Testēju TRUVIVITY™ uztura bagātinātāju un dzērienu skaistumam

Autors: Linduchy, 2020. gada 16. jūnijs, 11:25:49
Testēju TRUVIVITY™ uztura bagātinātāju un dzērienu skaistumam

Maija vidū man tika dāvāta iespēja izmēģināt jauno Nutrilite kompleksu - TRUVIVITY™ uztura bagātinātāju un dzērienu skaistumam.

TruWithin™ uztura bagātinātājs skaistumam satur varu, kā arī PhytoWithin™ kompleksu, kas veidots no Nutrilite ilgtspējīgās saimniecībās iegūtām aronijām un salvijas. Savukārt TRUVIVITY™ TruWithin™ skaistuma dzēriens satur E vitamīnu un PhytoTruv™ kompleksu, kas veidots no kumelītes un upenēm.

Šis komplekss palīdz rūpēties par skaistumu no iekšpuses. Nenoliedzami, liela loma ir uzturam, uzņemtajam ūdens daudzumam, kvalitatīvam miegam, aktivitātēm svaigā gaisā un stresa līmenim. Daudzi faktori ietekmē mūsu izskatu, tāpēc ir ļoti būtiski palīdzēt savam organismam cīnīties un izskatīties pēc iespējas labāk.

Man ļoti patīk Nutrilite produkti. Tie vienmēr iepriecina gan ar ārejo noformējumu, gan ar sniegto efektu. Šo produktu apzinīga lietošana nesagādā grūtības - viens blistera iepakojums no rīta un skaistuma dzēriens, ieturot dienas svarīgāko maltīti (man tās ir pusdienas). Dzērienam ir ļoti patīkama un atsvaidzinoša aroniju garša, skaisti lillā tonis priecē acis un saturs ir veselīgs ķermenim. Vēl viens nozīmīgs punkts - šo produktu sastāvam nav pievienots cukurs, kas man ir ļoti būtiski.

Uztura bagātinātāja sastāvā esošais varš un E vitamīns palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa. Varš arī palīdz nodrošināt normālu ādas pigmentāciju. Aronija palīdz aizsargāt šūnas no brīvo radikāļu oksidatīvā stresa nodarītā kaitējuma. Salvija un kumelīte satur dabiskus antioksidantus, kas palīdz pasargāt šūnas un audus no oksidācijas.

Jau pēc nedēļas varēju manīt uzlabojumus savas ādas izskatā. Kompleksa lietošana vesela mēneša garumā sniedza pārsteidzoši lielisku efektu, pat vairāk nekā es cerēju. Šie produkti palīdz ādai mirdzēt un nenovecot tik ātri. Lielisks produktu komplekss. Iesaku!

Būsim skaistas un veselas!