Uzmini nu - kur tas ir?!

VesmaSk
VesmaSk 26. augusts 2014 20:23
1827

Uzminiet manu mīklu – kur var atrast šīs lietas:

matu gumija, paketes, lūpukrāsa, , logu tīrāmais šķidrums, pūderis, šķiltavas, mitrās salvetes, pildspalva, marķieris, sērkociņu kastīte, plāksteri, saulesbrilles, spogulītis, ķemme, dezodorants, roku krēms, mutes atsvaidzinātājs, telefona austiņas, smaržas, auskari, roku dezinfekcijas šķidrums, lietussargs, skropstu tuša, piezīmju blociņš, cigaretes, tamponi, ausu aizbāžņi, ledenes, zobu birste un zobu pasta,  matadatas, fotoaparāts, autiņbiksītes, grāmata, mērlenta, diegu spolīte un adata, kabatas nazis, skrūvgriezis, āmurs, zīmuļi, rotaļlietas, lietusmētelis, telefons, naudas maks, kabatas lakatiņi, telefona lādētājs, zibatmiņa, iepirkumu maisiņš, kabatas lukturītis, atslēgas, zāles (baldriānu tabletes, Ibumetīns, vitamīni, Theraflu,), plānotājs, manikīra komplekts, pase, augļi?

Nē, tas nav ne Rimi, ne Drogas. Tā mistiskā vieta, kur varat atrast visus šos labumus ir – sieviešu rokassomiņa. Protams, ne visām viss būs, jo somiņu ietilpība ir dažāda un arī somiņu īpašnieces ir dažādas, bet kopīgs visām somiņām ir viens – tajās ir viss svarīgākais un nepieciešamākais ikdienai.

20140826202329-12507.jpg

Un kas ir tavā somiņā?

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 27. augusts 2014 14:08

Man ir tikai divas atlaižu kartes ( izmantoju pārsvarā tikai vienu ) un viena bankas karte. Pilnīgi pietiek. Neiepērkos tik bieži visos veikalos,lai katrā vajadzētu pa atlaižu kartei.

Cerīte 27. augusts 2014 13:53

Tāpēc ari man ir maks speciāls atlaižu kartēm-priekšpusē latviešu,tad lietuviešu.Erti.Patiesībā ja tā padomā-tā taču ir nauda!

hiperkeri 27. augusts 2014 12:05

jā,kas tas ir ar tām klientu kartēm?? Vai mums tagad vajag iekārtot speciālu karšu grāmatiņu pēc viņu domām??

KRX 27. augusts 2014 11:27

Jautra diskusija :D
Man ir diezgan lielas somas (lai tajā varētu ielikt A4 dokumentus mapē), tāpēc reizēm liekas, ka smagas. Padomājot, nekā daudz man tur tomēr nav - viens maks sīkām higiēnas lietām (jo maku ir vieglāk pārlikt citā somā, nekā lasīt 101 sīkumus), t.sk.rakstāmie, telefons, naudas maks, plānotājs, iepirkuma maisiņš(-i), no rītiem - brokastis. Tas arī viss laikam.... lietussargu turu mašīnā, tel.lādētājs arī ir mašīnā (parastais stāv darbā).
Paskatījos somā - tiešām vairāk nekā man arī tur nav! :)

Piekrītu teiktajam viedoklim par maka saturu - es arī nevaru ciest, ja tur sakrāti bezjēdzīgi čeki, kartes, lapiņas utt. Regulāri izrevidēju un paliek tikai tas, kas attiecas uz maku :) Reizēm dusmojos, ka katrā veikalā ir sava atlaižu karte, kas savākušās diezgan lielā skaitā.

nosiguldas 27. augusts 2014 11:05

:Dmanā somā arī ir visa māja, viss ko var ievajadzēties kādā brīdī. Laiku pa laikam visu izņemu, bet nepaiet ilgs laiks un atkal soma ir pilna.

Cerīte 27. augusts 2014 10:49

Nu tad tā-6 maki-lielās naudas,mazās naudas,kosmētikas,zāļu,atlaižu karšu un briļlu maki.Pakete/ja kas/,ķemme,roku dez līdzeklis,saules brilles,plāksteri ,košļenes,zīmogi,līmlapiņas,pildspalvas,darba atslēgas,mājas atslēgas,mobilais,lādētājs,mutautiņi,braukšanas karte,lukturītis,atstarotājs,tablešu dalītājs,zobu diegs,elektrības indikators, abpusējā līmlente,matu sprādze..Somas pa sezonām mainu pārkrāmējot visu,kaut ko izmetot,bet atkal ieviešas šis tas tā vietā.

mazaa raganina 27. augusts 2014 08:30

Wow!!!
Man ir daudz somu un tās es pieskaņoju pie apģērba, līdz ar to somā man ir tikai pats nepieciešamais: maks, lūpu krāsa, lūpu balzāms, telefons,atslēga, ķemme,darba caurlaide.(hi)

Emmy 27. augusts 2014 08:21

Man nav soma...nē, ok, ir... divas...vienā ir suņu kaku maisiņi...:X
Otrā šis un tas - pamperi ( bērnu),dezodorants, telefona lādētājs, reizēm iemetu kādu augli...viss atkarīgs no gaidāmās dienas. Bet tāda klasiskā soma man nav.

Linduchy 27. augusts 2014 07:49

Logu tīrāmais šķidrums, skrūvgriezis, āmurs - NOPIETNI??? ROFL
Manas somas saturs var variēt, atkarībā no tā, vai tā ir mazā klāc-soma, vai arī lielā soma. Klačas saturs - maks, telefons, spogulītis, lūpu spīdums, nagu vīlīte, mitrās salvetes, pāris plāksteri, mini roku krēms, ledenes vai Orbits, atslēgas. Lielās somas saturs - viss, kas klač-somā, + A4 dokumentu mape, grāmata, kaut kas graužams (visbiežāk šokolāde), lietussargs, auduma iepirkumu maisiņš. Ja jābrauc fotogrāfēt, tad vēl klāt atsevišķa soma ar fototehniku.

jana 26. augusts 2014 22:28

Oi, nu manā somā ir minimālisma paraugs - lūpu spīdums, spogulītis, maks, telefons un tas arī ir viss......

hiperkeri 26. augusts 2014 21:31

WOw.Tev noteikti ir smaga soma.
man arī ir nejēgā smaga soma ,kaut lietu tur daudz nar-
roku dezinficētājs,salvetes,lokets,lūpu balzāms,lūpu spīdums,atslēgas,maks,penālis ar krāsainiem zīmuļiem,pildspalvām,spogulīti un mazu smaržiņu,kosmētikas maku nenēsāju līdzi,vienmēr ir pāris tamponi,ja kādai citai vajag,plānotājs,lietussargs. Šķiet,vissmagāk ir lietussargs,jo latvijā īsti pēdējās dienās nevar paredzēt,vai lietus būs vai nebūs,pat,ja ir saulains laiks. Un soma vienmēr ir smaga,lai cik lielu izmēru arī nepaņemtu. Ā,un vēl ir līdzi savāžamā iepirkumu soma,lai var vairāk panest:D:D Vienmēr līdzi arī jānēsā orbīts un vai nu Dienas Devas paciņa ar riekstiem(Harmonijai mikslis ze best) vai 2 banāni.Jo man ļoti bieži gribas ēst.Vienmēr arī ir usb atmiņa,ja nu ko ievajagas saglabāt. tā vienmēr ir tukša,jo arī to visātrāk mājās iztukšoju.atšķirībā no čekiem makā un papīriem:D:D

Nikte 26. augusts 2014 21:17

Uzreiz uzminēju ;) Manā somiņā nav tik daudz krāmu :D Tajā ir pildspalva,biksīšu ieliknīši,mitrās salvetes (mini paciņa),lietussargs,atslēgas un maks.. Nekā diža 8-|

Kerstyna 26. augusts 2014 21:03

Mjā, manā somiņā ir daudz kas no augstākminētā :D Jo revīziju veicu tikai tad, kad taisos nomainīt somiņu :D :$

vecsprofils 26. augusts 2014 20:56

P.S. 3) telefons, lādētājs, atslēgas - svarīgāko aizmirsu :D

vecsprofils 26. augusts 2014 20:54

Dažas lietas no minētām nedaudz pārsteidza 8-|
Kopumā esmu laikam pieskaitāma pie minimālistēm - rokassomiņas man parasti ir maziņas, līdzvērtīgi arī ņemamo lietu klāsts ir minimāls:
1) Garenais maks, kura saturu regulāri revidēju. Man ļoti nepatīk, ja makā ir visādi čeki, n'tās vizītkartes, klientu kartes u.tml. draza, kas ne tikai rada smagumu, bet arī priekšlaicīgi nobružā maku. Tas ir, makā atrodas aktuālākās kartes, sīknaudas gandrīz kā nav, jo Zviedrijā norēķināšanās gandrīz visur notiek tikai ar kartēm. Praktisku apsvērumu dēļ, lai somā nemētātos arī visādas kastītes, makā man stāv pāris Ibumetīna kubiciņi.
2) spogulītis, ķemme, lūpukrāsa, salvetes, pakete, grūtn.vitamīni.

Tas arī viss :)

Ja nu izeju laukā ar lielāka izmēra somu, tad tur ietilpinu arī fotoaparātu un saliekamo statīvu ;)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras