Vēl vari pagūt iesūtīt savu blogu konkursam: kamēr mīļotais vīrietis makšķerē...

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 17. jūlijs 2011 00:00
1093

Ko darīt, kamēr mīļotais devies makšķerēt? Braukt viņam līdzi? Palikt mājās? Sieviešu Klubs iesaka vismaz reizi aizbraukt un izmēģināt makšķerēšanas priekus. Ja nu tie neiepatiksies, varēsi nodoties laiskai grāmatas lasīšanai un nesteidzīgām saules peldēm. Turklāt drošām, jo tev taču noteikti jau iegādāts sauļošanās krēms, vai ne?

 

Foto: Māris Lapiņš, www.mlstudio.lv

 

 

Līdz pat nākamajai pirmdienai, 18. jūlijam Sieviešu Klubā notiek jauns blogu konkurss: "Kamēr mīļotais vīrietis makšķerē..." Tajā aicinām tevi radoši, ar humoru vai praktisku ierosmi dalīties savās idejās, ko darīt, kamēr vīrietis devies zivju medībās. Kā kopt ādu, ja arī tu nolem doties makšķerēt vai sauļoties, kamēr tavs vīrietis makšķerē?

 

Kāda ir tava līdzšinējā pieredze? 

 

Sieviešu Kluba izvēle - arī pašai braukt darīt to pašu, proti - makšķerēt. Protams, kopā ar savu mīļoto. Līdzi ņemot sedziņu, uz kuras uzgulties, lai brīžos, kad neķeras (ne zivis, ne citi makšķernieki:))), var pasauļoties un palasīt kādu grāmatu. Jā, bez sauļošanās krēma noteikti doties nekur nevajag, ja no sirds cieni savu ādu un veselību. Sieviešu Kluba izvēle šai vasarai - Physiogel sun creme ar SPF 25. Savukārt odu sakairināto ādu nomierinās Physiogel A.I.Creme. 

 

Lai pievienotu savu blogu un pieredzi, spied šeit!

 

Blogu konkurss ilgst līdz 18. jūlijam. Visradošākā, asprātīgākā un praktiskākā bloga autorei dāvināsim Physiogel saules krēmu veselīgām sauļošanās peldēm. 

 

 

Kintija, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
18. jūlijs 2011 09:43

Vakar būtu varējis sanākt - kamēr mans vīrietis " makšķerē " - jeb zog karpu no dīķa, pilsētas dārzā, es mūku un skatos vai policija nav :D
bet vispār, izvairos no šī pasākuma, tas vairāk puišiem, puišu prieks, tad nu lai puiši brauc, atpūšas, iedzer,iekož un ja sanāk, noķer kādu zivi :)

minniite 11. jūlijs 2011 20:45

hmmm, šis ir kaut kas interesants. Centīšos uzrakstīt. Bet redzēs kā būs ar laiku un vēlmi.

Aggie 11. jūlijs 2011 18:09

...tikmēr es turpat blakus tamborēju...

maijucis11 11. jūlijs 2011 17:52

Tieši vakar biju līdzi mīļotajam makšķerēt uz ezeru ar laivu. noķērām 4 brangus līņus. divus es, divus viņš un vēl kaķiem 5 mazas zivtiņas. šodien tik gardas pusdienas. Man patīk makšķerēt, ja ķeras :D

mazaa raganina 11. jūlijs 2011 14:12

Šogad bija doma aizbraukt līdzi vīram makšķerēt, bet pārdomāju.Zinot savus apgriezienu, es vienkārši nevaru visu dienu darīt NEKO. Nebojāšu dienu sev un mīļajam, atpūtīsimies abi viens no otra!Bet varbūt kādreiz aizbraukšu ar.... ;)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras