ( jātur 6-8 stundas).

 

Vai esi kādreiz mēģinājusi matus balināt ar dabīgām metodēm? Kā izdevās?  

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras