Teva Arrowood apavi – izaicina gravitāciju, atvaira mitrumu un piešķir jaunu skanējumu vārdam "komforts"

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. novembris 2018 06:39
491

Teva Arrowood apavu atslēgas vārds ir funkcionalitāte, jo apavi piedāvā jums visu nepieciešamo gan ceļojumiem, gan ikdienai. 

Izvēlēties īstos apavus gan ikdienai, gan ceļojumiem ne vienmēr ir viegli – nepieciešamas gan kedas sportiskām aktivitātēm, gan zābaki pārgājieniem, gan komfortabli apavi ikdienas pastaigām. Negribas jau ceļojumu koferi piepildīt tikai ar apaviem, bet mums ir risinājums...Teva Arrowood.

Ja meklējiet pārgājienu zābaku, kedu un stilīgu ikdienas apavu apvienojumu, tad Teva Arrowood būs jūsu īstā izvēle. 

Apavi būs lieliski sabiedrotie ceļojumos, kad paredzēti arī pārgājieni un parastie pārgājienu zābaki šķiet pārāk smagi un masīvi. Teva Arrowood ir viegla, kedām līdzīga versija par tradicionālajiem pārgājienu zābakiem.
Sieviešu un vīriešu apavi ir pieejami gan vieglā, elpojošā kedu versijā daudzpusīgai lietošanai ikdienā, pastaigām pilsētā un viegliem pārgājieniem. Apaviem ir gaisu caurlaidīga, adīta virsma, gumijas ārējā zole, apavi šķiet gaisīgi viegli, papildu amortizāciju tiem sniedz Float Lite tehnoloģija. Pieejama arī viegla, ūdensnecaurlaidīgu kedu versija gan pastaigām pilsētā, gan pārgājieniem arī sliktos laika apstākļos. Apavu modelim aizsardzību, stilu un izturīgumu piešķir ādas virsma. Īpaši pielāgota apavu forma satriecošam komfortam. 

Tiek piedāvātas arī vieglas kedu-zābaku versijas ar izcilām ūdensnecaurlaidīgām īpašībām pārgājieniem gan dabā, gan urbānā vidē. Apaviem ir atstarojoši elementi, lai staigātāju varētu ieraudzīt arī tumsā.  

Savukārt Arrowood zābaki ir īpaši izstrādāti pārgājieniem un aprīkoti ar Ahnu Numentum pārgājienu tehnoloģiju, kas notur papēdi vietā izcilai stabilitātei un komfortam. Pieejama arī ūdensnecaurlaidīgu ziemas zābaku versija ar Vibram ārējo zoli, kas nodrošina saķeri un stabilitāti uz apledojušām virsmām. Īpašais pārgājienu zābaku modelis sniedz papildu atbalstu un komfortu garos pārgājienos un savvaļas apvidos.

Šie apavi ir izgatavoti no ūdensnecaurlaidīgas ādas, tāpēc būs lieliski piemēroti lietainām pastaigām un dubļainām peļķēm. Apavi ir izstrādāti ar Float Lite tehnoloģiju, tāpēc ir ārkārtīgi izturīgi un vienlaikus arī ļoti viegli. Apavi ir neticami atsperīgi, tie nodrošina izcilu atbalstu, komfortu un stabilitāti. 

Turklāt Teva Arrowood apavi arī lieliski izskatās! Tos var ideāli pieskaņot džinsiem un citiem aktuālās sezonas garderobes elementiem. Teva Arrowood ir apavi ir pieejami skaistos pusnakts zilos, smilšu, plūmju, tumši pelēkos un melnos toņos.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras