TOMS RADĪJIS KLASISKOS ESPADRILJAS APAVUS AR LIBERTY LONDON AUDUMIEM UN TO MOTĪVIEM

modeszinasjaunumi
modeszinasjaunumi 31. augusts 2018 17:51
249

2018. gada rudens/ziemas sezonai TOMS piedāvā kapsulas kolekciju ar ikoniskajiemLiberty London audumiem, kas apvieno Londonas šarmu un ASV rietumkrasta vieglumu. Apavu un briļļu kolekciju veido seši elementi, kuros izmantotas apdrukas no 

Liberty London 
slavenā auduma Tana Lawn – kokvilnas, kas līdzinās zīdam. 

Katram sieviešu apavu stilam TOMS apvienoja divus savstarpēji papildinošus audumu rakstus ar klasisko TOMS espadrilju modeli, lai radītu unikālu apavu pāri, kas iedvesmo sapņot un ceļot. Elegantam rezultātam TOMS pievienoja ārējo zoli ar ādas apdari.

Trīs briļļu ietvari piedāvā inkrustētus Liberty London motīvus, kas pieskaņojas apavu kolekcijai. Radot šo inovatīvo dizainu, auduma slāni laminēja starp divām acetāta kārtām. Briļļu rāmji ir salikti ar roku un īpaši pulēti bagātīgam mirdzumam.

IZMANTOTIE LIBERTY AUDUMI:
Liberty Louise prints Liberty Amelia prints
Liberty Paisley prints Liberty Thorpe prints
Liberty Gatsby Garden prints Liberty Staccato prints


Kolekcija ir pieejama no 13. augusta TOMS www.open24.lv . Apavu cena: 75.99 EUR
Tāpat kā visiem TOMS produktiem, par katru pārdoto apavu pāri TOMS palīdzēs kādam trūkumā nonākušajam. One for One®


PAR LIBERTY LONDON 

Līdzīgi pilsētai, kuras vārds rotā tā nosaukumu, Liberty London ir atklājumu virzīts zīmols. 1975. gadā to radīja piedzīvojumu meklētājs un brīvais gars Artūrs Lasenbijs Libertijs (Arthur Lasenby Liberty), zīmols saglabā uzticību savām saknēm un rāda tās apdrukās, audumos un dizainā. Liberty London tiek saistīts ar mākslas un kultūras pasauli, jo tā dibinātājs vienmēr bija jaunumu un skaistuma meklējumos. ŠobrīdLiberty London ir pazīstams ar sadarbībām kultūras jomā, iedvesmojoši darbojas kā izstāžu kurators un nosaka virzienus dizainā. Ikoniskais Rīdžentstrītas veikals piedāvā sešus stāvus, ko piepilda mode, skaistums Little Liberty apģērbi bērniem, aksesuāri un preces mājai — apvienojot pasaules vadošos premium un luksusa zīmolus, kas tiek piedāvāti līdzās Liberty London sortimentam.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras