Uzacu pieaudzēšana – joks vai patiesība?

Intensa.pro
Intensa.pro 28. janvāris 2015 12:28
1054

Laiki, kad sievietes bija spiestas izraustīt savas uzacis tievā diedziņā, ir sen pagājuši. Skaidras, izliektas, koriģētas uzacis piekāpās platām, tumšām, gandrīz vīriešu uzacīm. Tomēr, ja esat pārcentušās un uzacis izraustījušas pārāk tievas, nav vērts tās padarīt platākas ar zīmuļa palīdzību – uzacis izskatīties nedabiski, vēl jo vairāk, ar katru gadu skaistuma industrijā parādās arvien jaunas, savas ārienes pilnveidošanas metodes,  raksta skaistumkopšanas servisa portāls Intensa.Pro

Uzacu pieaudzēšana – patiesība!

Matus, skropstas un nagus meitenes pieaudzē jau sen. Bet kopš tiem laikiem modē nākušas platas uzacis, daudzas aizdomājās, kā tās palielināt mākslīgā ceļā. Pirmā ideja ienāca prātā britu kompānijai The Eyelash Design Company, kas ir kļuvusi populāra skropstu pieaudzēšanas materiālu ražošanā. 
Ņemot vērā to, ka abas šīs procedūras ir līdzīgas, nav nekāds brīnums, ka, tieši šī kompānija pirmā iedomājās par uzacu pieaudzēšanu.

Kādēļ pieaudzēt uzacis? Iemesli var būt visdažādākie un katram tie ir savi: kādam patīk eksperimentēt, cits vēlas to darīt estētisku apsvērumu dēļ pēc pārslimotām kaitēm vai ārstēšanas kursa, piemēram, pēc ķīmijas terapijas, bet vēl kādam uzacis aug nesimetriski, un pieaudzēšana palīdzēs šo trūkumu novērst.

Kā pieaudzē uzacis?

Uzacu pieaudzēšana ir jauna procedūra, tomēr skaistumkopšanas salonos tā pastāvīgi sākt parādīties piedāvājamo pakalpojumu klāstā. Veicot šo procedūru, tiek izmantoti mākslīgi matiņi no mīksta lateksa šķiedrām, kuras pilnībā imitē dabīgās uzacis. Pirms procedūras ādu uzacu līnijā notīra, pēc tam izvēlas vajadzīgo toni un garumu, un uzsāk pieaudzēšanu.

Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras