TOPS: Latvijas iedvesmojošie skaistuma blogeri

Intensa.pro
Intensa.pro 24. februāris 2016 10:33
3469

 

Katram no mums periodiski vajadzīgs jauns iedvesmas avots, bet radošiem cilvēkiem (kuru skaistuma industrijā ir daudz) jo īpaši.

Portāls Intensa.pro arī meklē iedvesmu, šoreiz mēs nolēmām rast to cilvēkos! Mēs atradām piecas meitenes-blogeres ar nevainojamu gaumi, katra no kurām ilustrē atšķirīgu tēlu, stilu un gaumi, kas nevienu neatstāj vienaldzīgu.

P.S. Nospiežot uz linkiem tekstā varēsiet pāriet uz beauty blogiem, lai paskatītos, novērtētu un...iedvesmotos!

Ketija Gražule www.ketijagrazule.blogspot.com

Ketija Gražule ir nevainojami skaista meitene un talantīga vizāžiste. Viņas blogu veido fotoattēli, procesa soļu apraksts, kā arī kosmētisko produktu saraksts. Savu blogu Ketija raksta nosacīti nesen, taču, apmeklējot to, jūs droši vien vēlēsieties iziet stila un grima kursus! Beauty pasaules uzlēcošās zvaigznes daiļrade pierāda, ka katrai sievietei ir tiesības būt skaistai, spilgtai un stilīgai.

ketijagrazule-intensa.pro

Linda Vesate www.peppercakes.com

Meitene ir labi pazīstama Douglas Latvia lasītājiem un Youtube lietotājiem. 25 gadus jaunā Linda ir ļoti spilgta, emocionālā un dzīvespriecīga. Ārēji viņa atgādina populāro amerikāņu aktrisi Zoju Dešaneli. Jauniete atzīst, ka "Peppercakes ir kļuvis par virtuālu lādīti, kurā glabājas iedvesmojošākie un laimīgākie momenti, ar kuriem es vēlos dalīties".

Linda nebaidās no spilgtām krāsām un neparastiem krāsu salikumiem. Ik pa laikam viņa priecē savus sekotājus ar augstas kvalitātes fotogrāfijām, neparastiem un pat ekstravagantiem tēliem, kā arī detalizēti apraksta, kādi kosmētiskie produkti bija nepieciešami konkrētā tēla veidošanai. Viņas publikācijas vienmēr ir atšķirīgas, taču nemainīgs paliek viens aksesuārs - smaids, kas redzams praktiski visās fotogrāfijās.

linda vesate

Darja Zaharova www.edelich.com

EDELICH - Darjas Zaharovas autorblogs. Pati Darja sevi raksturo: "Rakstu/ideju autore, pati sev fotogrāfe, skaistuma atkarīgā, swatchmaker, izmēģinājumu trusis, perfekcioniste, estēts un sevis bargākais kritiķis. Laicīgā dzīvē - sieva un strādājoša divu bērnu mamma". Viss, ko dara EDELICH autore, ir nevainojams un izsmalcināts. Viņas lapa Instagram ir mājīguma, siltuma un maiguma lāde. Viņas blogs ir stila un smalkas gaumes iemiesojums. Viņas pieraksti - daiļrunības un iedvesmas avots. Darjas publikācijas pavada fotogrāfijas un saturīgi teksti, kurus interesanti lasīt. Pateicoties savai daiļradei, Darjai izdodas apburt savus sekotājus un pārējos viņas stilīgajā lapā nejauši iegriezušos lietotājus.

darjazakharova-intensa.pro

Kristiāna Vasariņa www.styledbykristiana.com

Kristiānas blogs vairāk attiecināms fashion blog definīcijai taču tas, kā sevi prezentē šī apburošā blondīne, ļauj viņas blogu attiecināt arī beauty nozarei. Nesajūsmināties par šī bloga izskatu vienkārši nevar. Pierādījums tam - liels sekotāju skaits sociālajos tīklos. Kristiāna savu lapu raksta angļu valodā, kas paplašina horizontus un ļauj lielākam tīkla lietotāju skaitam uzzināt jaunās un ļoti izskatīgās jaunietes skaistuma noslēpumus.

kristianavasarina-intensa.pro

 

Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras