Testēju Himalaya nīma produkcijas līniju

Linduchy
Linduchy 13. jūlijs 2015 13:33
1876

Pat sieviete, kas nav apveltīta ar dabas dāvātu skaistumu, var pārtapt īstā skaistulē, regulāri sevi kopjot. Bet skaistule var pārtapt neglītā sievietē, ja nekops sevi regulāri.

Vasara ir īsts pārbaudījums sievietēm, vai ne? Patiesībā, mums un mūsu skaistumam pārbaudījumu pietiek visa gada garumā :D Bet nu vasarā karstums, sausums, putekļi, jūras smiltis, sāļais gaiss un ūdens ... un vēl kosmētikas kārta bonusā ... ak, jā, un vēl arī sieviešu īpašās dienas, kad skaistumu pēkšņi var sabojāt kāda nejauka pūtīte vai apsārtums. Himalaya nīmu saturošie produkti testēšanai nāca īstajā laikā. Tātad...

Attīrošā želeja vs. putas

20150713133115-55541.jpg

Attīrīšanas funkciju veic ļoti labi. Īpaši noderīgi pēc visas dienas putekļainajā Rīgā. Tik nepārstāju brīnīties - nu kur tādi netīrumi var sarasties dienas laikā, bet Rīga ir un paliek Rīga ar visu savu gaisa piesārņojumu, kuru mēs neredzam, bet tas ir neatņemams lielpilsētas elements.

Smarža nedaudz gan atgādināja ziepes. Ādu nesausina un "nekur neko nevelk" (vienas reklāmas slavenākā frāze :D ), bet tomēr kaut ko mitrinošu jālieto šā vai tā.

Lai notestētu abus produktus - no rīta mazgāju seju ar putām, bet vakarā - ar želeju. Jāsaka, ka putas man patika labāk - tām bija patīkamāka konsistence. Likās arī, ka putas vieglāk nomazgājās. Bet, iespējams, tas tikai tāpēc, ka es vispār esmu attīrošo putu piekritēja. Bet vīram labāk patika želeja (jā, jā - esmu iesaistījusi arī savu vīrieti dažādu produktu testēšanā, jo viņam gan ir diezgan problemātiska sejas āda).

Attīrošs un savelkošs toniks

20150713133136-46385.jpg

Šis noteikti nebūs mans favorītprodukts, diemžēl. Jau pirmajā lietošanas momentā tas radīja diezgan nepatīkami dedzinošu sajūtu ap degunu. Drošības labad nākamajā dienā eksperimentu atkārtoju - atkal dedzināja. Trešo reizi vairs neriskēju.

Skrubis un maska

20150713133152-42316.jpg

Ļoti patika maigais skrubis, jo nebija pārāk abrazīvs. Jūtami attīrīja ādu. Masku centos likt tajos vakaros, kad pie horizonta nebija vīrs - nav ko viņam skatīties uz dūņaini zaļganu sievas seju - visa iekāre tā var noplakt :D Sākumā gan centos viņu pierunāt uz kopīgu "zaļo cilvēciņu" tēlošanu, bet nē - neparakstījās, teica, ka tas nu gan jau būšot par traku :D Nu neko, tad nu man bija vientuļie maskas vakari 2x nedēļā.

Iepakojums gan patrāpījās ar nelielu brāķi - kā rezultātā nācās izgudrot, kā tagad noturēt tūbiņu ciet, lai maska tajā neizžūst.

Skrubi noteikti iegādāšos vēl, par masku vēl padomāšu, jo pagaidām gan citu firmu ražojumi man labāk patīk.

Krēms pret pūtītēm

20150713133223-55754.jpg

Kā jau teicu sākumā, Himalaya produktu testēšana sakrita ar īpašo dienu laiku. Ikdienā man sejas ādai nemēdz mesties pūtītes (izņēmumi, protams, ir kāda alerģiska reakcija uz saķīmiķotiem augļiem vai šokolādi - o, jā, mana sejas āda momentā var noteikt, vai šokolādes deserts ir pagatavots no kvalitatīvas šokolādes, vai tomēr sastāvā ir kāds lētais "šokolādes izstrādājums"). Īpašo dienu laikā pūtītes mēdz parādīties uz zoda, pieres un ap degunu. Nolēmu eksperimentēt un uzsmērēt krēmu tiklīdz jutu, ka sāk kaut kas kņudināt (kas man jau ir pirmā pazīme, ka tur kaut kas neglīts veidojas). Nu lūk, šajā mēnesī īpašās dienas esmu pārdzīvojusi bez nepatīkamiem pārsteigumiem.

Krēma konsistence gan man īsti nepatika, likās pārāk lipīgs. Lipīgums pēc brīža pārgāja, bet man jau vajag visu un uzreiz :D Tām, kas nemitīgi cīnās ar pūtītēm laikam ieteikšu gan šo krēmu - savu funkciju tas pildīja labi.

Rezumē - produkti nav nemaz tik slikti. Putas un skrubis noteikti ik pa laikam parādīsies manā vannas istabas kosmētikas plauktā. Ja kāda šaubās par to kvalitāti zemās cenas dēļ, tad varu nomierināt - šī produktu līnija ir labs mazbudžeta variants, jo ne vienmēr lēts ir sinonīms sliktam vai nekvalitatīvam.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras