The Body Shop piedāvājumā - jauni krēmi!

2. augusts 2012 00:00
545

Šovasar kosmētikas ražotāja The Body Shop jaunumu klāstā divi brīnišķīgi ķermeņa krēmi! 

All In One BB Cream

“All in One BB Cream” dzidrina un izlīdzina ādas toni. “BB Cream” ir ”hameleonkrēms”, kurā tiek izmantota jaunākā pigmentu tehnoloģija: baltajā krēmā ir iekapsulēti krāsas pigmenti, kas uz ādas dažās sekundēs “atbrīvojas” un pilnībā pielāgojas ādas īstajai krāsai. Tā tiek iegūts dzidrs un dabisks aktuālais miesas krāsas grims.

“BB Cream” pievilcīgums slēpjas arī tā kopjošajās īpašībās. “The Body Shop” krēms “All in One BB” mitrina ādu ar godīgās tirdzniecības programmas ietvaros iegūto marulas un sojas eļļu, kā arī alvejas želeju. Turklāt krēms satur antioksidantu E vitamīnu.

Cena: Ls 14.50/ 25ml.

Vineyard Peach Body Butter

Īpašais sezonas piedāvājums ir Vīna dārzu persiku ķermeņa sviesta krēms. Aizveriet acis un iedomājieties saules pielijušu, vidusjūras piekrasti, kur vīna dārzu tuvumā, auglīgā un bagātīgā augsnē aug pasaulē vissulīgākie un garšīgākie  persiki.

Persiku ķermeņa sviesta krēms ir speciālais piedāvājums mūsu ķermeņa kopšanas produktu klāstā. Vineyard Peach ir debešķīgs smaržas, saldas tekstūras un samtaina gluduma apvienojums, kas mitrinās ādu 24 stundas, padarot to smaržīgu un maigu kā persiks. Sērijā ietilpst Vineyard Peach ķermeņa sviesta krēms, ķermeņa skrubis, dušas želeja un ķermeņa losjons.

Cena: Ls 12.50/ 200ml. 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādu ķermeņa krēmu Tu lieto šovasar? Un kurš ir Tavs mīļākais krēmu aromāts? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
maija123 2. augusts 2012 11:08

Šovasar mans favorīts ir Moringa Body Butter(The Body Shop), šķiet ka vasara dzīvojas arī uz manas ādas :)

avokado 2. augusts 2012 10:07

Lietoju Avon firmas ķermeņa kremus. Ļoti patīk. Āda maiga kā zīds.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras