Trīs mēnešus pirms kāzām: Līgavas stils. 2. daļa.

Intensa.pro
Intensa.pro 21. marts 2016 10:59
2642

Iepriekš mēs jau publicējām speciālistu ieteikumus par svarīgākajiem pirmskāzu skaistumkopšanas rituāliem, pateicoties kuriem līgava izskatīsies nevainojami un izraisīs viesu aplausus. Taču, kā zināms, harmonijai jābūt it visā. Kosmētiskās manipulācijas ir nepieciešamas, bet ir arī citas nianses, kas jāņem vērā, turklāt ne tikai līgavai, bet arī līgavainim un pat viesiem. Kādas tas būtu? Stāsta stiliste vienkāršiem cilvēkiem Anush.

„Protams, gatavojoties šai svarīgajai dienai, daudzas sievietes krīt panikā un aizmirst par sīkumiem, kas vēlāk izrādās ļoti svarīgi. Tāpēc, ja budžets ļauj, es iesaku vērsties pie profesionāļiem (stilisti, dizaineri, organizatori). Ja naudas taupīšana ir svarīgāka, zemāk ir daži vispārējie ieteikumi par to, kā izskatīties uz miljonu šajā skaistajā dienā. Svarīgākais, pēc manām domām, lai visas līgavas tērpa detaļas harmonizētu savā starpā, ar līgavaiņa kostīmu, viesu tērpiem un vietu, kur notiks kāzas. Visbiežāk pieļautā līgavu kļūda – kleita glamūrīgi seksīga, frizūra – romantiskā, līgavainis frakā, restorāns – lauku stilā, viesi džinsos. Varat iedomāties kādas būs fotogrāfijas?

weddingday-intensa.pro

Tāpēc noskaidrosim, ar ko sākt un kam jāpievērš uzmanība.

  • Kāzu stila izvēle. Kādas kāzas Jūs vēlaties? Kreatīvas, ar patosu, omulīgas vai romantiskas? Varbūt Jums patīk ideja par tematiskajām kāzām? Gatavošanās kāzām jāsāk no šī jautājuma, nevis no kleitas, telpu un vadītāja meklējumiem. Tikai tad, kad jums būs atbilde uz šo jautājumu, var ķerties klāt visam pārējam.
  • Telpas izvēle. Restorānam, kafejnīcai vai klubam jāatbilst kopējam kāzu stilam. Vai arī telpai jābūt neitrālai, kuru varēs viegli izrotāt, atbilstoši Jūsu tematikai.
  • Kleitas izvēle. Ja sākumā izvēlēsieties kāzu stilistiku, ar kleitas izvēli būs vieglāk. Nevajadzēs pielaikot visu pēc kārtas, Jūs varēsiet sašaurināt meklēšanas loku. Ir trīs galvenie kāzu kleitu kritēriji – audums, siluets un detaļas. Tie arī nosaka kleitas stilistiku. Piemēram:

Romantika. Audums – tills, mežģīnes, šifons. Siluets – princese, taisns vai A forma. Detaļas – ziedi, rišas, volāni.
Glamūrs. Audums – zīds, atlass, izšūtās mežģīnes. Siluets –nāriņa, ball gown, atsegti pleci un mugura. Detaļas – strazas, putnu spalvas.

Un tā tālāk, variantu ir daudz, īsā rakstā visus neaprakstīt.

dress

  • Līgavas aksesuāri

Plīvurs. Strādājot ar līgavām, es reti iesaku vilkt plīvuru. Tas vairāk piestāvēs jaunkundzēm, bet pēdējā laikā ar laulībām nesteidzās un līgava vecumā „stipri pāri 30” šodien ir norma. Garu, kuplu plīvuru var izmantot fotogrāfijām, bet pirms ballītes noņemt. Rotas no mežģīnēm, putnu spalvām, vai nelielas cepurītes izskatīsies veiksmīgāk nekā klasiskais plīvurs.

fata-intensa.pro

Ziedi. Mākslīgie ziedi izskatās lēti un vispār, ne īpaši. Tāpēc, ja vēlaties romantiskumu, labāk izvēlēties dzīvās puķes (arī matu rotājumos, līgavas pušķī), vai vēl labāk – ziedus no polimēra māla. Tie nenovīst, priecēs jūs vēl ilgus gadus, bet izskatās ne sliktāk (bieži pat labāk) par dzīvajiem.

bridal-flofers-intensa.pro

Somiņa. Es neiesaku līgavām ņemt somiņu - kopā ar pušķi, garu kleitu un līgavaini, Jums vienkārši pietrūks roku, tāpēc labāk visu nepieciešamo uzticēt lieciniecei vai mammai. Šobrīd modē ir kāzu kleitas ar kabatām, raizes „kur likt telefonu” var nerasties vispār.

Apavi. Pat ja augstpapēžu kurpes nopirkāt iepriekš, un mēnesi pirms kāzām mēģinājāt tās iznēsāt – es iesaku nopirkt arī laiviņas uz zemā papēža. Pat ja kāzu dienā tās nenoderēs, labāk lai plāns „B” tomēr būtu, nevis skaistākajā dienā mocīties apavos, kas berž kājas, vai atstāt bez kurpēm līgavaiņa mammu.

a

  • Līgavaiņa tērps. Melns uzvalks līgavainim var būt divos gadījumos – ja kāzas ir greznas un viešņas ir garās kleitās, vai arī ja tas ir divdaļīgs uzvalka komplekts, nevis smokings. Pārējās „vieglākajās” tematikās, līgavainis melnajā izskatīsies kāvīrišķis no bērēm”. Tāpēc kāzām bez patosa vasarā izvēlieties gaiši pelēku kostīmu, vai tumši zilu - svinīgākam variantam.
  • Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras