Tonālajam krēmam - būt!

kalliope
kalliope 23. aprīlis 2012 08:50
599

Atzīstos – esmu no tiem ļaudīm, kas ja neizdara kādu darbiņu uzreiz, mēdz par to aizmirst vai atlikt līdz bezgalībai. Biju viena no tām, laimīgajām, kurai paveicās tikt pie Pharmaceris tonālā krēma testēšanas un jūs tak negribētu gaidīt bezgalību līdz manas atsauksmes sagaidīšanai, vei ne? - tāpēc rakstu tagad!

Pirmais, ko izdarīju, kad uzzināju, kas manā kosmētikas maciņā būs jauns ‘iemītnieks’ – apsolīju māsai savu veco (bet gana labo, manuprāt) tonālo krēmu un iegādājos švammītes tonālā krēma uzklāšanai. Atzīstos līdz šim tajās ļoti retajās reizēs, kad lietoju tonālo, to darīju ar pirkstiem – likās gana ērti un biju dzirdējusi, ka tā mazāk tērējas krēms, bet tagad apsveru domu iegādāties tonālā krēma otiņu, ar to varētu būt pavisam ērta uzklāšana :)

Diemžēl, nācās pagaidīt līdz krēms nokļuva pie manis, jo Rīga ir traki tālu no manām mājām, bet, protams, jau tajā pašā vakarā, kad beidzot tiku tam klāt, nenocietos un pamēģināju uzklāt – pirmās sajūtas – tik maiga āda!

Un te, manas pārdomas un atziņas par produktu:

- tonālā krēma vajag patiešām pavisam nedaudz, burtiski pili;

- krēms labi maskē ādas negludumus un apsārtumus – protams, nav jau brīnumlīdzeklis un neliek pazust pumpām pavisam, bet ādas tonis noteikti ir daudz vienmērīgāks un āda ir patīkami gluda;

- krēms veido tādu kā aizsargkārtiņu uz sejas – vienā no pirmajām reizēm sanāca uzlikt par daudz krēma un, mēģinot to nomazgāt ar ūdeni, ūdens saritēja lāsītēs, kas ļauj domāt, ka arī lietū krēms turētos gana labi;

- es pati izvēlētos visgaišāko toni, jo esmu riktīgs bālģīmis, bet arī otrais tonis ir gana labs – nerada sejas kā maskas efektu.

Kopumā – Pharmaceris tonālais krēms man patiešām patīk, kad beigsies šis iepakojums (vai tā derīguma termiņš), noteikti apsvēršu domu kā ietaupīt naudiņu (uz saldumiem vai kādu citu lietu, bez kā var iztikt) un iegadāties šo krēmu.


Mīļš paldies Sieviešu Klubam par man doto iespēju sadraudzēties ar tonālo krēmu! Ja savā testēšanas pieteikumrakstiņā prātoju par to „būt vai nebūt tonālajam”, tagad droši apgalvoju – „būt” (protams, ne ikdienā, jo neuzskatu, ka ir nepieciešams klāt pamatīgu grimu, mājās dzīvojot, bet svētku reizēs un apmeklējot pasākumus – noteikti!)

P.S. bildīte atrasta mājaslapā weheartit.com

1. Pharmaceris tonālajam krēmam piemīt jaunās paaudzes pārklājošā sistēma, kas nodrošina ārai gan maskējošu, gan dziļi mitrinošu efektu. Tava āda kopā ar Pharmaceris atplauks pavasarim. Jau pēc dažām lietošanas reizēm ievērosi, cik āda ļoti mainījusi izskatu. Tā būs kļuvusi mitrinātāka, dzīvīgāka un mirdzošāka. 

2. Pharmaceris tonālo krēmu var lietot visu ādas tipu sievietes (ieskaitot arī problemātiskas un jutīgas ādas īpašnieces!). Krēms lieliski noslēpj ādas defektus, piemēram, pigmentācijas izmaiņas, paplašinātus kapilārus, aknes rētas, tumšos lokus zem acīm, acne rosacea.

3. Tonālais krēms ir ļoti noturīgs. Tas savu pārklājošo efektu uz ādas saglabā apmēram 10 stundas.

4. Pharmaceris sastāvā ir mikrokapsulas ar minerālfiltriem, kas pasargā ādu no UVA un UVB staru kaitīgās ietekmes. Pateicoties tonālā krēma maigajai konsistencei, sejas āda kļūst maiga un svaiga, dabiskā, vienmērīgā tonī, neradod smaguma un maskas sajūtu. 

5. Pharmaceris nesatur konservantus, parabēnus un smaržvielas.

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādu tonālo krēmu izvēlies tu? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 23. aprīlis 2012 14:35

(Y) (Y) (Y)
piekrītu! Arī savu atsauksmi nosūtīšu! :)

sandijasieviesuklubs 23. aprīlis 2012 09:35

man arī patīk šis tonālais,jo ir sedzoss, bet nav biezs. Es to klāju ar švammīti, nevis pirkstiem, un atšķaidu ar dienas krēmu

kalliope 23. aprīlis 2012 09:30

jā, vēl jāpiebilst, ka krēmam patiešām nav smaržas un noteikti priecē arī apziņa, ka tas nesatur koservantus un parabēnus :)