Turpinam LV produktu testu

Linduchy
Linduchy 12. decembris 2015 10:14
1429

Pagājis jau krietns laiks, testējot LV produktus. Pārbaudījumu tie ir izturējuši godam. Vīram patīk tik ļoti, ka tiks iegādāti arī turpmāk.

Produktu galvenā priekšrocība - tiem nav smaržas. Manam vīrietim tas ir ļoti svarīgi, jo viņam nepatīk, ja kopjošās kosmētikas smarža sajaucas ar smaržu aromātu.

Sejas putas tika iemēģinātas ne tikai sejas mazgāšanai. Vīram ienāca prātā tās pat izmēģināt skūšanās procesā. Teica, ka šīs putas nesausina un nekairina sejas ādu.

Sejas krēms ir kļuvis par viņa TOP produktu, jo lieliski palīdz mitrināt sejas ādu. Nejaukā problēma ar ādas lobīšanos atsevišķās sejas zonās ir palikusi pagātnē.

Savukārt es LV krēmu izvēlos lietot pirms garākām pastaigām pie jūras, jo zinu, ka tas lieliski aizsargā ādu no vēja un jūras sāļā gaisa kairinājuma.

Dezodorants ir uz palikšanu mūsu vannasistabā 100%. Vīrs beidzot ir atradis produktu, kas viņu apmierinātu pilnībā - bez smaržas un izturīgs.

Visbeidzot roku krēms - te nu jāsaka, ka tas bija mans decembra glābiņš. Kā jau ziemā un pirmssvētku laikā mēdz gadīties, ir daudz pasākumu. Un šokolāde ļoti piestāv šim laikam. Tikai problēma ir tajā, ka man mēdz parādīties nejauka nātrene pēc nekvalitatīvas šokolādes lietošanas uzturā. Nu lūk, LV roku krēms (kas ir iemitinājies manā rokassomiņā) man ļoti labi noderēja, kad bija steidzami jācīnās ar nātreni uz rokas locītavas. Krēms lieliski nomierināja sakairināto ādu.

Man ir liels prieks, ka bija iespēja izmēģināt LV produktus. Lai arī sev izvēlēties kosmētiku man nesagādā problēmu, tomēr vīrietim ir specifiskākas prasības. Un LV produkti pilnībā atbilst mana vīra prasībām, tāpēc ikdienā tos vairāk lieto viņš. Kopumā varu teikt, ka šie ir lieliski unisex kosmētikas produkti, kurus varu droši ieteikt arī citiem - gan sievietēm, gan vīriešiem.

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras