Tik modernais bezmeikapa grims

14. augusts 2012 00:00
447

{smallpic:1}

 Lūk, praktiski padomi, kā pašas spēkiem izveidot nude jeb pliko grimu!

Šis grima veids apkārtējos maldina, vizuāli vēstot, ka esi izmantojusi tikai skropstu tušu! Taču tas var būt patiesi grezns un iespaidīgs!

 {smallpic:2}

 Lai izveidotu nude grimu, vispirms jāparūpējas par ideālu sejas pamattoni un skulptūru. Uz sejas uzklāj maigas konsistences tonālo krēmu, ar birstošo pūderi visu nopūderē, bet tad ar bronzas pūderi (kompakto, birstošo vai minerālo – vari brīvi izvēlēties!), izcel sejas kontūru.

{smallpic:3}

Nude grima pamatpalete - bronzīgie, bēšīgie, brūnie toņi!

{smallpic:4}

{smallpic:5}

Knifiņš!

Izveido vaiga iekritumu, pastiprini žokļa līniju, pieres sānu daļas, plakstiņus un deguna sāniņus. Tas vizuāli veidos ovālu un piešķirs izskatam trešo dimensiju.

 Ja izmanto acu ēnas, tām jābūt dabīgajos ādas toņos. Vari izmēģināt piena baltās, dzeltenīgi baltās vai bēšīga iedeguma ēnas. Galvenais, lai uzklātas uz plakstiņiem, tās neveido lielu kontrastu ar ādas krāsu.

{smallpic:6}

Arī lūpām izmanto nude lūpukrāsu. Tās ir lūpu dabīgajos toņos un bez spīduma. Izteikti perlamutri uz lūpām nu jau ir aizejoša tendence. Priekšroku dod matētajām krāsām. Jaunākā modes prasība – lūpukrāsa nude toņos, bet caurspīdīga. Ja to uzklāsi uz lūpām, cauri redzēsi arī savu dabīgo lūpu krāsu.

{smallpic:7}

Vai arī otra galējība – bezmeikapa grimu paspilgtini ar košām lūpām. Izmanto nu jau par klasiku kļuvušās koši sarkanās, oranžās vai spilgti rozā lūpukrāsas.

  

Dalies pieredzē, vai pašas spēkiem izdevās atkārtot nude grimu? Kādi ir tavi triki grima veidošanā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 14. augusts 2012 09:04

Es arī ko līdzīgu padomāju :) tāda veida make-up ir mana ikdiena, vien atskaitot acu ēnas un lūpukrāsas vietā lietoju visparastāko lūpu balzāmu - tikai, lai mitrinātu un aizsargātu :)

Cerīte 14. augusts 2012 08:45

Izrādās ka esmu moderna! :) (F)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras