Un atkal iedvesmota:)

hiperkeri
hiperkeri 18. septembris 2014 11:57
1744

Sveikas,dāmas!
Rudens nu ir pilnā sparā- gan ar sēnēm,gan lietiem,paldies-arī saules pielietām dienām- tāda pienācīga atvada pagājušajai vasarai.

Esmu darbu virpulī līdz ausīm,tādēļ arī atvainojos,ka nevaru savas dūdiņas aplaimot ar ko garšīgu no manas puses. Taču,kad nu rakstīšu,tad rakstīšu par iedvesmas pilnām lietām,kas man dod baterijas nedēļai uz 2 slodzēm.

Tad nu tā. Tā kā man šis gads ir lūpu gads- iepriekšējos blogos jau piefiksējāt- tas ir vēl viens solis ceļā uz maniem sievišķības meklējumiem. Tā nu manī ir piesūkušies rudens krāsu toņi,līdz ar to- ogu krāsu lūpiņas. Taču es arvien meklēju,kā savus pirkumus padarīt lietderīgākus. Sapirktas tik daudz lūpu krāsas un paliks nelietotas? Nekā nebija!

Te mani iedvesmoja jauniznākušās modes skates(jā,izrādās,jūsu meitene tur roku uz pulsa. taču tas nenozīmē,ka es visu ņemu pierē:D)

Vispirms- mani no ikdienas izrāva Karolinas Herreras 15.gada pavasara- vasaras kolekcija(jā,viņi visi domā uz priekšu un liek mums ilgoties jau pēc nākošās vasaras- tā tak nedrīkst!!). Te nu arī mani mīļākie darbiņi-

20140918112603-71900.jpg

20140918112621-90227.jpg

absolūti fascionējoši. prieks,ka baltais vēl ilgi neizies no modes.

Un man vēl iekrita acīs interesantie matu noformējumi- kā bantes. unikāli!

20140918112717-90797.jpg

Teiksim,tāds `messy`bun glancētais variants. Saprotu-nepraktiski un ķēpīgi,taču riktīgi efektīvs acu ķērājs.

Un tad otra lieta,kas mani iedvesmoja,ir Burberry skate. Tieši krāsu palete.

20140918112831-32101.jpg

Skatos,ka atpakaļ nāk `welcro` sandales ar līpklipšiem-es NEESMU sajūsmā! Taču,slavenie Burberry trencīši dārza krāsu variācijās un ar banti- tas ir tas!!!!

Vēl nolūkoju Burberry makijāžas meistarklasi,kas man deva meklēto atbildi par lūpu krāsu pielietošanu ikdienā. Kā ar vāli par galvu- uzdod tikai savu jautājumu,un visums tev atbildi iemetīs tieši sejā- tikai skaties un mācies! Tātad- kā ikdienai piesaistīt tumšas vai vienkārši spilgtākas krāsiņas,it kā būtu ogas ēstas,taču lai tas neizskatās kā stundu-sēdi-pie -spoguļa.Ahh ,viņi ir tik ģeniāli!

Galvenais koncepts-medaini spīdoša,dabīga āda,mazliet smokey-acis, pamanāmas uzacis un bomba- košas, taču dabīgām pietuvinātas-lūpas. Kaut kas 1930to iedvesmots,taču mūsdienīgāks un ātrāks. Te nu ir viņu tvēriens uz lietām-

 (attēliwww.buro247.com)

20140918113837-27645.jpg

Un te-mans tvēriens +izmantotie produkti

20140918113920-20891.jpg

Man patīk,ka šis meikaps ir no ātrajiem.

Man nav piemērotas izgaismojošas bāzes,kuras izmanto modeles,lai liktu sejai mirdzēt,jo tas tikai izgaismotu manas sejas nelīdzeno faktūru. Taču domāju,ka arī matētam pamatam nav ne vainas.

Nākamais acis.

ņemu nevis acu otiņu,bet drīzāk šķidro līdzekļu otu- foundation flat brush. Te būs salīdzīnājums otām + izmantotie līdzekļi-catrice krēmveida acu ēnas Lord Of The Bling pamatam,un Essence paletes All about nudes kompaktā acu ēna tajā pašā metāliskajā tonī Lūpu krāsa- sajaukta Essence On The Catwalk ar Essence All You Need Is Red.

20140918114709-90095.jpg

nu re. Tā kā man vajag gaismiņu uz acīm,tad ūdenslīnijā un acu iekšējā kaktiņā uzvilku balto zīmuli. Šodien gan pāršāvu pār strīpu- laikam jānoasina zīmulis baidzot(kas tas ir- otas es mazgāju regulāri,bet ar zīmuļu asināšanām es esmu nolaidības kalnagals!)

Un vēl. Domāju griezt matus uz pusi īsākus. Taču. Dilemma . Mati pēdējā laikā sāk uzvesties sevišķi labi- vēl nekad nav bijušas tik daudz `labās` matu dienas. Tie laikam jūt,ka labi nebūs,tādēļ sasparojas:D:D

Jums arī tā ir bijis? Iepriekšējo reizi,pirms griezu,man draudzene tieši pateica(beidzot!)- ak,tev ir tik skaisti mati.. Un ko es daru? Eju griezt!

Sieviešu loģika!

Tā arī šoreiz. Iešu griezt pagarinātu bob-karē- tā ir pareizi? Kaut ko šādu- no pinteresta izmakšķerēju-

20140918115243-85875.jpg

Jā,tas arī-lai var likt uzsvaru uz dažādām lūpu krāsām,un lai mati būtu mazliet Frenč.

Nu re.

Mana pēdējā laika grāmata-

iedvesmas atgriežās-

20140918115456-38836.jpg

Kad pie manis iegriezās sen vēlēta lieta,un tad draudzene iedeva izlasīt šo grāmatu,par kuru jau ilgu laiku atpakaļ bijām runājašas- viss nokrita pa plauktiņiem- TAS ATKAL notiek!!!!! 

Makvīn- atgādinājums Tev- neaizmirsti,ko agrāk biji vēlējusies:)Tas NĀK!

Un ar manu nu jau selektīvo vegānismu arī viss ir tip-top.

Uzlabojas sejas āda. Kurš to būtu domājis...

Re kā- viss nokrīt pa plauktiņiem:)

 

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 19. septembris 2014 09:24 Nikte

Paldies :$ cerams, ka kleitu saņemšos uzšūt.

Nikte 18. septembris 2014 20:26 VIT@

Brūnā somiņa un kleita ir burvīgas ;)

Ciao 18. septembris 2014 13:01 hiperkeri

hohohoooo sit pieci (Y)

Par cimdiem o jā, tādiem ir jābūt, nevis tikai pie vakara tērpiem, bet tas taču ir tik sievišķīgi .... ar pārējiem cimdie dalīšos, kad būs jau smukas bildes :) Mans īpašais lepnums ir vintage mazie baltie cimdiņi, dievīgi.(inlove)
Baigais malacis vispār, puķes tas ir darbs un savā ziņā sevis disciplinēšana :) Turklāt fenelopši nebūt neizskatās pēc vieglajiem ziediem. Tā kā jā raksti kā Tev veicas!!!

hiperkeri 18. septembris 2014 12:55

Vit@- ak,tie cimdi!!!! un labumu groziņš liekas vienkārši fabolous:)
Man ,tavā ietekmē- mājā parādījušies ziedi. Fenelopši,protams- tie vismaz mani spēj izturēt. jau veseli 2:) Tad jau došu ziņu,kā šiem iet:D:D Jāsaka,ka es tik daudz nekad par puķēm nebiju gūglējusi-sajūta,ka šiem ir pašiem sava dzīve:D

Ciao 18. septembris 2014 12:24

Vienīgās bildes, kas nav manas ir kleita, kuru es ļoti vēlētos un arī karikatūra ar divam lēdijām.. ak gribas tādas cepures :)

Ciao 18. septembris 2014 12:22

Ak modes, modes.. esmu absolūtā 50-to varā, šujās kleitas, kleitas, kleitas... daudzas jau skapī un vispār tādas izjūtas, k man vairs nav neviena cita gabala kā kleitas... par dizaineriem, esmu apmāta ar Dolce Gabbanas Mediterraneo kolekciju.. ohh viss ir tik skaists, tik sievišķīgs un puķes, puķes, puķes apģērbos... par kosmētiku mans fans ir Johnson Baby alvejas eļļa. Perfekti mitrina ādu. Mati klasiski saņemti copēs dažādās un bizēs... vaļēji nop. Par ēdienu.. mūsmājās ir ienākuši visi iespējamie pākšaugi un šogad netipiski citiem gadiem ir sākusies aizraušanās ar ķirbi.
Ļoti slikti lasās Koelijs.. laikam tas nav mans rakstieks un ja tā turpināsies, likšu malā un ķeršos klāt angļu klasikai :)
un jā iepirkuma maisa vietā uz veikalu ņemt pīto grozi, tas ir stilīgi!!!
Taču manas lielākās aizraušanās ir puķes audzēšana un pavairošana, lepnums un prieks :) Īpaši jau manas bougenvilas :) Un zemāk šis tas bez kā nav iedomāja mana garderobe un diena un tā tikai maza daļīna :) Nu re arī man sanākusi varena atskaite :D

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras