Testi turpinās.Koncentrēšos uz matiem.Centīšos.

hiperkeri
hiperkeri 29. aprīlis 2013 00:00
1162

Labdien,Dāmas!

Turpinu savus piedzīvojumus šajā burvīgajā pasaulē un arī testus ar labām,labākām un dažkārt ne tik labām mantām,kurām ,acīmredzot,vēl nav atrasts pareizs pielietojums,taču ir uzdevums to atrast.

Centīšos šajā reizē koncentrēties uz saviem atradumiem matu kopšanā,lai arī Jūs iepazītu dažu labu mantu tajā lielajā piedāvājumu klāstā,kurā ir ļoti viegli apjukt..

Jo es arī jau esmu meklējusi un izmeklējusies simtiem dažādu bundžu un tūbiņu,lai no vardes pārvērstos par princesi.Mums visām ir bijušas tādas dienas.Vai mirkļi.

Nevaru apsolīt,ka viss,ko ieteikšu,būs no maciņam visdraudzīgākā cenu loka,taču vienmēr jau ir paraudziņi,kurus var palūgt,un šīs lietas ir tās,kuras es patiešām no visas sirds varu ieteikt lietot arī citiem.

Un kāpēc? Zini,kā tas ir,kad mati ir patiešām stipri,gludi,zīdaini un gribas spiegt aiz prieka?Zini,kā tas ir ,kad noliec plaukstu pie skausta un izbrauc ar pirkstiem cauri matiem,un NEKAS nekur neķeras,jo nav neviena mezgla?? Man tā bija tikai pēc friziera.Un nākamajā dienā atkal viss sākās no jauna.Pat ar visām parastajām matu maskām un tā tālāk..TIkai citas produktu līnijas.Starp citu-piebilde,LABA friziera,jo pašlaik es atkal neesmu apmierināta,kā man apgriež galus.Neiespricē matos neko,kas pasargā no temperatūras,un tik taisnos un griezīs..Priekš kam??? un visi tie fēni,cietas rokas,kad mazgā galvu...Cik tādi frizieri ir izieti..Nu man ir trauma,vienvārdsakot.

Nu jā,augstākminēto sajūtu(pirms frizierproblēmu izklāstīšanas:D) man dod daži produkti uz šīs pasaules veikalu plauktiem,par kuriem es pateicos konkurences dieviem,kas ar savu progresiju ir izaicinājuši kompānijas radīt arvien jaunus līdzekļus..

Ta dammm.Efektīvāko līdzekļu GRAND PRIX.Jā,sākšu ar pašu labāko mantu uzskaitījumu,jo nespēju nociesties.VIss sākās ar NakedStyle(jā,ir tāda firma) Rescue Repair mazu,vienai lietošanas reizei paredzētu sudrabainu iepakojumu(noskaidroju,ka Stokmanā tāds maksā latu),un tomēr pietiek 2-3 lietošanas reizēm(man ir nu jau līdz lāpstiņām gari mati,kuri pieprasa galiņos vai nu nogriešanu vai nemitīgu kopšanu ar maskām,serumiem,eļļiņām-pilnīgi jebko,un tik un tā nepietiek),kas izrādījās PIRMĀ ĪSTĀ ŠTELLE!!!!

attēls no nakedbodycare.co.uk

Jā,Stokmanā šito es redzēju,oficiāli.Tas ir arī dabīgākais līdzeklis,kas aiz neveiksmīgas olu-eļļas-medus maskas ir pabijis manos matos.Olas maska mazgājot ārā laikam izcepās un uztaisīja omleti manos matos.kopš tās dienas nozvērējos,ka maskas matiem vairs nebūs no ledusskapja,bet gan veikalu burciņās.Līdz šim mani tās apmierināja,taču tagad uzzināju,ka varu būt pilnīgā sajūsmā.Ja ir žēl saviem matiem tērēt 10ls par burciņu supereliksīra,šāds viens maisiņš labuma nodrošinās mājas Spa veselas 2 reizes,tāpēc tiešām iesaku.Tiešām.Mati vēl 3 dienas izskatījās  ekselenti(man mati taukojas saknēs parati jau ap 2.dienas vidu un parasti! sāk neforši justies jau pēc mazgāšanas nākošās dienas vidū(mazgāju vakaros matus)-vienkārši pieplok pie galvas un matu gali atkal ir sausāki,spurojas,elektrizējas un piņķerējas mezglos..Īsumā-manu matu raksturojums)-pēc dzimšanas parametriem-vienmēr taisni,nekad netaisnoju(pie pilna saprāta),jo neredzu tam jēgu,taču par taisniem tos nenosauksi,jo vienmēr ir piņķerīgi un nekārtīgi apakšā)

jā.Respektīvi,pēc šī līdzekļa jau pirmajā dienā dabūju komplimentus no draudzenes.Tas bija ļoti patīkami:)

Matiem vienkārši beidzot bija sajūta,ka tie ir mitrināti no saknītes līdz galiņiem,tie `krita` kā reklāmā un matiem arī parādījies kāds spožums.Kopumā-ļoti laba reklāma. Bundžiņā šāds brīnumlīdzeklis gan maksā 9ls,taču tie maisiņi ir laba alternatīva:)

pēc iepazīšanās ar šo,es sāku meklēt citus Naked Style produktus.Tur nav ne silikonu,ne parabēnu,visumā jauks produkts.Nopirku šo-

Labajā pusē-little miracle(no tās pašas mājaslapas:) )

+vēl serumu.Jāsaka,ka smarža,kā jau visiem ekoproduktiem vai jebkam,kas līdzās stāv,pie tās ir jāpierod,jo nav klāt smaržvielu,kas izraisītu papildus alerģijas.(potenciāli jau pilnīgi no visa var dabūt alerģijas,tāpēc tik-testē,testē,testē,pirms lieto)

Nu jā.Patiesībā,gan no `mazā brīnuma` leave-in kondicioniera,gan no seruma no šīs pašas līnijas es vairs tik lielā sajūsmā vairs nebiju...Tāpēc turpināju meklēt.

Un atradu-Grend prix No2-

(bungu tremolo...)

Maska

 

johnfrieda.co.uk

darbojas ātri un vēl ekstrēmāka luksa sajūta nekā pēc naked style.Pēc šī produkta lietošanas man pat nebija vajadzīgi komplimenti,jo labās matu dienas gluži vienkārši jau bija sākušas kļūt par manu ikdienu.Tad šo produktu ieteicu dažām savām kolēģēm un sākās īsta revolūcija man apkārt,kā visi iekrita iekš Johna Friedas produktiem.

Sajūtas -smarža-ļoti jauka,taču zini,ka tas vairs nav 97%dabīgs produkts,mati jau mazgāšanās laikā ir tik jauki,ka visi,kas ir ārpus vannasistabas,laikam domā,ka man ir paranormālākais orgaZms turpat uz vietas...Kad vakarā eju gulēt,parasti vienkārši `sarullēju` matus,kā parasti taisot copi,tikai neko nestiprinot,un pamodos ar TIK vijīgiem matiem,kas saglabāja savu formu un jauko raksturu vēl ilgi.Nu nevar savos matos neiemīlēties..

Labi,tas bija izmēģināts,bet taču katrā lietošanas reizē neizmantosi matu masku?? Nākamie pirkumi,kas ieņem uz pjedestāla pirmo vietu,otro un trešo-

Sajūsmā vēl es esmu par kondicionieri no frizz-ease līnijas(starp citu,jā,der arī taisniem matiem,viļņainiem-kādiem vien gribi.Tas tos neiztaisno,bet padara kārtīgākus,zīdainākus,jā,un ar `kritumu`-piepildīti ar vitamīniem,kā arī,jā,lasīju,ka arī termālo aizsardzību,tāpēc,kad šos lietoju,aizejot pie frizieres,pat nekliedzu virsū,ka viņa man matos nelika termālo protektoru,kad taisnoja man matus(tas tomēr bija muļķīgi)((tas,ka viņa man tasnoja matus,ne jau,ka nekliedzu:D)),jo man matos bija šis otrais pēc kārtas-matu pšs pšs `daily miracle treatment` jebšu ikdienas brīnumlīdzeklis.Es nejūtu no viņa nekādu efektu,it īpaši,salīdzinot ar kondicionieri vai masku,taču smaržo jauki.To pašu varu teikt par šo nakts serumu-iemasēju matos iepriekšējā naktī pirms dienas,kurā matus mazgāšu vai jebkurā citā dienā,kad nēsāju matu sakārtojumus ar bizēm-smaržo patiešām labi,svaigi un vēl ir tā sajūta,ka vismaz ražotājs apsola brīnumus.Lai gan mani matu gali tomēr šķeļas.šis no nav vairs tāds brīnums. Vienkāršs pumpīšrumpītis,paņemu 3-jā,7 pumpējienus(nevis 5,kā ražotājs grib),iemasēju matos,paķemmēju,sataisu bizes un staigāju laimīga.Arī sākumā izķemmēju.

Respektīvi,jā,šis bija tas,par kuru es nebiju tik ļoti sajūsmā,bet kurš tāpat ir ļoti labs līdzeklis,jo man bija,ar ko salīdzināt.

Es labprāt turpinātu arī ar saviem citiem atklājumiem,bet laikam atkal ir sasniegts mans limits attēlu pievienošanā,tāpēc mans izaicinājums uz citiem produktiem ir mests uz nākošo blogu rēķina.

Vai jūs vēl sekojiet līdzi,ko es te vispār rakstu??:):D Varbūt man vienkārši atkal jāraksta par zaķīšiem un kaķīšiem īsākos apmēros,lai cilvēki tiek līdzi.Daži vispār vairs neko nelasa,ja klāt nav pievienota arī bildīte....

 

Raksti savu blogu Sieviešu klubā arī tu...

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 30. aprīlis 2013 09:08

Ne-e, neatceros. No tālienes redzēju, ka mazas pudelītes :)

hiperkeri 29. aprīlis 2013 23:01

Tu atceries,kāds bija iepakojums=kāds izmērs,forma,krāsa??

Ivetta 29. aprīlis 2013 22:31

Tieši tā - smaržai ir nozīme arī matos :) Vispār atcerējos, ka manai frizierītei ir matu eļļiņas nelielā pudelītē par pieņemamu cenu un ja vēl saka ka smaržīgas (tai momentā viena cita kliente paostīja, kamēr frizierīte mazgāja man matus un nesanāca tai momentā paostīt). Bet pagaidām jāizlieto esošo eļļu, kas ir diezgan daudz :^)

hiperkeri 29. aprīlis 2013 18:33

malacis! Man patīk kosmētika arī no siberikas un multilukss veikaliem:) Īpaši dabīgās eļļiņas.tas ir kaut kas:)
lai gan,jā,tās pagaidām ir bijis kā fons salīdzinājumā uz šiem produktiem.
Es arī vienmēr lietoju leave-in kondicionierus,tie kas shauma,wella,un kas tur vēl.gluži vienkārši,ka ir vieglāk izķemmēt matus no mezgliem(hmm,līdz ar friedas līdzekļiem man pat tie vairs nav vajadzīgi..),un,ka labi smaržo.Man patīk ostīt manus matus:D:D:D

hiperkeri 29. aprīlis 2013 18:30

Nu varu ieteikt izmēģināt Friedas kondicionieri vai matu masku-tie strādā vienlīdz veiksmīgi un pēc abiem mati strādā kā `vilnis no šampūnu reklāmām`:D:D
Neiesaku lietot SYOSS šampūnus-tie gluži vienkārši matus tā kā saveļ kamolā un īsta tīrības sajūta kā nav tā nav,arī pēc cītīgas 5-7x šampūnošanas vienā reizē.Jā,pat tā ir bijis.. VIsmaz ar viņu MOISTURE līniju.
Taču man patika SYOSS kondicionieri sausajiem matu galiem lielajā,baltajā pudelē ar orandžo krāsiņu.VIņu matu eļļas ir ..nezinu,smaržo,bet tik stipri smaržo,ka sāk likties,ka man būs slikti,tāpēc pārtraucu lietot...
Un pāldies par atbalstu:) Tas man daudz nozīmē:):*

smukaa 29. aprīlis 2013 17:40

Sekojam,jau sekojam.. :D
Es pagaidām arī neesmu atradusi savu īsto līdzekli,lai mati izskatītos kā reklāmās :( Šobrīd lietoju Dove firmas līdzekļus,bet izskatās,ka mati jau ir "atēdušies" un jasak meklēt kaut kas cits 8-|

Rebeka 29. aprīlis 2013 13:55

Ahh es arī esmu no tām kuras mēģina, mēģina un ka'nevaru atrast sev īsto tā nevaru :D

Un neuztraucies Hiperi... tavus jautrajā stiliņā uzrakstītos blogus domāju līdz galam lasa daudzi :D

leldina 29. aprīlis 2013 13:12

Izlasiju no A lidz Z,un neapnika :)interese viss,kas saistits ar un ap matiem.Un ja vel iesaka labus kopsanas lidzeklus,tad ir super.Pameginasu ari es.

ccosta 29. aprīlis 2013 10:46

Matu kosmētika ir mans favorīts tāpat kā Ivettai. Pērku, neder, pērku, neder, pērku.. oo beidzot der!, bet pēc pāris nedēļām jau atkal pērku.

No minētā Naked manā īpašumā bija šampūns nepaklausīgiem matiem un serums. Jā, pirmās reizes lietojot biju sajūsmā. bet pēc tam sajūsma beidzās. Matos iemetās sausuma sajūta pēc šo divu produktu lietošanas. Varbūt mani, ar visu neapmierinātie, mati pie vainas, bet varbūt..
No John Freida man patika Frizz šampūns- tiešām strādāja kā solīts.

Nesen izmēģināju pāris lietiņas no Attirance- mati sajūsmā, bet jau ir vēlme doties jaunos izlūkos.

Ivetta 29. aprīlis 2013 09:20

Jaaa...matu kosmētika ir mana favorīt tēma :) Es vismaz gadu jau lietoju Estel šampūnu un balzamu. Drīz jau arī izlietosies. Bet esmu noskatījusies Liepājā vienu veikaliņu, kur pārdod profesionālo matu kosmētiku un piederumus. Vienreiz iegāju un secināju, ka cenas ir samērā pieņemamas. Bet doma vispār ir arī, kad beigsies šampūns, palietošu parastos lētučus. Jāpavēro efekts. Jo ļoti ir pierasts pie tās profesionālās un rodas sajūta, ka nekas īpašs :D
Pēc matu mazgāšanas iesmērēju kopjošo matu eļļu no Syoss, no kura īsti gan nevaru saprast vai ko dod vai nē un iepūšu arī smaržīgo Elvital Total repair spēcinošo un apjomu piešķirošo izsmidzināmo līdzekli. Tas tad ir mans quatro maniem matiem šobrīd :) iespējams, ka par daudz, bet... eļļiņu man gribas un izsmidzināmo līdzekli arī :D

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras