Veiksmīgais LV produktu tests

LosOjosVerdes
LosOjosVerdes 16. decembris 2015 16:17
1313

Godīgi sakot, neesmu nekāda eksperte kosmētikas jomā. Esmu minimālisma piekritēja, arī kosmētikas jomā. Jau iepriekš kaut kur minēju, ka vislabākā sejas kopšana ir nomazgāt to ar ūdeni. To reiz dzirdēju sakām Latvijā iemīļotu aktrisi, kuras seja tik tiešām neizskatās slikti savos gados. Bet mazgāšanai ar ūdeni ir viens liels mīnuss - āda momentā tiek tā kā savilkta. Tāpēc LV mazgāšanas putas man patiešām ir liels atradums. Pirmkārt, tās patiešām ir maigas, vieglas, nav biezas. Otrkārt, ļoti labi nomazgā arī dekoratīvo kosmētiku (nu ne gluži skropstu tušu, protams). Treškārt, noskalojot to no sejas, ir sajūta, ka sejas krēmu var pat nelietot. Vienu reizi tā arī izdarīju testējot, un neko-nekur nekas nevilka. Tātad šīs putas ir bez maz vai divi vienā. Bet tā kā dāvanā saņēmu arī sejas krēmu, bija grēks neizmantot.

Nekad iepriekš nebiju pirkusi sejas krēmu tādas formas tūbiņā. Tādi, manuprāt, ir tikai roku krēmi, ne? Bet nieks par āriņu, ja iekšiņa ir super! Klājas viegli, nav biezas konsistences, iesūcas principā momentā ādā. Es izmēģināju to uzklāt uz mazliet, mazliet mitras ādas - iesūcās vēl ātrāk - turbo krēms :) Lietoju gan pa dienu, gan uz nakti. Man pat ir sajūta, ka mana sejas āda patiešām ir kļuvusi daudz maigāka, dzīvīgāka un veselīgāka pa šo pusotru nedēļu. Man ļoti tas krēms patīk. Un tagad, kad iekštelpās pavadu laiku tomēr vairāk kā ārā un kad ir apkures sezona, šis krēms ir liels palīgs ādas mitrināšanai!

Trešā lieta, ko patiešām notestēju, ir roku krēms. Līdzīgā iepakojumā kā sejas krēms, tikai par 25 ml vairāk. (Kaut būtu bijis otrādi :D) Bieži eju laukā nevelkot cimdus. Un tad, protams, vējā roku āda tiek mazliet traumēta. Tāpat ne vienmēr lietoju cimdus, kad jānomazgā kāds trauks. Īsāk sakot, nesaudzīgi izturos pret savām rokām. Tad nu roku krēms man vienmēr ir bijis rokas somiņā, vannas istabas plauktā, uz guļamistabas skapīša. Visur. Arī šis produkts lieti noderēja. Patīk, ka nav daudz jāsmērē, lai sajustu efektu. Ātri iesūcas ādā.  Nav biezs un taukains, kādi tie bieži vien ir. Arī mans pusaugu dēls to novērtēja par labu esam. Bet nevaru šo uzteikt kā labāko, ko savā mūžā esmu lietojusi.

Nu un pēdējais produkts, ko pati, atzīšos, nomēģināju tikai reizi, ir dezodorants rullītis. Tādus vispār ikdienā nelietoju, jo man nav vajadzības. Bet manam dēlam pusaudzim, kurš aktīvi sporto, šis lieti noder. Viņš saka, ka esot labs, nesvīstot, drēbes nesmērējot. Neko vairāk no viņa izspiest nevarēju :) Man jau šķiet, ka ja turpina lietot, kaut ir arī citi, tad jau tas ir gana labs rādītājs.

Par produktu smaržu - it kā uz visiem iepakojumiem rakstīts, ka bez smaržvielām. Nav tā, ka nesmaržo ne pēc kā. Pēc kaut kā viegla, es nez, krēmīga, kosmētika smaržo gan - varbūt tā smaržo nekas :D Bet smarža noteikti ir ļooti viegla, netraucē parfīmam. Ak, jā, kas tiešām nesmaržo nemaz, ir dezodorants.

Kopumā jāsaka, ka man ļoti patīk! Putas viennozīmīgi paliks manā plauktiņā ilgāk kā šis konkrētais iepakojums, kas arī, paredzu, tik ātri nemaz nebeigsies. Tāpat sejas krēmu vsiamz ziemas periodā pieturēšu.

Šis tests jau tagad liek pameklēt konkrētā ražotāja citus produktus. Gribētu noteikti izmēģināt šampūnu, kā arī sadzīves mazgāšanas līdzekļus.

Paldies redakcijai par uzticēšanos!

P.S. Produktu nosaukums ir ļoti mulsinošs patiesībā, jo uzreiz rodas doma, ka tie ražoti šeit pat :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 16. decembris 2015 16:50

Prieks, ka patika. Paldies par atsauksmi :) (Y)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras