Tīras otas - neiespējami?

hiperkeri
hiperkeri 25. oktobris 2012 09:25
1320

Varbūt mani pēdējie raksti liek par mani nopūsties un noteikt - tā nu gan ir kļuvusi caca, bet kārtībai jābūt. Ja jau esmu pievērsusies skaistumkopšanai un visam, kas saistīts par un ap to, tad ir jārok dziļumā.


Nevienai nav nekāds jaunums, ka, lai make-up klājums būtu nemanāmāks, ir nepieciešami kvalitatīvi produkti, tīra, sagatavota āda un tīri rīki kosmētikas uzklāšanai. Turklāt katram ir savs ādas stāvoklis un citas vajadzības, tāpēc ir ļoti svarīgi atrast savus kopšanas līdzekļus attīrīšanai, mitrināšanai, tonizēšanai un barošanai.

Manā iepriekšējā rakstā mazliet apskatījām "top" produktus un favorītus, lai vismaz kādai meklējumus atvieglotu.

Bet ko izvēlēties kosmētikas uzklāšanai? Visu klāt ar pirkstiem? Sūkļuiem? Vai tomēr otām?

Ir tā. Protams, ar rokām darboties ir visvieglāk, tās var elementāri nomazgāt un tikko produkts saskaras ar roku ādu, tas jau uzsilst un pielāgojas tā "nēsāšanai". Taču ar šo tehniku uzklājot tonālo krēmu, tas diemžēl ir pārāk biezā kārtā uz sejas. Kas nozīmē, ka jāmeklē alternatīvas.

Sūkļi? Uzklājot ar sūkli krēmveida konsistences produktu, ir patīkami nemanāms klājums.

Bet, pat klājot visu ar mitru sūklīti, tam ir tieksme visu "labumu" iesūkt sevī. Un tos ir gandrīz neiespējami iztīrīt.

Pēdējais - otas.

Es gan skatos tikai uz tādām, kurām ir sintētiskie sariņi. Tiem ir ilgāka dzīve, tos ir vieglāk iztīrīt un kosmētiku šīs otas "neuzsūc". Klājot krēmveida līdzekļus, klājums ir plāns, taču vienmērīgs. Tāpēc vairums no sejas krēmiem, kuri pirms tam tika lietoti mēnesi, sāk pagarināt savu lietošanas termiņu.

Protams, pūderveida produktiem šis palīgs ir neaizstājams.

Taču kā to visu saglabāt tīru? Nav nekāds jaunums, ka negribam netīras otas savai sejai ne tuvumā redzēt, jo -

  1. produkti noslāņosies uz otas sariņiem un viss pārvērtīsies kunkulī;
  2. tas ir nehigiēniski;
  3. pārnestās baktērijas krājas, vairojas un uz sejas var izraisīt ne tikai apsārtumus un iekaisumus, bet pat smagas alerģijas.

Šeit klubiņā ik pa laikam ļoti reklamējas daudzas vizāžistes. Te nu būs iespēja jums izpausties!

Kā jūs saglabājat rīkus (un kosmētiku) ikreiz sterili tīru, kad tā ir jālieto uz nākošās klientes?

Es gan daru brutāli, jo neko efektīvāku neesmu atklājusi, bet visām neiesaku, it īpaši, ja jūsu āda ir jūtīga vai alerģiska.

Olīvu eļļu sajauc uz pusēm ar trauku mazgāšanas līdzekli vai šampūnu. Samitrina otas un tad tik uz apli šajā maisījumā. Un tīrs! Izmēģināju arī spondžu - darbojas! Visi mazie sūklīši, kuri jau bija ārā metami, nu, lepni gozējas blakus jaunajiem, jo ir tādā pašā krāsā un konsistencē!

Kādas ir jūsu metodes?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
esmeita 25. oktobris 2012 10:09

Mājas apstākļos netīrās acu ēnu otas tīru ar kosmētikas noņēmēju.
Lūpukrāsas otu mazgāju ar sejas ziepēm un siltu ūdeni. Pūderkrēma otu tāpat, bet ne pēc katras lietošanas. Pūdera un vaigu sārtuma otas mazgāju ļoti reti - reizi sezonā.
Google var atrast instrukcijas otu kopšanai, jāievēro ir arī tas, ka otas nedrīkst iemērkt pārāk dziļo, jo sariņus saturošā līme var "atlīmēties". Man problēmu sagādā otu žāvēšana un tas, ka pēc apkopes tās ir "spurainas". Lietoju Chanel otas no dabīgiem materiāliem.

25. oktobris 2012 09:39

sintētisku otiņu tīrīšanai vislābāk der make up for ever dizinfekcijas līdzeklis. lielisks.
dabīgu materiālu otiņas var vienkarši siltā ūdeni ar ziepītem nomazgāt. dažrez var nomazgāt ar matu šampūnu, lai uzlabot matiņu stāvokli. dažreiz var izmantot arī līdzekli sintetiskām otiņām.

nosiguldas 25. oktobris 2012 09:32

:)pasmags tīrīšanas veids patiesi, otas labi mazgājās siltā ūdenī un nedaudz bērnu šampūnu. Tā kā mans favorīts ir Mary Kay kosmētika, tad šajā līnijā ir arī speciāls līdzeklis otu tīrīšanai.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras